איך אני צורב דיסק בפורמט MP3...? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני צורב דיסק בפורמט MP3...?

matan_18

Recommended Posts

כן אחריי שפרצו לי לאוטו ושברו את כל החלונות וגנבו לי את המערכת שלי (בני זו.....ת :AR15: :AR15: :AR15: )

קיבלתי כסף מהביטוח וקניתי רדיו דיסק לרכב שקורא MP3

עכשיו אני לא יודע איך לצרוב דיסק !

צורבים רגיל עם נרו?

או שפשוט יש תוכנה אחרת שמאגרנת את זה גם בתיקיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב לדיסק אודיו... לא יודע למה זה עדיף לגבי DATA , אבל :

זה פשוט ביזיון מה שנהיה בימינו - אני שומע ורואה כבר יותר מדי סיפורים של שבירת וגניבה של הכל , כבר לא צריך לפרוץ לאוטו - פשוט שוברים בלי בושה - למה לא - זה בחינם לא עולה כסף... אחחח.... מעצבן !!

פשוט מפחיד להחנות את האוטו בימינו .. ומדובר בחברה מנוסים , ניתקלתי במישהי שעזבה את האוטו לפחות מחמש דקות , התרחקה ממנו 100 מטר מסביב לבניין , וכשחזרה לבדוק כבר לא היתה שימשה אחורית ,סאב וופר ,ואת הטטויטרים השאירו לה מתנה אחרי שהרסו אותם וזרקו אותם על הריצפה...

פשוט ביזיון מה שקורה כאן... :bash:

ד"א מתן:

-האם הזגוגיות וכל ההרס הפנימי זה היה על הביטוח או שיצא לך לשלם משהו ?

- איפה החנת כשה"מעשה" נעשה ובאיזה שעה זה היה , זה יכול להיות מידע שימושי לצערנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מתן:

-האם הזגוגיות וכל ההרס הפנימי זה היה על הביטוח או שיצא לך לשלם משהו ?

- איפה החנת כשה"מעשה" נעשה ובאיזה שעה זה היה , זה יכול להיות מידע שימושי לצערנו...

כל ההרס הפנימי הכל כוסה על ידי הביטוח....אבל גם כאן איך לא? הייתי צריך להוסיף 200 שקל בשביל שישימו לי מקוריים של היצרן ולא תוצרת הארץ שזה בעצם חיקוי!

הרמקולים והרדיו דיסק היו מבוטחים אז קיבלתי את הכל בחזרה.

נכון אז קיבלתי רדיו דיסק הרבה יותר טוב ממה שהיה לי ורמקולים יותר חזקים אבל זה לא שווה את מה שקרה!

האוטו היה 3 ימים במוסך רק בשביל החלונות שרק הנזק שנגרם לחלונות היה (13,500) ועוד 3200 על המערכת

הרמקולים היו מותקנים על מדף. אז ה לא פירקו אותם מהמדף אלא פשוט עקרו אותו והייתי צריך לחכות 3 שבועות עד שיגיע החלק מגרמנייה

המעשה התרחש בשעה 8 בערב . החניתי את הרכב במקום מואר ולא היה לי שום סיבה לחשוש מה שעוד החניתי את הרכב ליד דוכן שווארמה ממש מול הכניסה שלו .

המוכר עצמו טוען שהוא לא ראה כלום למרות שהרכב תמיד נמצא בטווח ראיה שלו והוא לא שמע את הרעש ואת האזקעה .

אני בטוח שזה המוכר אירגן את כל העסק. כי כל בן אדם נורמלי שהיה רואה ששברים חלנות של אוטו ונכנסים ומתחילים לפרק את הכל לא היה ממשיך לשבת ולא לעשות כלום אלא לפחות היה מצלצל למשטרה.

היום שמתי בדלתות כדיי שלא יראו שיש לי ואת הפאנל אני מוציא החוצה מהרכב ולא כמו פעם שהחבאתי אותו מתחת לכסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Disc @ Once = disc at once ?

ואפשר לדעת למה זה עדיף?

disk at once זה צורב את כל הדיסק בלי הפסקה בין השירים

track at once זה צורב כל שיר ובסיום הוא (הצורב) עושה הספקה של כמה שניות ואז בהשמעה של הדיסק גם שומעים הפסקה של כמה שניות

בשונה מהאופציה הראשונה שבה השיר ישר מתחלף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוב אך לא מדוייק, הוא עושה הפסקה בסוף כל track לא כל שיר.

הרווחים בין השירים מוגדרים בנרו ואפשר לבטלן בכל שיטת צריבה.

מה שכן ההבדל הוא שבDAO הצריבה רצופה, מההתחלה קרן הלייזר צורבת וסוגרת הדיסק בסוף הצריבה.

בTAO בין כל טראק קרן הלייזר נכבית ומתחילה לעבוד שוב בטראק הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכל טוב ויפה , אבל זה לא ממש מענין אותו , הוא מעוניין לצרוב דיסק שזה דאטה רגיל , אז כל הדיון על אודיו הוא לא לעניין.

בכל מקרה , רק דיברתי , היום התנסיתי לצערי בעצמי בפריצה דומה לאוטו , נסעתי עם חברים של אחותי למדבר יהודה , וכשחזרנו מהטרק הזגוגית היתה מנופצת , המנעולים קדוחים , וכל מה שהם גנבו זה רדיוטייפ זול חצי פועל גם ככה ואת הנעליים שלי +מידרסים שעולים ביחד 800 ש"ח , אבל הנזק למכונית.... :bash: מזל שהחלטתי "רק ליתר בטחון" לקחת את האייפוד איתי (אין שום צורך במוזיקה בטרקים..) , פשוט עצוב מה שקורה...

ד"א 13000 אלף ש"ח על שימשה ? אתה בטוח ? (ועוד בלי השתתפות עצמית) , אני שמעתי משהו כמו 1700 ש"ח לשימישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א 13000 אלף ש"ח על שימשה ? אתה בטוח ? (ועוד בלי השתתפות עצמית) , אני שמעתי משהו כמו 1700 ש"ח לשימישה...

אולי זאת היתה פיג'ו 307 sportvagon עם הגג זכוכית :lol: :lol:

המלצה שלי למי שלא ראה לרוץ לסוכנויות לראות מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...