הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

קוראים לזה עסקים אחי, אם ככה, אז גם Microsoft משחקת משחק מלוכלך עוד יותר, כמו למשל windows ME האמא של העבודות בעיניים, אבל windows xp מערכת הפעלה באמת מצויינת, אני מעדיף אותה על מספר מערכות LINUX GUI שהשתמשתי בהן.

בכל אופן, אני פשוט אומר שמשחקים נראים שונה בכרטיסים של ATI וNVIDIA לכאן ולכאן, יש דברים כמו איכות התמונה וחלקות התמונה שיש בATI ברמה מעל NVIDIA, אבל בכרטיסי NVIDIA יש אלמנטים גראפיים שונים, כמו למשל בSPLINTER CELL אין לדמות שרירים כשמשחקים בRADEON כמו שיש לו בNVIDIA.

לדעתי בכלל לקנות כרטיס במחירים של RADEON 9800 זה מוגזם ובכלל לא משתלם! 3000-2000 שקל על כרטיס מסך?

אני מתפלא שהוצאתי 1000 שקל בעצמי על ה9500 שלי.

בואו נעשה את הוויכוח של fx 5800 ultra מול ה 9800 pro, בעוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם בכרטיסי המסך שלה היא מכוסה, רוב המשחקים היום בנויים על שיידרים ורנדרים של NVIDIA חברות כמו INFOGRAMES, UBI-SOFT וEA GAMES עובדים צמוד אליה, ומפתחים משחקים על בסיס השיידרים שלהם, ולא רק בPC אלא גם בXBOX, נווידיה מייצרת גם צ'יפים גראפיים לXBOX, ככה שהיא מרחוק מלפשוט רגל ואולי אפילו יותר רחוקה מATI.

אבל עזבו, אתם גם ככה מסתמכים רק על הFPS באתר של טום וזה האלוהים שלכם, מנחה הדרך.

אתם מתעלמים מהרבה עובדות בשטח שבעצם כן נותנות לNVIDIA את הייתרון העתידי.

נראה לך שחברת פיתוח משחקים ענקית כמו Electronic Arts תסתכן בכך שלמשחקים שלה יהיו בעיות עם כרטיסי ATI?

אולי בארץ זה המותג הכי ידוע, אבל כמו שאתה יודע ארצנו היא קטנה ואם תיסע לארצות הברית ששם לא דופקים

את האנשים מוכרים שם כרטיסי רדאון בכמויות ככה שהיא לא תסתכן בלהפסיד חצי מהשוק האמריקאי ויש עוד הרבה ארצות

ש-ATI אפילו יותר מוכרת או שהיא מוכרת בדיוק כמו .

Nvidia יכולה לשלם כמה שהיא רוצה, אבל אין סיכוי שחברת משחקים לא תתאים את המשחקים שלה לכרטיסי ATI, תשכח מזה.

ובשבילי FPS זה לא הכל, אני מסתכל על איכות התמונה, על איכות התמונה ב-AA ו-AF, על איכות ה-TV/OUT, ביצועים עם AA ו-AF

ועוד כמה דברים - ואופס..... מי גם כאן לוקח? כמובן Ati, אז אל תדבר סתם, דבר בשם עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה רע באתר של טום? הוא מרמה בFPS? הוא לא מקבל תוצאות שונות משל רוב האתרים

ב. איזה יתרון טכנולוגי יש לFX5800? תצורת 4X2 של הפייפליין שלו? אם אתה זוכר לR8500

הייתה תצורה של 2X3 שקרמאק נורא התלהב ממנה וטען שזו הדרך- לרוע המזל היה הרבה יותר קשה

לתכנת ככה ולא קל מתכנתי המנועים הם גאוני אלגוריתמיקה כמו קרמאק אז הם ויתר והשתמשו ב 2X2

ג. כרטיסי העתיד הם חסרי משמעות כרגע- נעבור את הדור הזה לפני שנחשוב על הבא

ד. לפותח הת'רד- לפי העדר של המדינה הזאתי GF4MX הוא הכרטיס הכי טוב. אבל בפורום הזה

שמודע לשאר האפשרויות ממליצים על ATI. לא מתוך תחושת עדר אלא מתוך ידע והבנה של הנושא

והמגמות השונות בו. כמעט כל המלצה שתראה מלווה בהוכחות וקישורים להוכחות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבחירת כרטיס מסך , יש מספר שיקולים.

