תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 34 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

כמו שfogrid אמר, מה שקובע הוא מבחנים עם אוסף גדול של טרוג'נס ושאר ירקות (proactive ו-on-demand) כמו גם יכולת זיהוי של ווירוסים חדשים (שלא קיימים בדאטאבייס) ולא איזה טרוג'אן בודד. אין שום אנטי ווירוס שנותן 100% הגנה תמיד משהו יעבור.

לגבי sandboxie ו- retunil(שאגב קיימת בשוק כבר כמה שנים) ויש תוכנות נוספות כמו GesWall, ShadowUser ,Deep Freeze... וכמובן גם תוכנות וירטואליזציה כמו virtualbox.

הכל תלוי במטרה. למשל עם SB אתה מקבל גם סביבה מבודדת וגם סביבה רגילה. רושעה בארגז החול תבודד לגמרי מהמערכת. לעומת זאת רושעה ב-retunil נמצאת במערכת ועד ש"תשחזר" אותה נזק יכול כבר להיגרם כמו למשל גניבת מידע. התוכנה גם לא נוחה לשימוש רגיל יומיומי, כשמורידים תכנים עובדים על מסמכים, אימיילים וכדומה.היתרון של SB הוא לבדוק קובץ חשוד, אתר חשוד וכדומה. אבל כשרוצים לתת לבן הקטן/אח/בן-דוד גישה חופשית למחשב ובראש שקט יש יתרון בולט ל-returnil.

ווירטואליציה מלאה מתאימה יותר לבדיקה של מערכת הפעלה, הרצה של Unix Win7 וכ"ו, בתוך המערכת עצמה ויכולה גם לשרת כפיתרון קל יותר לילד הקטן כך שהמידע סגור ושמור והוא יכול להמשיך מאותה הנק' שבה הפסיק. אני גם אוהב לבדוק תוכנות בסביבה ווירטואלית לפני הדבר האמיתי או כשאין חשש לווירוסים שימוש ב-zsoft uninstaller שיוצר אימאג' של השינוי בהתקנת התוכנה, כך שניתן להסיר באופן מלא ובטוח את התוכנה בכל נק' זמן. ויש כמובן גם את Acronis - Try&Decide

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הורדתי ספיבוט אך לא עזר יש כמה אתרים שכנראה מהפייס בוק נדבקו למחשב שלי ולא עוזבים

אחד של טריוויה ואחד של משחק טרויאן ואחד של הכרויות של בחורות רוסיות

מה עושים ?ניסיתי גם לחסום אותך דרך מערך האבטחה של הוינדוס

בתודה מראש אמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את האקספולרר 8 גם לא עזר מחקתי את 7 ועברתי למוזילה

גם לא עזר נכנסתי לכל התיקיות שלא כל כך מכיר בפprogrem fille התחלתי למחוק בתיקיות של האינטרנט יישומים לא מוכרים..בינתיים שקט

ולא קופצים דברים

בכל אופן תודה ושבוע טוב

אמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.הרבה ווירוסים מקפיצים את אותן פרסומות, גם של אתרים שנחשבים בטוחים (טרוויאן לדוג').

מעניין למה דווקא את אותן פרסומות כל הזמן.

ב.למה כ"כ הרבה ווירוסים מפרסמים אנטי ווירוסים מזוייפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קודם כל אם זה לא המקום אני מבקש שתעבירו אותי.

אז ככה, אני מחפש את האנטי וירוס הכי טוב שעולה לכם בראש באמת אני צריך את האנטי וירוס שכולכם הכי ממליצים והמחיר לא משנה (אין גבול)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחד הכי טוב... כל אחד והמועדף שלו...

אני אישית קניתי את ה-KASPERSKY INTRENET SECURITY שנה שעברה לשנתיים, מה שגם נתן שדרוג אוטו' לגרסה האחרונה שיצאה.

התוכנה מעולה ולא כבדה מדי, הבעסה היחידה שהגרסה האחרונה קצת מוזרה לטעמי, קצת בעיות עם ה-FIREWALL שלה.

בכל מקרה, התוכנה מותקנת על 5מחשבים, ובסה"כ כולם מרוצים.

הקנייה באינטרנט ממש נוחה ודיי זולה, מומלץ פשוט לקנות לכל המשפחה לאיזה שנתיים ואז זה גם פחות יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוול נורמלי זה zonealarm

ואנטי וירוס AVG FREE יכול להיות בסדר גמור .

אם אתה רוצה לשלם כסף או להוריד או לא משנה מה Mcafee תוכנה טובה כבדה כבר אין במושגים במחשבים של היום שכל מחשב שני נמכר עם 2GB+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avast מעולה צריך וחשוב לעדכן כל הזמן

חשוב גם למחוק קבציים זמניים כל הזמן

לעשות ניקוי דיסק.

לעשות איחוי דיסק

מחשב זה יותר גרוע מאוטו צריך כל הזמן טיפולים ותוספים [הגנות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בקשה לא ריאלית כל אחד מעדיף את התוכנה שלו, זה שיקלול של הרבה העדפות ביניהן-ניסיון אישי בהגנה שלה, הגנה כללית, משאבי צריכה ומהירות. לכל אחד יש העדפות משלו בעניין.

אני אישית משתמש בNOD32 אבל הפתרון היחיד בשבילך הוא פשוט לנסות מספר תוכנות עד שתגיע לאחת שאתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להשתמש בתוכונת חינמיות:http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=425411.0

בתור מישהו שאכל אותה כבר פעמיים, אני מעדיף לשלם את ה-100 שקל ולהיות עם תוכנה שבאמת תגן עלי.

אני כרגע עם NAV2009 ולא מרוצה בגלל משאבי המערכת שהוא גוזל - דווקא את הCPU USAGE הוא לא לוקח וגם לא - אבל המעבד על מהירות מקאסימאלית והטמפ' של כל החלקים גבוהות.

הייתי מעדיף NOD32 אבל אי אפשר להוריד אותו נכון לאתמול בלילה מהאתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עם NAV2009 ולא מרוצה בגלל משאבי המערכת שהוא גוזל - דווקא את הCPU USAGE הוא לא לוקח וגם לא - אבל המעבד על מהירות מקאסימאלית והטמפ' של כל החלקים גבוהות.

למה אתה חושב שהנורטון גורם לכך?,

נורטון 2009 מפורסם כיום בתור כלי האבטחה הקליל ביותר,אם משהו מעמיס לך על המערכת - זה לא הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...