GTA IV - הדיון הראשי - מכיל ספויילרים!! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV - הדיון הראשי - מכיל ספויילרים!!

david32

Recommended Posts

טוב החלטתי לקחת את המושכות לידיים עד שאיתי לא מקבל אישור מהמנהלים - אני לא מאמין שלא יאשרו את הדיון הזה.

481px-Iv_boxart.jpg

הכותר החדש של אחת מסדרות המשחקים המפורסמת בעולם. 4 מהיר יותר, חזק יותר ועם עלילה מהסרטים.

אתם תשחקו עם ניקו באליק שמחפש לפתוח דף חדש מחיי הפשע שלו, אחרי שנים של רציחות, חטיפות, גניבות ומה לא, ניקו משתכנע בעזרת אחיו לעבור לעיר ליברטי, שאמורה להיות מקום טוב ויפה, אבל מתגלה כעותק אכזרי של ניו יורק. ניקו מוצא את עצמו בחזרה בחיי הפשע שמהם הוא ניסה לברוח, הוא מגלה שצדים אותו בגלל משהו שהוא לא עשה והוא מגלה שהדרך היחידה לצאת מזה היא על ידי להפוך חזרה לפושע שהוא היה פעם.

במהלך המשחק אתם תפגשו עולם חי ואינטרקטיבי לכול דבר, אתם תתקלו בדמויות שבעזרתן תוכלו להתקדם במשחק. כל פעולה שלכם, כל אינטרקציה הכי קטנה תשפיע בצורה כלשהי על עולם המשחק ותשנה אותו בהתאם, משהו שאתם תוכלו לנצל לטובתכם אבל תצטרכו לשים לב לא להפוך את זה לרעתכם.

מפתחי המשחק יצרו משחק פחות לינארי מקודמיו, ואתם תחליטו איך מסיימים משימות. עם נכשלתם בלהציל מישהו, זה יגרום לשינוי במשימות בהמשך, כך שכשלון לא יפסול את המשימה אלא יגרום להשלכות שונות בעתיד. אתם תוכלו לנהל מספר משימות בו זמנית, משימות שונות ידרשו מכם לחכות לילה ולהעביר את הזמן, כך שתוכלו לנהל משימה אחרת בנתיים.

שינויים חדשים במשחקיות גם יהיו קיימים, למשל מעכשיו לא תוכלו עוד לגנוב מכונית חונה על ידי להתקרב אליה ולנסוע, תצטרכו לשבור את הזכוכית ולהתניע אותה, אבל עוברי אורח יכולים להרתיע את המשטרה בקשר לגניבת המכוניות, במקרה כזה, במקום כוכבי משטרה כמו במשחק הקודם, המשטרה תסקור רדיוס מסויים על המפה בחיפושים אחריכם, הרדיוס יגדל התאם לרמת המבוקש שלכם.

בני האדם בעיר הם חיים יותר, הם פעולות כמו לדבר בפלאפון, לקרוא עיתון, להשתמש במכונות וסיגריות. הומלסים יתקבצו מסביב למדורות ויבקשו כסף קטן. עוברי אורח ינהלו שיחות בין עצמם. התנועה של מכוניות ובני אדם בעיר תקבע לפי השעה, בשעות עמוסות הרחובות יהיו הומי אדם, ובשעות הקטנות של הלילה יהיו פחות אנשים.

הקרבות יותר אכזריים ומהירים. תוכלו לירות מאחורי מחבוא, להשתמש במהלי קרבות פנים אל פנים ולגרום למטרות נכות כדי לנטרל אותם. תוכלו להעיף אנשים מבניינים, לזרוק עליהם חים ולהשתמש בסביבה לטובתכם.

מיקו עצמו יוכל לנהל קשר עם העולם החיצוני בדרכים שונות כמו פלאפון ואינטרנט, לכול אחד יש את אופציות המיוחדות שלו, ומשימות רבות ידרשו ממנו להעזר בהם. הוא יוכל לבלות בעיר, להתחיל עם בחורות, לשתות, לשחק קלפים ולהמר. תוכלו גם לקרוא למונית ולבחור לראות את העיר מתא הנוסע.