לשחקן , תאימות עם המשחקים וביצועים - אמורים להוות את השיקול המרכזי.

כאשר מתחשבים גם בביצועים , וגם בתאימות עם משחקים (במיוחד כאלו ישנים יותר) , גם בהנתן היתרון של ati מבחינת הביצועים , היתרון של הוא מבחינת תאימות , ובעיקר תאימות אחורה. ככה שזה הגיוני (ובריא) ביותר להגדיר את המצב כתיקו , במיוחד בשוק הגבוה.

בעניין של יחס עלות לביצועים (לביצועים , ואולי לאיכות תמונה , לא לדברים אחרים) , אין לי ספק כי קו המוצרים של ati , ידו היא על העליונה.

אבל , אנשים פה אכן נוטים ללכת בתופעת העדר , תופעה שמקורה בחוסר הבנה , חוסר נסיון והליכה עיוורת אחרי reviews של מוצרים.

לא ידוע לי כמה אנשים פה אכן בעלי כרטיסי של ATI , גם לא ידוע לי לכמה אנשים היה נסיון עם ATI בתקופה של הrage pro למשל.

אבל כאחד שהיה לו נסיון עם מספר כרטיסים ממספר חברות - ATI , , 3dfx - ולעיתים גם נדפק , כמו כל צרכן , מבין ככל שיהיה.

אני מרגיש צורך לומר כי אין חברה מושלמת , ואין סדרת כרטיסים מושלמת. לכל אלו שטוענים שאין בעיות עם כרטיסים של ati , הגדירו לי בבקשה מהם בעיות? חוסר יציבות בסביבת עבודה של windows ? או בתוך משחק? או באגים בתוך המשחק?

נתקלתי בזה גם אצל וגם אצל ATI . רק שNVIDIA, כל כרטיס שיש לי היום שלהם , עובד על כל מערכת הפעלה מבוססת חלונות (במיוחד החדשות יותר), ועדיין מיוצרים דרייברים שתומכים בו. אני אשקר אם אני אומר שהמצב דומה הוא אצל ATI - האם הם למדו מנסיון? time will tell. אני יודע , שלי יש AIW rage pro , שהיה חולם לעבוד בXP , ועוד עם כל הפונקציות שלו (VIVO) ...

אני מקווה שיגיע היום , ואני אצפה בכרטיס מסדרת הradeon7000 עובד על Longhorn כשתצא - אם כן , כל ספק קל בקשר לקניית מוצרים של ATI ירד מליבי.

לא כל אדם פה בפורום , יכול להרשות לעצמו לזרוק את המחשב הקודם שלו , או להחליף כרטיס מסך כל יומיים - תאימות לטווח רחוק , ויצירת דרייברים למספר מערכות הפעלה - חשובה לי אישית מאוד.

מעריצי ATI , הסבירו לי , למרות כל זה , למה לי שווה קיום לבחור ATI על NVIDIA?

מעריצים של , הסבירו לי למה אני צריך לשלם יותר , כדי לקבל רמת ביצועים בינונית בלבד (FX5600) , שהרי גם אם אני מת לקנות כרטיס של NVIDIA אני לא יכול להרשות לעצמי את ה5800U ואני ממש מעוניין בDIRECTX9.

בסך הכל , אין כרטיס יותר טוב , יש כרטיס יותר טוב לצרכן ספציפי.. ויושבי הפורום , וחובבי החומרה בכל מקום - צריכים להכיר בעובדה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאימות? אני לא אמור שATI מושלמת אבל אני גם לא ראיתי את הTNT2 של ניוודיה

מראה תאימות מושלמת בהכל(בגבולות ההגיון כמובן)

ה"תאימות" של ניוודיה היא לא פיצוי על ביצועים ביחוד לא מאז שסדרת הקטליסט של ATI

תפסה תאוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאימות? אני לא אמור שATI מושלמת אבל אני גם לא ראיתי את הTNT2 של ניוודיה

מראה תאימות מושלמת בהכל(בגבולות ההגיון כמובן)

ה"תאימות" של ניוודיה היא לא פיצוי על ביצועים ביחוד לא מאז שסדרת הקטליסט של ATI

תפסה תאוצה

זה לא אמור לבוא כפיצוי.

