כמה מילים טובות על Pandas.co.il - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים טובות על Pandas.co.il

oDot

Recommended Posts

גם אני מצטרף לביקורות הטובות על החנות

קניתי מהם בחודש האחרון ונגן MP4

היתה בעיה בנגן וללא שום בעיה החליפו אותו והביאו לי אחד חדש. :)

ד"א הקנייה נעשתה בסניף באר שבע בביג אחלה שירות אחלה אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם הפכו את עורם מאז הכתבה ההיא ב-Ynet, טבעם, כמדומני, ומנסיון אישי לאחרונה (בירור בעניין האפשרות לרכישת מוצרים מסויימים), עודנו חלקלק וחמקמק...

ואחד הבעלים, יאיר סאטובי שמו, אכן הנו עו"ד, ואולי בשל כך הם חושבים שהם יכולים לשחק משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד יש כסף למשלוח, יש אנשים שלא מעוניינים לשלוח/לרשום/לתת פרטי כרטיס אשראי, אנשים מעדיפים חנות קרובה לבית.

בגלל הסיבות האלו ואולי עוד, אני למשל קניתי מפנדה. ולא רק. בעיקר בגלל הסיבה ששמעתי עליהם ביקורות חיוביות ואולי אחת שלילית.

ככה זה, מלבד זיגזג אולי על אף חנות אין 100% ביקורות חיוביות, במיוחד שזה עם שלוחות/סניפים ששם קשה מאוד עד בלתי אפשרי לשמור על 100% ביקורות חיוביות מצד הלקוחות.

אגב, גם אני דיברתי על סניף ב"ש. לא יודע מה קורה בסניפים אחרים, בסניף ב"ש השירות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר למצוא לקוחות שיגידו משהוא רע על חנות, אני בטוח שאפילו אם יחפרו מספיק עמוק ימצאו אנשים שילכלכו על זיגזאג (טוב אולי מאוד מאוד עמוק), מה לעשות, חנות היא עסק והיא לא יכולה לרצות את כל הלקוחות.

בקשר לפנדה - לי יצא להזמין מהם פעמיים בהפרשי זמן ניכרים, פעמיים זה הגיע לתביעה משפטית (בשתיהן זכיתי).

אני יודע שהסיבה שאסור לדבר על חניות באתר היא בגלל שהוגשה נגד האתר תביעה בעבר מצדה של פנדה שלא אהבה את העובדה שלקוחות לא מרוצים מביעים דעה באתר פומבי ואני מכיר כמה וכמה נושאים באתר לא לפני כ"כ הרבה זמן שהוצפו בתלונות נגד החברה.

בכל אופן לי הספיקה העובדה שפנדה משחק את תפקיד הביריון ותובעת את - פחות או יותר - אתר החומרה היחידי בישראל על לא פחות מחופש הביטוי כדי לא לקנות מהם, אם להוסיף לזה את שתי התביעות שאני נכנסתי איתם אליהן ואוסף הסיפורים ששמעתי מאנשים אחרים - אני בחיים לא מתקרב אליהם לא משנה כמה באמת ובתמים השירות שלהם השתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...