מחפשת צורב זול ואמין - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת צורב זול ואמין

הילוש

Recommended Posts

הציעו לי Lite On ןAsus

יש עוד הצעות?

מישהו יכול להתייחס ספציפית לLGX52 ולסמסונג X48?

כן , אני יכול להתייחס לסמסונג X48 . אל תתקרבי לדבר הזה :nono:, 5 חברים שלי שכל אחד מהם קנה צורב למחשב שלו , כולם קנו X48 , אצל שניים מתוכם התפוצצו הדיסקים בצריבה הראשונה , והשאר כל צריבה שניה או שלישית הלך להם דיסק . :bash:

לגבי ה שמעתי שיש איתו קצת בעיות , לפעמים הוא מפוצץ דיסקים ולפעמים צורב איך שבא לו , עצתי לך היא ללכת או על הLITE ON או על הפלקסטור . :)

:asthanos: :asthanos:

קחי דוגמא למה שקורה כשמתעסקים עם כוננים באיכות ירודה :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=23;action=display;threadid=35298

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילה יש לי רק דבר אחד להגיד לך LITE ON זה צורב מעולה מכל הבחינות קניתי אותו לפני חודש במחיר נמוך והוא שווה כל אגורה שחוקה צורב על הרבה סוגים של מדיות אני פשוט מרוצה עד הגג!!!!!! מומלץ בחום!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי שה טובים מאוד ובכלל לא עושים שום בעיות ואני יודע שגם הצורבים של TDK נחשבים טובים.

אבל ת'אמת קשה לי ליעץ לך כי אני נוטה לקנות את הכי טוב עד כמה שאפשר.

לי אישית יש צורב ישן אבל טפו טפו טוב yamaha CRW2100S-VK הוא גם SCSI אבל אין מה לעשות YAMAHA ו הם הטופ והם יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני (-לייטאון), ריקו או ימהה

הסוני מניסיון של חבר (מיוצר ע"י לייטאון) הריקו שלי (עד היום (חצי שנה, אולי קצת יותר) -עןד לא דפק דיסק) והימהה הישן שלי (X4X4X16)

סוס עבודה כבר יותר מ3 שנים אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור נמרץ, תלכי על ליטאון או על TEAC, בהתאם לתקציב.

נימוקים למה, תוכלי למצוא בעמודים הראשונים של הפורום, יש דיי והותר דיונים על הנושא. :)

לא.

אל תקני את הTEAC.

לפחות לא עדיין. ואני אומר לך את זה בתור משתמש שמעריך את TEAC.

הצורב האחרון שלהם, ה52X, לא להיטי במיוחד.

אלא אם תצא בקרוב גרסאת קושחה חדשה אני לא ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-samsung = לא ממליץ.

הצורב 52x24x52 של LG בכלל בכלל בכלל לא רע! אכן יכול לשמש אותך בצורה מצוינת. די מומלץ.

אבל כמובן שהצורבים הכי טובים הם של Lite-On . הצורב 52x24x52 שלהם מעולה!! אם 310 ש"ח זה לא זול בשבילך אז את יכולה לקנות את ה- 48x24x48 של Lite-On שהוא גם צורב מצוין (אז במקום לצרוב בדקה וחצי תצרבי בשלוש... נורא?).

לגבי הוא טוב אבל יש צורבים טובים יותר ממנו שהם גם זולים ממנו (lite on, .......) ככה שלא מומלץ כ"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E, למה לא הסמסונג?

שמע, הוא לא גרוע.

אבל פשוט יש צורבים טובים ממנו(כמו לייט-און, אל.ג'י, אסוס) במחירים די דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...