זה כמו לומר כי "המהירות של מכונית X לא באה כפיצוי על העובדה שאין היא יכולה להכיל 4 נוסעים" - זה יהיה נכון לגבי משפחה שקונה רכב , זה לא יהיה נכון לגבי צעיר רווק שמחפש להרוג את עצמו בנסיעה במהירות מופרזת.

ביצועים זה לא הכל , נקודה.

הכל תלוי בצרכן , ובצרכים שלו.

הTNT2 עובד על בצורה נהדרת , לא כן כרטיסים של ATI מאותה התקופה.

תאימות בהתאם לטכנולוגיה , מן הסתם שהוא לא יריץ משחק שצורך כרטיס חדש ממנו - אך הוא בהחלט מריץ את NFS3 , ממה שהספקתי לבדוק , 8500 של ATI לא עושה כל כך..

וזו רק דוגמא קטנה..

לא כל אחד פה מחליף מחשב כל יומיים , וביחד מחליף גם משחקים.

מערכת הפעלה זה דבר אחר , ולעיתים זה הכרח להחליפה.

(במיוחד המעבר מ9X לNT)

שלא לדבר על כך , שביצועים , אינם פיצוי על חוסר תאימות. אם אני לא יכול לשחק במה שאני רוצה , אין לי שום טעם בעוד 40 אלף נקודות ב3DMARK. (מספר מוקצן כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZedPrime אנחנו מדברים על כרגע ולא על לפני 2000 שנה, הכרטיסים של ATI מסדרת 7500 ואפילו 7000 פועלים עם

כל מערכת הפעלה ומעלים כל משחק ישן ואין להם שום בעיות תאימות.

ובתכלס מי המפגר שיקנה R9700P כדי לשחק Doom? {לא 3 אלא המסריח}

ATI השתפרה מאוד במחלקת הדריברים שלה והיום אין לה שום בעיה עם כל מערכת הפעלה, ואל תמציא לי שטויות,

אני אצל חבר התקנתי R7000 על WinXp והוא פעל בלי בעיה. {תבדוק לפני שאתה אומר סתם}

והיום הדריברים של ATI מעולים ולדעתי כרגע אפילו יותר משל Nvidia, שמת לב מה קרה לדריברים של אנבידיה בזמן האחרון?

הם מוציאים דריברים רק כדי לרמות על ה- או סתם כדי שאנשים יורידו וזה לא יתן להם כלום, לאומת זאת ATI משקיעה

ומוציאה דריברים שנותנים עוד ביצועים ולא לעבוד על ה-. {שוב אני אומר אל תגיד סתם תפרט}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינו , אני מציע לך לקרוא את דברי לפני שאתה מגיב עליהם. כי אתה הכנסת מילים לפה שלי שלא אמרתי אותם.

אף אחד לא הולך לקנות רדאון 9700 בשביל לשחק בDOOM , אבל אם בעקבות הקנייה הוא לא יוכל לשחק במשחק שהוא משחק ואוהב - זו בעיה בשבילו. וזה שיקול שהוא כלקוח צריך לקחת.

לא טענתי אפילו לשנייה שradeon9700 או radeon7000 עושה בעיות עם .

כן טענתי שrage pro , במיוחד גרסת הAIW עושה בעיות עם , ו2000 - זה מנסיון אישי כואב.

כאשר אתה קונה כרטיס מסך , שמכיל tuner , ולאחר שאתה משדרג את מערכת ההפעלה שלך - פתאום אין tuner , יש לך בעיה לא??

