מבקש את דעתכם על הדגם הבא: - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש את דעתכם על הדגם הבא:

idofr

Recommended Posts

הייי כולם אני רוצה לקנות נייד, התקציב היא בערך 4.5K ומצאתי את זה: Aspire 5920G שהוא נכנס בתקציב (אני לא קונה בארץ) רציתי לשמוע מה דעתכם עליו כי לפי מהפרט הוא ניראה ממש טוב.

בתודה,

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אבל למה תמורה יותר טובה? הכרטיס מסך שלו יותר חלש די משמעותית עכשיו אני לא משחק המון אבל אני כן משחק והשימוש העיקרי של המחשב יהיה desktop פשוט הגעתי למסקנה שאני צריך ואני צריך נייח וגם ככה שניהם עולים אותו הדבר פחות או יותר ואני לא מהאנשים שמשדרגים את המחשב פשוט קונים אחד טוב ל4-5 שנים וזורקים לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת לזה שהם עולים אותו דבר, מחשב נייח בתקציב הזה,

לא רק שלא באותו ליגה עם הנייד הזה, אפילו לא באותו ענף .

בנייד שאתה מדבר עליו יש בסה"כ 8600M GT, שלא יריץ לך את כל המשחקים. ושוקל כמו נייח.

אז בשביל מה?

עקרונית, אם לא משנה לך המשקל, הוא יהיה לך יותר משתלם מהגיגה-בייט.

אך לדעתי, אם אתה לוקח אותו - כבר עדיף לך נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום,אם אין סיבה לקנות מחשב שתצטרך להתנייד איתו תלך על נייח,בשום תקציב נתון אתה לא תקבל נייח ונייד בעלי ביצועים זהים.

בנייד שאתה מדבר עליו יש בסה"כ 8600M GT, שלא יריץ לך את כל המשחקים. ושוקל כמו נייח.

ממה שראיתי מדובר על 8600 GS שזו גרסא חלשה יותר מה8600GT אבל עדיפה בהרבה על ה8400GS.

בכל אופן,הוא יריץ לך את המשחקים בצורה משביעת רצון(לא על הרזולציות הכי גבוהות ועם כל הפילטרים)אבל תשים לב שזה לא ,הוא בעל מסך 17'' שבלתי הגיוני להתנייד איתו.

אם באמת אתה מגדיר כDESKTOP את השימושים שלך,אתה יכול להרכיב אחלה מחשב שבעולם למשחקים לכמה שנים.

וגם אם אתה קונה בחו"ל,לא שווה להשקיע כסף במחשב שרוב הסיכויים לא תקבל עליו אחריות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הקטע הוא שיש לי פה 2 נקודות מנוגדות בבחירה של איזה מחשב לקנות - משחקים מול ניידות, פה הניידות לוקחת

עכשיו ברור לי שהוא לא יוכל להריץ את כל המשחקים בצורה הטובה ביותר אבל הוא כן יוכל להריץ אותם בצורה שמספיקה לי מה גם שאין לי בכלל זמן למשחקים וכבר בערך שנה המשחקים היחידים שאני משחק הם c&c האחרון וwarcraft שהם ממש לא כבדים וירוצו בצורה מאוד טובה על המחשב שאני מדבר עליו.

עכשיו למרות שהוא ישמש בעיקר כנייח אני עדיין יצטרך אותו , אני מטייל הרבה (לא טיולי שטח, כאילו ישן אצל חברים, מסיבות רשת,חו"ל וכאלה)ויכול להיות מאוד מאוד נחמד אם יהיה לי את המחשב שלי איתי כל הזמן. מה גם ששנה הבאה יכול מאוד להיות שאני יהיה סטודנט אז זה לא חובה אבל זה בהחלט יהיה נוח.

באותו הקטע אני לא רואה שום סיבה לקנות פשוט + נייח רציני. מיותר

אגב אפשר בבקשה הסבר קצת על הקטע של המשקל והניידות כמה זה באמת משמעותי? כי 3 קילו זה ממש לא נורא לדעתי

המסך הוא לא 17" אלא 15.3" או משהו כזה... אני מסכים שזה קצת גדול אבל אני לא חושב שזה מאוד גדול,אם יש לכם המלצות למחשבים דומים עם מסך יותר קטן גם יתקבלו בכיף :)

ובקשר לכרטיס מסך אמרת בידיוק מה שאני אמרתי. אם יש גם כן מחשב עם כרטיס יותר חזק גם סבבה אבל לא משמעותי

עכשיו שאלה אחרונה כמה משמעותי הקטע של האחריות? כאילו אני קונה בחו"ל אבל זה מקום שאני מגיע אליו בערך 2-3פעמים בשנה כמה זה קריטי?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המחיר של הXPS מטורף....הרכבתי עכשיו מפרט נחמד יצא לי 1700$ ואני עוד לא קונה בארה"ב אז זה יצא בערך 1900$ ... יותר מידי כסף =\ מחשב סקסי בטרוף אבל! :)

טוב לא משנה התסכלתי שוב ניראה לי שאפשר לקחת משהו במחיר הרבה יותר מוצלח (1400$ ככה אני בודק שוב)

לdell אני יכול למצוא אחריות בארץ?

אוקי זה המפרט שהוצאתי מdell xps ב4600 שקל

Intel® 2 Duo Processor T8100 (2.10 GHz, 800 MHz FSB, 3 MB L2 cache) [included in Price]

1 Year XPS Premium Hardware Support (incl. and On-Site Support)

15.4" Widescreen WXGA (1280x800) TFT Display (220nits) with TrueLife [included in Price]

2048MB 667MHz Dual Channel SDRAM [2x1024]

250GB (5400RPM) SATA Hard Drive

NVIDIA® Go 8600M GT with 256MB dedicated graphic memory

Fixed 8x DVD+/-RW Slim Slot Load drive, including SW

Primary 6-cell Lithium-Ion Battery (56 WHr)

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :) האתר שלהם כרגע לא זמין אז אני יסתכל כבר מחר אבל 3 דברים

1. centrino זה לא הסידרה החלשה של אינטל?

2. אני לא קונה בארה"ב, אני קונה באנגליה אז אני מקווה שאני יוכל למצוא את אותו המחיר שם.

3. האדום של פשוט יותר סקסי! חחח ואני גם מקבל עליו אחריות בארץ שזה די משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...