תכנון של מחיצות - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנון של מחיצות

VolTAge

Recommended Posts

זה לא מאט את המחשב אפילו לא בקצת, אין קשר, אבל באמת לא טוב לעשות כל-כך הרבה מחיצות.

שהייתי בחו"ל אבא שלי עשה לי הפתעה קנה לי פנטיום4 ובלה בלה בלה עם הארד-דיסק 30GB {זה היה טוב לפני שנה וחצי}

והוא חילק את הארד-דיסק ל-6 פרטישנים שזה ממש לא טוב {יותר נכון החנות עשתה את זה בלי לשאות אותנו}.

עכשיו שקניתי מחשב חדש {מבוסס כמובן} אני חלקתי ל-2 מחיצות כל אחת של 20GB.

בקרוב אני קונה עוד מחשב ויהיה בו הארד-דיסק 120GB אני שם 3 מחיצות.

1. 20GB

2. 80GB

3. 20GB

הראשונה היא אך ורק למערכת ההפעלה ותוכנות כמו: אנטי וירוס, תוכנת צריבה, דריברים, תוכנות עזר וכאלו...... ובלה בלה בלה...

השניה תהיה המחיצה שאליה אני יוריד את כל המשחקים והשטויות {בקיצר הפרטישן הראשי לאחסון}

ו

והפרטישן השלישי יהיה מיועד למערכת ההפעלה . ;)

כל משתמש צריך לתכנן את זה לצרכים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון, אני לא רואה שום בעיה לשים את המשחקים/סרטים/שירים ביחד. וכמה תמונות יש לך yot שאתה צריך כונן של 20GB בשבילן ? ;D

כנראה שבסוף אני יחלק את זה ל 15GB ו 65GB.

15GB נראה דיי והותר למערכת הפעלה ותוכנות, לא ? או שאולי אפילו כדי להקטין את זה ל 10GB, כדי שבכונן השני יהיה יותר מקום.. כמה מקום כבר וכמה תוכנות יכולות לתפוס.. וזה לא שאני משתמש בתוכנות גדולות כמו 3DMAX או MAYA שתופסות הרבה מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לחלק ל90 חלקים כל אחד של 700MB... נו באמת, זה דיון בעייתי ביותר כי לכל איש יש צרכים אינדיבידורליים, לי למשל יש מעל 30 GB של סרטים, אז אני צריך מחיצה גדולה בשבילם, יש לי שיר אחד על המחשב וגם הוא ילך לפח בקרוב, יש לי WIN וחוץ מזה תוכנות שתופסות גג 15GB כולם ביחד (כולל הWIN) ואני עובד הרבה עם משחקים וקבצי תמונה גדולים וכאלה ובגלל זה יש לי 40GB רק בשביל זה, אז אני בטוח שגם לפותח התרד יש צרכים מיחדים בשבילו ועד שהוא לא יפרט אותם לא נוכל לעזור לו כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לחלק ל90 חלקים כל אחד של 700MB... נו באמת, זה דיון בעייתי ביותר כי לכל איש יש צרכים אינדיבידורליים, לי למשל יש מעל 30 GB של סרטים, אז אני צריך מחיצה גדולה בשבילם, יש לי שיר אחד על המחשב וגם הוא ילך לפח בקרוב, יש לי WIN וחוץ מזה תוכנות שתופסות גג 15GB כולם ביחד (כולל הWIN) ואני עובד הרבה עם משחקים וקבצי תמונה גדולים וכאלה ובגלל זה יש לי 40GB רק בשביל זה, אז אני בטוח שגם לפותח התרד יש צרכים מיחדים בשבילו ועד שהוא לא יפרט אותם לא נוכל לעזור לו כמו שצריך

אם היו לי צרכים מיוחדים הייתי מציין אותם, אבל משום שאין, ואני מגדיר את עצמי כמשתמש ממוצע, שיש לו כמות גדולה של סרטים/משחקים/שירים, אני חושב שההצעות דווקא מתאימות לי נורא. :)

אז בסופו של דבר, אני יחלק את זה ל 2 כוננים, אחד של 10GB למערכת הפעלה ותוכנות, וה 70GB הנותרים לשאר הדברים.

תודה לכולם על העזרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון, אני לא רואה שום בעיה לשים את המשחקים/סרטים/שירים ביחד. וכמה תמונות יש לך yot שאתה צריך כונן של 20GB בשבילן ?

תמונות וסרטים. ויש לי הרבה (!) .

אני הייתי הולך אולי על 10 GB למערכת הפעלה ותוכנות (משום שככל שמעמיסים פחות על הכונן של המערכת הפכלה ככה היא עובדת מהר יותר. משחקים לחוד, כדי שיפעלו מהר יותר, וכל השאר לחוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה 5 ו55 השאר ולפי דעתי זה מספיק. מעבר ל10 למערכת הפעלה זה המיותר ביותר ומבזבז.

אני גם לא חושב שצריך יותר מ2 מחיצות. אם תעשה אחד של ואחד של משחקים בדרך כמה ג'יגות ילכו לך לאיבוד ע"י החצייה ועוד כמה ילכו לך בגלל שתצטרך להשאיר מקום פנוי מסויים בכל אחד. כך שנגיד ג'יגה פנוי בD וE שכל אחד מהם 30+ מבזבז לך ג'יגה שיכול היה לה תפס ע"י חומר במחיצה של 70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 10 ג'יגה זה מספיק בהחלט, אצלי אפילו למערכת ההפעלה זה רק 5 ג'יגה וזה מספיק אבל עדיף כבר שיהיה 10.

אתה יודע כמה לוקחות התקנות של משחקים חדשים? 4 משחקים וה10GB מפוצץ...(או שאתה מתכוון להתקין אותם במחיצה של ההמשחקים?)

עריכה: כנראה באמת התכוונת לזה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה לוקחות התקנות של משחקים חדשים? 4 משחקים וה10GB מפוצץ...(או שאתה מתכוון להתקין אותם במחיצה של ההמשחקים?)

עריכה: כנראה באמת התכוונת לזה... ;)

העריכה בהחלט במקום ;) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...