רוקסטאר אומרים כי מצב מולטיפלייר זמין כדי לגרום להרס עם כמה חברים דרך הרשת, מה שהופוך את חווית המשחק להרבה יותר מהנה מהכותרים הקודמים.

[לקוח מ: Freak.org.il ]

המשחק קיבל את הציון (כמעט בחלק מהמקרים) הכי גבוה האפשרי.

הממוצע למשחק ב gamerankings הוא 99%.

אני רוצה להציע שמי שרוצה לפרסם ספויילר שיכתוב בהודעה את האחוז שהוא עבר (שקשור לספויילר) ויצבע את הטקסט בצהוב - ככה מי שעדיין לא הגיע במשחק למקום ולא רוצה להרוס לעצמו יוכל להנות מהדיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר, שלחתי הודעה פרטית ל-"תמיד מחייך", מנהל פורום בבקשה

לפתוח דיון מסוג זה אשר יוכל להשיג ספוילרים והוא עוד לא ענה לי מאתמול.

בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה (אפילו שהביקורת היא לא שלך). :xyxthumbs:

אז ככה אני לא זוכר בדיוק את האחוז המדויק שעברתי מהמשחק אבל זה היה בסביבות ה-16 אחוז.

לא מזמן סיימתי את המשימה שולדימיר בגד בניקו וניקו פגש באחד שחייב לו כסף (ניקו לאותו אחד, לא זוכר את שמו)

עוד לפני שהיגר לאמריקה, המשימה הזאת הייתה לפי מה שזכור לי הכי כיפית עד עכשיו - היריות הו היריות!!! :2gunsfiring:

פה בערך עצרתי, אני לא רוצה להמשיך לשחק עד שאקנה לעצמי קונסולה משל עצמי (שיחקתי אצל דוד שלי :P).

ובכן אין ספק שזה המשחק הכי טוב ששיחקתי בו עד היום, מומלץ לכל מי שמתלבט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדימיר בגד בניקו וניקו פגש באחד שחייב לו כסף (ניקו לאותו אחד, לא זוכר את שמו)

עוד לפני שהיגר לאמריקה, המשימה הזאת הייתה לפי מה שזכור לי הכי כיפית עד עכשיו - היריות הו היריות!!! :2gunsfiring:

זאת בדיוק המשימה שNUTS4FORD שיחק בה. חבל אם היית עובר אותה וממשיך טיפה אני בטוח שהיית עוד יותר רוצה לשחק ואוהב את המשחק.

כי:

אתה חוזר ומדבר עם רומן שאומר שצריך להתחיל הכול מהתחלה , להוריד פרופיל ושהוא רק צריך לקחת משהו מהדירה אתה נוסע לדירה ומגלה שהיא נשרפה וככה גם תחנת המוניות ואז אתה עובר לגור אצל החברה של רומן (זאת אומרת באיזשהי דירה שהיא מסדרת לך).

בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה (אפילו שהביקורת היא לא שלך). :xyxthumbs:

הייתי יכול לתת ביקורת למשחק משלי (גם סיקור אבל אם יש מוכן אז אפשר לנצל את זה) אבל אני לא רוצה לתת למשחק ביקורת לפני שסיימתי בו את העלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר ספוילרים בוא נעשה את זה מעניין. מיהי הדמות האהובה עליכם?

אני בדיוק במשימה אחרי שמישל מתגלה כסוכנת של הממשלה, לא זוכר בדיוק כמה אחוז מהמשחק זה, בכל מקרה הדמות האהובה עליי היא ג'יקוב, הבנאדם פשוט מצחיק ברמות שאין דברים כאלה, למרות שאת רוב מה שהוא אומר אין לי מושג בכלל אבל אני פשוט חולה על הג'מייקני הזה. אחריו ללא ספק ברוסי המשוגע שלוקח סטרואידים והוא מגלומן שאין כמוהו, מה גם שמגיע לו שאפו על זה שהוא לוקח טסטוסטרון שמגיע משוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם באיחור (כי הייתי חולה עם שפעת בבית והיו לי רק כמה דקות ביום בשביל הפורום) אבל אין לי בעיה שייפתח דיון נוסף שמכיל ספוילרים לגבי המשחק. עם זאת, רצוי שהספוילר יופיע בצהוב עם רווח של שורה אחת מלמעלה ושורה אחת מלמטה בשביל קריאה נוחה. למשל:

תחילת הדיון

GTA

המשך הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים שאמרתי:

אני לא רוצה להמשיך לשחק עד שאקנה לעצמי קונסולה משל עצמי (שיחקתי אצל דוד שלי :P).

