שאלה בקשר לשותף לטיול ושותף לדירה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לשותף לטיול ושותף לדירה

rogbi

Recommended Posts

מישהו פה גר פעם עם שותפים?

אתם עוברים לגור בבית עם אנשים שאתם לא מכירים בכלל, לי זה נראה קצת קשה, אני היחיד שחושב ככה?

2. טיולים

ראיתי שיש באינטרנט באתרי טיולים לאנשים שרוצים לצאת לטיול תרמילאים ודברים כאלה שותפים (שאני משער שלטיול תרמילאים זה הכרחי וגם יותר זול)

אבל עם מישהו שאני לא מכיר? חח

עוד פעם אותו סיפור :|

מישהו פה התנסה בזה פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש לזה שתי צדדים או שסתדרו או שלא וזה כבר תלוי באישיות שלך ואיך אתה מסתדר עם אנשים בכללי.

לי לא היתה שום בעיה לעשות טיולים לחו"ל עם אנשים שלא הכרתי לפני זה וגם להכיר שם אנשים זרים לגמרי להתידד איתם.

אותט דבר הייתי אומר על לגור בדירה עם שוטפים (מנסיון של לשתף עם אנשים אחרים בצבא).

אף אחד לא אמר שאתם צריכים להתחתן או משהו ;)

הכל עניין של אישיות בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטיולים- בדר"כ מדובר באנשים שמחפשים "נחיתה רכה" - כלומר אם למשל הם טסים לדרום אמריקה ולא יודעים ספרדית ולא טיילו מעולם לבד. החלק הראשון בטיול יכול להיות מפחיד או סתם קשה כשאתה לבד ותמיד יש דיבורים על כאלו שנשדדים במונית משדה התעופה.(אני זוכר סיפורים כאלו בבואנוס איירס).

לכן ,בעיקר בנות כמדומני, הרבה מעדיפים מישהו שאפשר לסמוך עליו בהתחלה. אבל זו לא חתונה קתולית ונשארים יחד כל עוד זה מתאים.

בטיולים של אחרי חשוב שכל אחד יעשה מה בראש שלו ולכן חשוב לא לתכנן לטווח ארוך טיול ביחד עם שותף כי אפשר לריב בקלות(קרה לי), או פשוט לא להיות באותו ראש.

אגב אני זוכר מקרים של צמדים -בנים ובנות שהתחילו לטייל יחד מצורך של "לא לנחות לבד", והמשיכו בתור חברים.

בקשר לשותפים-זו כן חתונה קתולית וזה ,לדעתי, הרבה יותר מסובך.

אני אישית לא גרתי בדירה שכורה אבל עיקר הנסיון שלי בנושא בא מהחדרים במעונות וזה מאד קריטי.

שותף שאתה לא מכיר יכול להיות אחלה בנאדם שבעולם אבל זה יכול להיות הפוך טלהרוס לך את החיים ואת הכיף.

שותף יכול לא לשלם את חלקו,להיות מטונף,לעשות רעש וכ'ו וכ'ו.

תלוי גם איך אתה עם אנשים ומה מפריע לך.

שוב שותפות בדר"כ יותר נקיות ושקטות,אבל הן יראו אותך בדר"כ כטונף רועש וכ'ו.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון הטיולים שלי, הייתי מעדיף דווקא לטייל לבד. תרמילאים בד"כ ישנים במעונות עם עוד מספר אנשים בחדר, בד"כ מגוון משונה של אנשים מכל העולם, כך שתמיד מכירים עוד חבר'ה על הדרך. זה הרבה יותר נחמד ככה, לרכוש חברים מכל העולם, מאשר להיות תקוע בתחת של מישהו מישראל לתקופה לא ברורה.

למרות שכמו שאמרו זה לא חתונה קתולית, אפשר להיפרד אם זה לא נראה מתאים - וגם זה קורה.

מי שמחפש שותפים לטיול זה כאלו שאין להם חברים שכרגע מעוניינים לטייל ובאמת צריכים "נחיתה רכה" כדי להתארגן ולהתאפס על עצמם בתחילת הטיול הגדול.

אילוצים פיננסים בד"כ פחות עקרוניים פה, כי למגורים ואוכל זה פחות משנה, רק לתחבורה זה יכול לעזור אם מתכננים לקנות/להשכיר .

באשר לשותפים לדירה - זה כבר אילוץ פיננסי כמעט תמיד וצריך להיות זהירים. גם פה אני מעדיף לשמור על הפרטיות שלי ולגור לבד מאשר איזה שותפה שיושבת לי על הראש. למרות שעם חברים זה כבר נושא אחר (וגם כאן כבר היו מקרים של חבריות שנהרסו בגלל חוסר התאמה כזה או אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...