גם כיום , כיום כרגע , לא לפני 2000 שנה ולא לפני יומיים - עכשיו בשנייה זו , יש לי כרטיס של ATI שלא פועל טוב. תגיד לי , למה אני צריך לבחור בכרטיס של ATI היום , בידיעה שמחר כשמיקרוסופט תוציא חדשה , אולי הוא לא יפעל טוב עליה? אולי ATI תהייה עצלנית מלתמוך במוצר שלה יותר מ3 שנים...

למה???

"הכרטיסים של ATI מסדרת 7500 ואפילו 7000 פועלים עם

כל ומעלים כל משחק ישן ואין להם שום בעיות תאימות."

זה פשוט לא נכון דינו , במיוחד כאשר זה גם לא נכון לגבי 8500 ..

אתה רוצה רשימה של משחקים? זה מה שיעשה אותך מאושר?

אתה רוצה פירוט על כל באג גרפי שהיה לי ? או כל משחק שפשוט לא עבד איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא אכפת מהבעיה של מערכות ההפעלה, כי ATI התחילה להשקיע מאוד ברצינות במחלקת הדריברים

שלה ואני בטוח שהרדאון 9500פרו שלי יפעל טוב גם על מערכת ההפעלה לונגרום שתצא ב-2004 או 2005,

ובכלל ב-2004 או 2005 מי אמר שה-9500פרו בכלל ישאר אצלי? עד אז כבר יהיה לי משהו אחר ככה

שלא לכולם זה ממש אכפת, זה תלוי בשיקולים שלך......... {אני מדבר כאן גם על כרטיסי ה-AIW

שגם להם ATI מוציאה דריברים מעולים לפי ביקורות וגם הם יותאמו למערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינו , אני מציע לך לקרוא את דברי לפני שאתה מגיב עליהם. כי אתה הכנסת מילים לפה שלי שלא אמרתי אותם.

אף אחד לא הולך לקנות רדאון 9700 בשביל לשחק בDOOM , אבל אם בעקבות הקנייה הוא לא יוכל לשחק במשחק שהוא משחק ואוהב - זו בעיה בשבילו. וזה שיקול שהוא כלקוח צריך לקחת.

לא טענתי אפילו לשנייה שradeon9700 או radeon7000 עושה בעיות עם XP.

כן טענתי שrage pro , במיוחד גרסת הAIW עושה בעיות עם XP , ו2000 - זה מנסיון אישי כואב.

כאשר אתה קונה כרטיס מסך , שמכיל tuner , ולאחר שאתה משדרג את מערכת ההפעלה שלך - פתאום אין tuner , יש לך בעיה לא??

גם כיום , כיום כרגע , לא לפני 2000 שנה ולא לפני יומיים - עכשיו בשנייה זו , יש לי כרטיס של ATI שלא פועל טוב. תגיד לי , למה אני צריך לבחור בכרטיס של ATI היום , בידיעה שמחר כשמיקרוסופט תוציא מערכת הפעלה חדשה , אולי הוא לא יפעל טוב עליה? אולי ATI תהייה עצלנית מלתמוך במוצר שלה יותר מ3 שנים...

למה???

"הכרטיסים של ATI מסדרת 7500 ואפילו 7000 פועלים עם

כל מערכת הפעלה ומעלים כל משחק ישן ואין להם שום בעיות תאימות."

זה פשוט לא נכון דינו , במיוחד כאשר זה גם לא נכון לגבי 8500 ..

אתה רוצה רשימה של משחקים? זה מה שיעשה אותך מאושר?

אתה רוצה פירוט על כל באג גרפי שהיה לי ? או כל משחק שפשוט לא עבד איתו?