אז זהו... שלא עמדתי בפיתוי והמשכתי לשחק... הרבה!

אני עברתי בערך 30-35 אחוז מהמשחק ואני נמצא ב-

סיימתי את המשימות עם הסוכן ממשלתי הזה (או מה שזה לא יהיה) שקרן (מישל) הכירה לי.

סיימתי את המשימות אצל אליזבתה.

אני באמצע אחת המשימות עם פאקי.

סיימתי את המשימות על פלייבוי ודווין ושנותנים לי אפשרות לבחור את מי להרוג

הרגתי את.... (תופים).... פלייבוי! ד"א את מי אתם הרגתם?

סיימתי את המשימות עם פראנסיס.

זהו, זה מה שאני זוכר בנתיים.

איזה משחק מדהים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 60% אחוז של משחק הסיפור הראשי נגמר ואז מתחיל הכיף האמיתי.

עוד כמה ספויילרים מאחר שסיימתי את הסיפור הראשי.

רומן מת ביום חתונתו ע"י מתנקש שבא בעצם לחסל את ניקו

המתנקש נשלח ע"י דמיטרי ואז ניקו יוצא למסע נקמה

ידה ידה ידה ודימטרי מת ליד פסל החירות. אהה ועוד משהו

אשתו הטרייה של רומן בהריון ולילד לא יהיה אבא...

פשוט עצוב :'(

זהו להפעם,

אני חייב לציין שהעלילה הייתה צפוייה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה , אני פשוט חייב לדעת (למרות שאני הולך לשחק שוב)

סיימתי את המשחק כמו הבחור מעלי , כשהעדפתי את הכסף על פני להרוג את דימיטרי.

השאלה שלי היא האם הורגים את דימיטרי קודם ולא עושים את המשימה הזו - האם רומן חי בסוף? או שאיכשהו עדיין יש את המתנקש שהורג אותו ביום חתונה?

אפשר גם בה"פ

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הדיון הזה כלכך יבש?

תפציצו פה קצת תדברו תנו דברים חדשים שיש במשחק ,משהו!

אה,שחכתי,אתם חורשים עליו חחח אז תהני ושתחזרו תספרו לנו איך היה :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן את האמת שאני חורש עליו.

ד"א, אתה מעוניין לקרוא ספויילרים?! מוזר...

אני חושב שאני לקראת הסוף (נראה לי), עברתי כ-53 אחוז מהמשחק. זהירות ספוילר:

הגעתי לקטע שאני ופאקי הולכים לעשות את העסקת חילופין - הזאת שחטפנו (זא לוכר את שמה, גרייס נראה לי)

בתמורה ליהלומים, ובאמצע העסקה מר בולגרין והאנשים שלו באים ויש קרב ארוך, קשה ומעייף של יריות!

איזה משחק מטורף, אני פשוט חולה על המשחק הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה , אני פשוט חייב לדעת (למרות שאני הולך לשחק שוב)

סיימתי את המשחק כמו הבחור מעלי , כשהעדפתי את הכסף על פני להרוג את דימיטרי.

השאלה שלי היא האם הורגים את דימיטרי קודם ולא עושים את המשימה הזו - האם רומן חי בסוף? או שאיכשהו עדיין יש את המתנקש שהורג אותו ביום חתונה?

אפשר גם בה"פ

ליביו

לפי דעתי רומן בסוף מת לא משנה איזו דרך תבחר.

ונראה לי שגם אם היית בוחר להרוג את דמיטירי לא הייתה מצליח.

ההודעה נערכה על ידי מנהל הפורום, פעם הבאה נא לסמן ספוילר בצהוב כפי שנהוג בשאר הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...