אז SP3 יצא או לא?!@ - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז SP3 יצא או לא?!@

andd

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקנתי , ה SERVICE של UPDATE גורם ל SVCHOST לטחון בטירוף...

רק אחרי STOP לSERVICE של UPDATE אפשר לעבוד עם המערכת. טוב לפחות ל BSOD

אבל מאכז בנתיים.

גם אני ראיתי בהתחלה שהתקנתי SP3 שיש לי 95 CPU במנהל משימות! אבל זה הסתדר לבד משום מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows XP SP 3 Release to Web Delayed

Windows XP SP3 release to web date has been delayed thanks to a compatibility issue between Dynamics Retail Management System. Surely this wont have an impact on most of you but it is something you should all be aware since SP3 is no in the wild.

In the last few days, we have uncovered a compatibility issue between Dynamics Retail Management System (RMS) and both Windows XP SP3 and Windows Vista Service Pack 1 (SP1). In order to make sure customers have the best possible experience, we have decided to delay releasing Windows XP Service Pack 3 (SP3) to the web. To help protect customers, we plan to put filtering in place shortly to prevent Windows Update from offering both service packs to systems running Dynamics RMS. Once filtering is in place, we expect to release SP3 to the web.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם רואים באתר של מיקרוסופט הורדה לxp3 בעיברית אני שעה מחפש ולא מוצא[br]פורסם בתאריך: 30.04.2008 בשעה 14:25:19

ניסיתי להתקין את העברי וזה אמר לי שיש לי באנגלית (בגלל הMUI) אבל כשאני מנסה להתקין את האנגלית זה אומר שאני לא יכול בגלל הMUI...

מה לעשות??

להתקין מחדש עם עיברית נקיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם רואים באתר של מיקרוסופט הורדה לxp3 בעיברית אני שעה מחפש ולא מוצא[br]פורסם בתאריך: 30.04.2008 בשעה 14:25:19

להתקין מחדש ווינדוס עם עיברית נקיה

אבל יש לי את זה רק באנגלית...ולפני כ4 שנים התקנתי את הSP2 בלי בעיות...

בכל מקרה מחר אני יתקין על המחשב החדש שלי ואתקין SP1 של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...