תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 35 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א.הרבה ווירוסים מקפיצים את אותן פרסומות, גם של אתרים שנחשבים בטוחים (טרוויאן לדוג').

מעניין למה דווקא את אותן פרסומות כל הזמן.

ב.למה כ"כ הרבה ווירוסים מפרסמים אנטי ווירוסים מזוייפים?

הם פשוט עושים הכל בכדי להטעות אותך ולפתות אותך לסרוק את המחשב או להוריד את ה"אנטי ווירוס" שלהם ואז...

כמו שנאמר פעם ב'זהו-זה' "אל תתפתה לעסקאות מפוקפקות בשטח, אחרת אתה אוכל אותה, אוכל אותה בחזק ואוכל אותה בגדול"

אם זה לא פרסומת ל"אנטי ווירוס" זה יכול להיות כל דבר אחר. כמובן שיש גם כאלה כביכול תמימים יותר שהם "רק" אד-וורס.

לגבי אנטי נתנו לכם בת'רד הפתיחה (כדי להציץ בו לפעמים יש שם טיפים לכלים טובים מאד) לינק לאתר הטוב ביותר להשוואות AV -

http://www.av-comparatives.org

ויש גם את http://www.virusbtn.com/vb100/index

לגבי וויכוח האנטיווירוס,

את נורטון נטשתי מזמן בגלל שהתקנה שלו תמיד הייתה עושה בעיות בהסרה, וגם כשלא עושה בעיות יש לא מעט שאריות רגסטרי אחריה. היום אולי זה כבר השתנה אני לא יודע, אבל סה"כ היא לא רע רק שיש טובות ממנה.

ביט-דפנדר כמו ש-Helheim הראה לכם איטית וגם עם התראות שווא רבות, אך היא מכסה 98% מהמבחן שזה נחשב יפה מאד. במבחן ה- פרו-אקטיב היא מציגה 50% לעומת נורטון ב-35%. השיא שייך לאווירה עם 69% על חשבון התראות שווא- כך שדרושה בקיאות מסוימת להבין מתי האווירה מזהה משהו שהוא בעצם כלום, ומתי מדובר באמת בווירוס.

הנוד מאד מאוזנת מהבחינה שיש לה תוצאות טובות מספיק עם מינימום התראות שווא.

אווירה שיש לה גם גרסה חינמית, מציגה תוצאות מובילות אך כאמור על חשבון התראות שווא רבות.

שתי התכנות (נוד32 ואווירה) קלות מאד על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד המלצה אחרת ואין מה לעשות.

תוכנה נוספת שאני עובד איתה במקביל לאנטיוירוס נקראת WinPatrol

זו לא תוכנת אנטיוירוס/אנטי ספייוור וכו אלא תוכנה שנותנת התראה ברגע שחל שינוי במחשב כדוגמת hijackings/malware attacks

http://www.softpedia.com/get/Internet/Popup-Ad-Spyware-Blockers/WinPatrol.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן תוכנה טובה.

לגרסאת ה-plus (מסחרית) יש הגנה מלאה על הרג'סטרי (החינמית מגנה רק על רשומי האתחול). MJ Registry Watcher ממומלצת בפני עצמה ותשלים למעשה לגרסת הפלוס- צריך קצת בקיאות ברג'סטרי אז בזהירות...

גרסת הפלוס כוללת גם "immediate detection of newly installed programs" אבל בפיירוולים הטובים (כמו אונליין ארמור או קומודו) ובהגנות נחוצות אחרות (כמו, threat fire, spyware terminator) יש כבר פונקציות דומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הגודל של התמונה זה היה בטעות.

בכל מקרה זה נראה לי מוזר די גדולה של שהוא זיהה.

הורדתי אוירה וסרקתי את המחשב והוא זיהה יותר מ20 שהקאספרקי לא זיהה.

דרך אגב זה הגיוני שהוא (קאספרקי) זיהה 600 בשבוע אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOD32 חרא של אנטי וירוס בכל האתרים בעולם של התוכנה הוא מקום 5 ומטה על הפנים ...

מקום 1 - ביט דפנדר

מקום 2 - זון אלרם

מקום 3 - קספרסקי שזה בעצם אותו חברה - קספרסקי מובנה בזון אלרם .

אני אישית השתמשתי עם NOD32 והחרא הזה לא מאתר גורם " לאשליה " שהכול תקין .

עד שמתקינים ZONE ALARM ורואים את הבלוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Nod32 השתפר מאוד עם השנים,מהירות הסריקה שלו השתפרה וכמות התראות השווא פחתה - משהו שאי אפשר להגיד על ה-Bitdefender שאתה ממליץ פה לכולם.

שוב,זה לא חדש שתוכנה א' מזהה קבצים שתוכנה ב' לא מזהה,חוץ מזה,יכול להיות שמדובר בהתראת שווא ולאוו דווקא כקובץ מזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בכלל עונה לשטויות שלו? בשום מבחן נורמלי שראיתי Zone Alarm לא סיים בחמישייה הראשונה, האנטי וירוס וה-Firewall שלהם מלאים בבאגים (מנסיון כאוב שלי, רק אחרי פורמט מוחלט של המחשב שלי גיליתי את ההרס שהשאיר אחריו ZA) ו-False Positives.

אני אישית מסתכל על התוצאות ב-AV Comparative והאנטי וירוס של ZA אפילו לא נמצא שם, מה שאומר הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...