אברהם גרנט במקום האחרון בסקר של ESPN - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אברהם גרנט במקום האחרון בסקר של ESPN

Mesatla

Recommended Posts

סבתא בריטית שיכורה יכולה לאמן קבוצה כמו צלסי. הוא יהודי שקיבל גוב בפרוטקציה מיהודי אחר.

אם לפחות הוא היה מאמן ברמה בינלאומית בינונית ,אולי אבל גם זה לא.

בטח שאף אחד לא יאהב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ששינית את הניק אפשר לזהות אותך . אתה סתם פרובקטור עלוב.

בבקשה מנהלים עשו משהו שהבחור ההזוי יניח לנו לנפשנו...

נ.ב- אני בכוונה לא מגיב לשטויות שהוא כתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הרבה יותר מהצבעת פופולאריות.

אין לזה שום משמעות.

והבחור הרבה יותר מצליח ממוריניו, ניתן לו את הקרדיט.

בנוסף לכך שכבר ראינו איך אסופה של כוכבים בלי מנהיג אמיתי יכולה להגיע לכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבתא בריטית שיכורה יכולה לאמן קבוצה כמו צלסי. הוא יהודי שקיבל גוב בפרוטקציה מיהודי אחר.

וגם את מנצ'סטר יוניטד - עובדה - מנצ'סטר הגיעה לאותו מקום שצ'לסי הגיעה השנה (אותו מספר נקודות בליגה והישגים זהים בכל שאר המפעלים) - אז מי זה אלכס פרגסון? אם היית מחליף אותו במישל דיין מנצ'סטר היית מגיעה לאותם הישגים.

ומה עם מילאן? עם סגל שחקנים אני הייתי מוציא יותר מהגעה לשמינית גמר ליגת האלופות והאבקות על מקום 4 בליגה.

ואם גרנט היה נכשל? גם אז היו אומרים שגם ככה אין לו השפעה על הקבוצה?

לא אוהבים את גרנט בגלל שהוא החליף מאמן כריזמטי במיוחד בעוד שהוא אפרורי, בגלל שהוא מאמן זר ולא אנגלי ויש גם מרכיב אנטישמי. זה לגיטמי לפקפק במאמן כמו גרנט, אבל הוא מצליח בענק בצ'לסי ועדיין קוטלים אותו. ארסן וונגר למשל, למרות הכדורגל האטרקטיבי של ארסנל, עשה עונה בינונית מינוס סך הכל עם מקום שלישי בליגה ורבע גמר ליגת האלופות. גם רפא בניטז לא היה מציאה עם מקום 4 וחצי גמר ליגת האלופות. גרנט מקום 1-2 (2 בגלל יחס השערים בלבד) ובגמר ליגת האלופות. כמה אפשר לא לפרגן? מה עוד אפשר לדרוש? שידרוס את הקבוצה הטובה ביותר של מנצ'סטר בכל הזמנים (כך לפי פרגסון) עם קבוצה שהוא הגיע אליה אחרי פתיחת עונה מאכזבת לסגל שלא הוא בנה (וששנה שעברה גם לא הביא אליפות או גמר ליגת האלופות)? רייקארד למשל מקנא רצח בגרנט - הוא היה נותן הכל כדי להיות ראש בראש עם ריאל מדריד ובגמר ליגת האלופות (וסגל השחקנים שלו אפילו מוכשר יותר משל צ'לסי). במבחן התוצאה - עד עכשיו - גרנט הוא אחד מהמאמנים הגדולים של צ'לסי בכל הזמנים, והוא לא פחות טוב ממורינו. הוא הראשון שהביא את צ'לסי לגמר ליגת האלופות (ולמוריניו הוא מספיק הזדמניות, גם מול ליברפול) והוא מאוד קרוב לזכות בליגת האלופות. אם נגיד קאפלו או הידניק היו מגיעים במקום גרנט בהתחלת העונה ומשיגים את התוצאות האלו כולם היו משבחים אותם כל הדרך לגמר, גם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייי,תמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אפשר לומר על מנצ'סטר / ליברפול / ברצלונה / ריאל מדריד ועוד המון קבוצות...

אז כנראה שהשיכור הוא אתה !

אני לא מת על גראנט ולא אהבתי אותו בתקופה שהוא אימן את הנבחרת,

אבל אתה סתם אנטי...

לשיטתך ושיטצ טובים כמוך, בכשלונות של צ'לסי הוא האשם

ובנצחונות והשגים, נו ברור שצ'לסי כיכולה לנצח גם בלי מאמן...

קצת הגינות לא תזיק לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש.... אתם משהו עד שמאמן ישראלי מצליח באירופה אתם יורדים עליו :nono:

תנו לו קצת כבוד הוא מצליח הרבה יותר מכל מאמן ישראלי בחו"ל

הוא לקח את צ'לסי לגמר גביע האלופות מה שמוריניו לא עשה

במקום לרדת עליו בינתיים הוא מאמן את צ'לסי ולא אתם אז לפחות תנו לו כבוד מינימלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי לכם למה לא אוהבים אותו. :nixweiss:

הוא(מאמן שהוא 0 מבחינת העולם כשהוא מונה)קיבל את תפקיד האימון על אחת מהקבוצות הכי טובות בעולם. למה הוא קיבל אותה? בגלל שהוא יהודי והבעלים גם יהודי וכל העולם רואה את זה כפרוטקציה.אני יודע שבישראל זה מאוד מקובל וכו אבל באירופה לא אוהבים אנשים שמצליחים בגלל פרוטוקציות ובגלל זה גם לא אוהבים אותו.אם אתם לא יכולים להתמודד עם זה זו בעיה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, יא ערבי,הוא מבין טוב מאוד,הוא פשוט אומר שזה מגעיל שכל העולם מתעלם מההשגים שלו בגלל שנאה לישראל.

תעשה טובה,תעבורלעזה ותפסיק להציק,אתה ממילא שונא ישראלים בדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אחרת הוא לא היה מופתע." יא ערבי" 1)אני לא ערבי. 2)זה לא עלבון. 3)"יא יהודי".

אז אני שונא את עצמי? מאוד הגיוני ::) אני לא שונא ישראלים, אני שונא חלק מהאנשים שהם ישראלים כגון למשל הציבור הדתי הכופה או הקופי אדם וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...