ומי אמר שלכרטיסי אין בעיות גרפיקה עם משחקים מסוימים? מי שהיה לו Geforce2 יודע שב-GTA3 לפעמים הוא לא מציג

חלק מהגרפיקה {ובדקתי את זה על כמה מחשבים}, גם הכרטיסים של ATI וגם הכרטיסים של לא מושלמים ואי אפשר להכריז

על הכרטיס המושלם, כל משתמש יעשה את השיקולים שלו מה יותר חשוב לו, והיום בתכלס כל מה שיש ב- יש ב-ATI ואפילו יותר

כולל דריברים מעולים וכל מה שפרטנו לפניכן {איכות תמונה AA ו-AF ביצועים ועוד............}

אז לדעתי אין טעם להמשיך להתווכח, כל אחד שיקנה מה שהוא רוצה וזהו............ אנחנו סתם רבים................ :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא אכפת מהבעיה של מערכות ההפעלה, כי ATI התחילה להשקיע מאוד ברצינות במחלקת הדריברים

שלה ואני בטוח שהרדאון 9500פרו שלי יפעל טוב גם על מערכת ההפעלה לונגרום שתצא ב-2004 או 2005,

ובכלל ב-2004 או 2005 מי אמר שה-9500פרו בכלל ישאר אצלי? עד אז כבר יהיה לי משהו אחר ככה

שלא לכולם זה ממש אכפת, זה תלוי בשיקולים שלך......... {אני מדבר כאן גם על כרטיסי ה-AIW

שגם להם ATI מוציאה דריברים מעולים לפי ביקורות וגם הם יותאמו למערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט}

בדיוק דינו , לך לא אכפת.

לך לא אכפת כי אתה לא תחזיק בכרטיס הזה כל כך הרבה זמן , וכי אתה מן הסתם לא נתקלת בבעיות מסוג זה , בשל העובדה שלא קנית כרטיס של ATI לפני מספר שנים.

אבל , לאחרים זה כן אכפת , ויש רבים , שאם הם היו יודעים על הנסיון האישי שלי ושל אחרים עם כרטיסי ATI היו מעדיפים , לא בגלל הביצועים.

זה הכל תלוי בצרכן , לך מתאים ATI לי לא.

וזה לא בגלל שאני מעריץ , אני ממש לא. (אני fanboy של 3DFX למעשה , ואני שונא את בכל ליבי).

דינו , כמו כן אם אני לא טועה , אתה נוטה לומר כי אתה לא מסכים איתי ואז חוזר על דברי.

אמרתי כי אין כרטיס מושלם , ואמרתי כי ראיתי בעיות תאימות למשחקים גם בכרטיסים של ...

אמרתי זאת...

אז דיי להתווכח איתי , במילים שלי... זה לא נחשב ויכוח כל כך...

אני לא יודע מה זה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZedPrime אז יש לך בעיה חמורה, אתה לא מרוצה משום דבר וזו כבר בעיה אחרת.

lol זו כבר דמגוגיה דינו , אי אפשר להיות מרוצה לחלוטין משום דבר כי שום דבר לא מושלם.

אני מרוצה כאשר הכרטיס שקניתי , מתאים לצרכי, ועושה זאת באופן זמן רב.

ואם בדמגוגיה עסקנו , אז , "אתה תבין כאשר תהייה גדול" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומאת התאימות שלך לא נכונה

כמות ה"מושבים" במכונית היא פיצ'ר ולא תאימות

לשם ההשואה ה"מכונית" של ATI מהירה יותר מזו של ניוודיה

ה"דגמים" הקודמים של ATI סבילו מבעיה אחיזה בכביש שגרמו

למכונית בעיות בחלק מהכבישים כיום הם פתרו את העיה ו"המוסכים" שלהם

טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומאת התאימות שלך לא נכונה

כמות ה"מושבים" במכונית היא פיצ'ר ולא תאימות

לשם ההשואה ה"מכונית" של ATI מהירה יותר מזו של ניוודיה

ה"דגמים" הקודמים של ATI סבילו מבעיה אחיזה בכביש שגרמו

למכונית בעיות בחלק מהכבישים כיום הם פתרו את העיה ו"המוסכים" שלהם

טובים יותר

נניח כי הדוגמא שלך טובה יותר , ואז יהיה נכון לומר:

כיום המוסכים של ATI יותר טובים , אך עדיין הם אינם מקבלים חלק מדגמי המכוניות הישנים יותר (כמו שהמוסכים של כן עושים) ואותם דגמים לא מקבלים לאחר השדרוג (מערכת הפעלה) גם נוסעים מסוג מסויים (משחקים), בנוסף לחוסר תפקוד מלא של המזגן (VIVO).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...