Iron Man - יום חמישי בבתי הקולנוע!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iron Man - יום חמישי בבתי הקולנוע!!!

klayton

Recommended Posts

אני לא מבין למה המפיקים החליטו לשלב בסרט כזה פעולות טרור

זה כל העניין - איירון מן, בכל גלגוליו, נוצר כתוצאה מהשבי של סטארק. במקור זה היה במלחמת העולם השנייה, בגרסאות יותר מאוחרות זה היה במלחמת המפרץ, ובסרט הזה זה במלחמה באפגניסטן.

לדעתי זה היה סרט מצוין (ראיתי אותו אתמול - בהקרנה דיגיטלית, לא שזה שינה יותר מדי). כשאני משווה אותו לשאר הסרטים על גיבורי על, הוא כנראה הכי טוב עד עכשיו (טוב נו, אולי חוץ מ-The Incredibles). סרט אקשן לא חייב להיות מלא פיצוצים כל הזמן כדי להיות טוב.

וכמובן, רוברט דאוני ג'וניור שחקן מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרט אקשן חייב להיות אם אקשן

ואת זה לא היה הרבה

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול

אם כבר טובים בסגנון אז סרטי בלייד היו מאוד טובים

ואקס מן היו בסדר

שלא לדבר על מלחמת הכוכבים הטרילוגיה הישנה אם נחשיב ג"די כגיבורי על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט הוא בסדר אבל חשבתי שיהיה יותר טוב .

יש בסרט המון קטעים צפויים כמו שפעם הראשונה שהוא מנסה לטוס ולא מצליח . ויש עוד קטעים.

כמו שקרירין אמר אין הרבה אקשן זה יותר דיבורים לקראת אמצע הסרט בערך רק מתחיל האקשן האמיתי.

מתוך ציון של 10 הייתי נותן לזה 7 .

עדיין הסרט די מהנה מומלץ לצפייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, על טעם ועל ריח. דווקא הקטע שהוא לומד לטוס היה מאוד חביב (ומצחיק) מבחינתי.

היו רק שני דברים שהפריעו לי (טוב, אחד הפריע, האחר סתם לקח לי זמן להתרגל אליו):

ספוילר

למרות שהיה ברור די מההתחלה שאובדיה הוא הרע (נו באמת, הוא קירח!), הוא הפך ליותר ויותר מרושע בסרט, באופן לא ממש אמין (במהלך הסרט לא ממש איכפת לו לממן את הטרוריסטים, בסוף הסרט כבר לא איכפת לו להרוג משפחה שלמה).

הדבר שסתם לקח לי זמן להתרגל אליו - הסרט מתחיל באופן מציאותי למדיי (למעט האלקטרומגנט בלב שלו, אבל נו - שיהיה). לאט לאט הוא מגיע לרמות של חוסר מציאותיות קומיקסית (כמו שלל המכונות האינטליגנטיות שיש לו בבית). זה סתם נראה לי מוזר :)

נ.ב. אפגנים הם לא ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
על-פי כתב העת "הוליווד רפורטר" הסרט 'איירון-מן' הוא הסרט הראשון לשנת 2008 שהגיע לסכום הבלתי נתפס של 300 מיליון דולר! לפי המספרים, כיום הסרט עומד על 305 מיליון דולר! הרווחים רק הולכים וגדלים, בכל יום הסרט מאז שהסרט יצא לפני שבעה שבועות הוא גרף 608,000 דולר ליום בממוצע.

"זוהי התוצאה של הפרוייקט המושקע ומלא הכשרונות הזה" אמרה חברת ההפקה 'פרמאונט' שאחראית על הפקת הסרט. "מיותר לציין זאת, אנחנו כולנו נרגשים מההישג המדהים שהשגנו." אמר סגן יו"ר 'פרמאונט' רוב מור. יו"ר חברת הפקות הוסיף כי זוהי "בעיטת הפתיחה שכולם בחברה ציפו לה". איירון-מן הוא הסרט הממומן והמופק במלואו הראשון של חברת .

שובר קו ה-300 מיליון הדולר הבא עומד להיות (כנראה) הסרט אינדיאנה ג'ונס" וממלכת גולגולת הבדולח.

~donkey~

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים משהו

ראיתי את הדיון הזה ואמרתי לעצמי עוד לא ראיתי את הסרט

ואז בדקתי בדיון למה זה ב"תגובות" שלי

ונזכרתי

כן ראיתי את הסרט רק שהוא היה כל כך חסר משמעות ששכחתי מהר מאוד שראיתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...