בעיה של קריסת משחקים ( 9600GT 2X SLI ) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של קריסת משחקים ( 9600GT 2X SLI )

anri

Recommended Posts

כתבתי תדיון הזה בפורום כרטיסי מסך, חשבתי שזה המקום המתאים, אבל עכשיו נראה לי שפה יותר יעזרו לי....

טוב אני מנסה לשחק בביושוק, GEARS OF WAR, לא משנה מה...המשחק עולה והכל טוען תשלב, איך שהוא בא לעלות (בביושוק) המשחק נתקע והוינדוס נותן שגיאה.

בדיוק אותו דבר ב GOW, רק ששם הוא נתקע אחרי דקה שתיים בשלב .

אין וירוסים תוכנות ריגול והכל, אני מצויד במה שצריך חח, והמערכת דיי חדשה .

התקנתי כבר דרייבר 174.74 מליון פעם בשתי גירסאות, לא יודע כבר...התקנתי 174.53 עבד לי פעם אחת, אחרי זה ניסיתי גם שתי גירסאות מחקתי והתקנתי איזה 30 פעם ושוב פעם אותה הבעיה, ניסיתי להתקין 169.21 אבל לא נתן לי ...

ביטלתי ת דרך הדרייבר גם לא עזר, הורדתי את ההגדרות רזולוציה הכל למינימום גם לא עזר .

אני כבר לא יודע מה להתקין ואני חייב עזרה, אי אפשר לשחק....

ואני כמעט משוכנע שזה מהדרייברים, ואני עם מערכת הפעלה 64 .

יש לציין, ששיחקתי כבר כמה שלבים בביושוק, עם הדרייבר 174.74 בהתחלה, והכל עבד מצוין על ההגדרות הכי גבהות!

אבל המשחק GOW לא עבד טוב עם הדרייבר הזה אני חושב, שהתקנתי ת 174.53 אז המשחק GOW כן עבד והספקתי לשחק גם כמה שלבים והכל היה טוב על ההגדרות הכי גבוהות, אבל אז אני לא זוכר מה הייתה הבעיה, והייתי צריך להחליף דרייבר שוב פעם ועכשיו לא משנה עם איזה דרייבר כל המשחקים קורסים .

זה המפרט שלי אגב...

Q6600

ASUS P5ND SLI

9600GT XT X2 SLI

4 GB

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע שאסור, אבל לא הייתה לי ברירה /= .

השגיאה היא שגיאה רגילה של הוינדוס, שהתכונה צריכה להיסגר...

אחרי שהמשחק עולה (ביושוק) בזמן הטעינה שלו איך שהוא בא לעלות, אז המסך קופא כזה , ואז אני מעלה את מנהל המשימות, ויוצא לוינדוס ומקבל תהודעה...

אותו דבר עם (Gears of war) רק שם אולי דקה שתיים אחרי שהמשחק כבר נטען...

(וזה בדוק לא בעיה במשחקים, כי אני כבר שיחקתי בשניהם)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי 3DMARK06 זה דווקא כן עבד לעומת המשחקים, ורץ יפה, הטמפרטורות וואלה בקושי עבר ת 56 נראה לי במאמץ...

במנוחה 46 ככה .

איך לבדוק תספק ?

ואני דיי משוכנע שהבעיה היא לא בחומרה, ויותר בתוכנה או משו...

כי את המשחקים האלה כבר הרצתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מוחק את הדריברים?

אם לא בעזרת DRIVER CLEANER אז תנסה איתה זה יכול לפתור את הבעיה.

לאחר מכן תוריד את הדרייברים של נבידיה החדשים ביותר לא בטא ותראה אם זה ממשיך אם כן אז סביר להניח שזו לא בעיית דרייברים.

בכלל לי זה נראה כמו בעיה של התחממות או שיש לך בעיה אחרת בכרטיס עצמו אז אתה יכול לנסות לעבוד בלי ועבוד עם כל אחד בנפרד אולי אחד מהכרטיסים תקול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...