צריך עזרה בזיהוי לוח אם עם מעבד פנטיום 2 (של VIA) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בזיהוי לוח אם עם מעבד פנטיום 2 (של VIA)

ndv

Recommended Posts

דוד שלי הביא לי מחשב 2 ואני זוכר שיש לוחות שמתאימים גם לפנטיום 2 וגם ל3 אז אני רוצה לבדוק אם שלי מתאים לP3 או שאפשר לזרוק אותו....

לא רשום את הדגם על הלוח אם, כל מה שאני יודע זה שזה 2, צ'יפסט של VIA, שלושה חריצי זיכרונות SDRAM (מן הסתם) בתדר 133, וכרטיס קול מובנה של קריאייטיב.

הדבר שנראה לי שהכי יעזור בזיהוי הוא שהמעבד לא מונח על הלוח עצמו אלא עומד ניצב על הלוח אם (90 מעלות).

הלוח עצמו הוא קטן יותר מלוח ATX סטנדרטי (אולי מיקרו)

לא מצאתי את הדגמים הישנים באתר של VIA אז אשמח אם תוכלו לעזור לי..... ;)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכתוב פה כל כיתוב שיש על הלוח או לחילופין תעלה לפה תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה של הלוח עצמו.

לצורה שבה המעבד מחובר קוראים SLOT1 והוא היה נפוץ בקרב מעבדי 2 החדשים ומעבדי 3 הישנים.

אגב, אני לא יודע מה איתך, אבל אם מישהו היה מציע להביא לי 2 הייתי נעלב (חבל לך לזרוק אז אתה דוחף לי את הזבל שלך, מה אני חירייה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע דיגיטלית אז אני לא יכול לצלם את הלוח אם.

אין כיתוב על הלוח אם, אם היה הייתי כבר מחפש בעצמי תשובה לשאלה שלי....

ועוד משהו קטן, אני אמרתי לדוד שלי שיביא לי את המחשב, אמרתי נראה איזה מחשב זה (הוא לא יודע איזה מעבד יש לו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה שאין כיתוב על הלוח, תחפש טוב, עד היום התעסקתי עם אלפי לוחות, מ-486 ועד C2D ועוד לא נתקלתי בלוח ללא כיתוב כלשהו, הלוח לא יהיה חוקי לשיווק בארה"ב ובאירופה ללא כיתוב של לפחות FCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...