איזה מבין המסכי 22 האלו יותר טוב?(1700¤) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מבין המסכי 22 האלו יותר טוב?(1700¤)

SoHoN BuChO

Recommended Posts

Dell 2208WFP - מאפשר שינוי גובה ומציע רכזת בשונה מהדגמים האחרים. לא יותר טוב מהם באיכות התצוגה. המחיר היקר נובע כתוצאה של ההשקעה בארגונומיה המשוכללת והרכזת.

Dell E228WFP - לפי הביקורת של 22" לאתר נמצא כבעל דיוק צבע טוב יחסית בקטגוריית ה-22" TN.

Asus VW222u - לפי הביקורת ב-Xbit Labs נמצא כמסך מצטיין בקטגוריית ה-TN בזכות כיול טוב של המנגנון לפיצוי זמן תגובה (RTC) למשחקים מהירים ללא שגיאות בפעולת ה-RTC וסביר מבחינת כיול צבעים. זול ומשתלם לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dell 2208WFP - מאפשר שינוי גובה ומציע רכזת בשונה מהדגמים האחרים. לא יותר טוב מהם באיכות התצוגה. המחיר היקר נובע כתוצאה של ההשקעה בארגונומיה המשוכללת והרכזת.

Dell E228WFP - לפי הביקורת של 22" לאתר נמצא כבעל דיוק צבע טוב יחסית בקטגוריית ה-22" TN.

Asus VW222u - לפי הביקורת ב-Xbit Labs נמצא כמסך מצטיין בקטגוריית ה-TN בזכות כיול טוב של המנגנון לפיצוי זמן תגובה (RTC) למשחקים מהירים ללא שגיאות בפעולת ה-RTC וסביר מבחינת כיול צבעים. זול ומשתלם לגיימינג.

אני לא ממש משחק במשחקים(מדי פעם MOHAA) לא יותר.

אני בוחר מסך שאני יוכל לראות בו בצורה טובה וטקסט

שווה לבחור במסך הראשון כי לא ממש אהבתי את הסטאנד של הASUS ואהבתי יותר את הסטאנד V של הDELL וכמובן שהDELL מציע גם כמו שציינת פיצ'רים טובים יותר.

אבל האם הASUS איכותי יותר מבחינת איכות התצוגה או שאני לא יבדיל ביניהם בסרטים ובשימוש כללי במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VW222u ו-E228WFP הם בעלי מכלול צבעים סטנדרטי ואילו ה-2208WFP מתאפיין במורחב, המרווה יותר את הצבעים ללא יכולת כיול הסטורצייה שלהם. כל מסך עם מכלול צבעים מורחב, לא משנה מי מייצר אותו, נמצא מביקורות באינטרנט כפחות מדוייק מבחינת טמפ' צבע ודיוק בצבעים לשימושים ביתיים בהשוואה לדגמים עם מכלול צבעים סטנדרטי. אתה צריך להחליט מה יותר חשוב לך אפשרות לשנות גובה או לראות צבעים יותר מאוזנים באסוס וב-E228WFP.

לעבודות טקסט וסרטים כל מסך TN פשוט פחות טוב ממסכים מבוססי פאנל או VA בגלל אחידות פאנל עדיפה משמעותית של IPS/VA עבור עבודות טקסט והאפשרות לצפות בסרט מספה או כורסא נמוכים בלי לראות השחרה של הצבעים בסרט. ההשחרה נגרמת, כי הבעיה העיקרית של זווית הצפייה האנכית הצרה מאוד של כל המסכים מבוססי TN לא נפתרה עד היום. אתה יכול לקרוא על כך במדריך למסכים שבנעוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...