תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 37 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הנורטון 2010? בזמנו הבנתי שה-2009 אחלה, הוא די טוב בתור AV ואפילו די קל על המערכת, מה קורה עם ה-2010? יש סקירות מקצועיות כבר שמראות שהוא פחות/יותר טוב? כרגע אני עם Nod32

זו התוכנה היחידה שאני מוכן לשלם עליה.

שקטה נוחה אמינה ואפילו נראית טוב (ממשק)

רכשתי רשיון לשנתיים ל NOrton Security ויש כמה שינויים קלים

אחד מהם זה התוספת של INsight Protection שנותן תוספת של מידע על תוכנות/קבצים ובטיחותם מקהילת המשתמשים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הנורטון 2010? בזמנו הבנתי שה-2009 אחלה, הוא די טוב בתור AV ואפילו די קל על המערכת, מה קורה עם ה-2010? יש סקירות מקצועיות כבר שמראות שהוא פחות/יותר טוב? כרגע אני עם Nod32

AV-Comparatives העלו בדיקות חדשות של חודש אוגוסט,אתה יכול להציץ בתוצאות של ה-2010. אם אני לא טועה אתה יכול גם להכנס לארכיון ההשוואות שלהם ולראות בעצמך עד כמה השיפור מורגש בזיהוי המזיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התוכנה היחידה שאני מוכן לשלם עליה.

שקטה נוחה אמינה ואפילו נראית טוב (ממשק)

רכשתי רשיון לשנתיים ל NOrton Internet Security ויש כמה שינויים קלים

אחד מהם זה התוספת של INsight Protection שנותן תוספת של מידע על תוכנות/קבצים ובטיחותם מקהילת המשתמשים

טוב לשמוע

AV-Comparatives העלו בדיקות חדשות של חודש אוגוסט,אתה יכול להציץ בתוצאות של ה-2010. אם אני לא טועה אתה יכול גם להכנס לארכיון ההשוואות שלהם ולראות בעצמך עד כמה השיפור מורגש בזיהוי המזיקים.

תודה. לצערי אין לי סבלנות וכוח לקרוא הכל, אבל מהגרפים ראיתי שחוץ ממבחן ה-False Alarms (שם Norton היה סה"כ מקום אחד מתחת ל-Nod32) בכל שאר המבחנים הוא כמה מקומות מעל Nod32.

לא ראיתי רק התייחסות לצריכת משאבי מערכת, מישהו יכול לעזור לי בזה? במידה וזה יהיה באמת נמוך או לפחות כמו ה-Nod32 אני חושב שאני אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו רק חצי התמונה, לAV-C יש שני סוגי מבחנים:

- on-demand (שכולל גם מהירות סריקה וזיהוי שגוי)- אותו נורטון עוברת יפה מאד אך חשוב לציין שהיא לא היחידה. כמו כן לעומת גרסת 2009 אין שום שיפור (98.4% ל-2010 לעומת 98.7% ל-2009 במבחן הקודם)

- proActive - פה גרסת 2009 אכזבה, ורוב התוכנות מתקשות בה. בנובמבר יהיו תוצאות המבחן החדש, נראה אם יהיה שיפור אני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים לא טורחים ללכת 3-4 עמודים אחורה לפני שהם שואלים שאלות?! :bash:

ה-MSE מומלץ בחום למשתמשים ביתיים,הוא נוח וקל ולא מציק סתם.

אני לא מאמין שבימים הקרובים אתה תמצא בדיקה מקיפה שלו אך אני מאמין שהחודש AV-C כבר יבדקו אותו.

בכל מקרה,כבר בגרסת הבטא הוא הציג תוצאות מרשימות לוודאי,תסיק תמסקנות לבד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי היכרות אמיתית עם ה NOD32

פעם המליצו לי עליה, ניסיתי איזה שבוע והסרתי אותה

את הרשיון הראשון לנורטון בגירסתו החדשה רכשתי שנה שעברה (NAV2009)

כשאותו הזמן היה לי קספרסקי ברישיון שמאוד איכזב אותי.

לכן כתבתי שזו התוכנה היחידה שאני מוכן לשלם עליה היום.

מאנטיוירוס עברתי לחבילת ההגנה שלהם שכוללת גם פיירוול.

הכי פשוט זה להוריד את גירסת הנסיון (14 יום אם אני זוכר נכון) מהאתר שלהם ולטעום מהתוכנה.

http://www.softpedia.com/progDownload/Norton-Internet-Security-Download-8667.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תשובה למישהו?

השוואת ביצועים מקצועית כבר יש לך,

כעת זה עניין של טעם,לאחד הנוד יכול להיות יותר נוח ולשני דווקא הנורטון.

בעניין הזה אני עם SimonSix - תתנסה בגרסת הבטא של הנורטון ותראה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעוניין יש Norton Internet Security™ 2010 לTrial של 90 יום:

http://www.symantecstore.com/dr/sat1/ec_main.entry25?page=INGNISdownload&client=Symantec&sid=37771&CID=321832&CUR=840&DSP=&PGRP=0&ABCODE=&CACHE_ID=321832

אני בכל מקרה נשאר עם MSSE, אולי אנסה את 2010 מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...