תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות - עמוד 26 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות אבטחה - דיון מרוכז ליעוץ\שאלות\בקשות

Vatos-Locos

על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?  

2630 הצבעות

1. 1. על איזה אנטיוירוס אתם ממליצים ?

Recommended Posts

• תגובות 836
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ מוזר בעיקרון יש לי SECURITY 16.5

יש לך קבצים לדוגמא כדי להשוות יש לי שתי מחשבים השני עם ESET אני יכול לבדוק בשתיהם

רגע יש לך אפשרות להגיד לו לשאול אותך לפני שהוא מוחק או שפשוט לא היה לך מצב שהוא מחק קובץ שאתה יודע שהוא לא וורוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש אפשרות כזו. הוא נותן לך אפשרות להחזרת הקובץ אבל לביטול המחיקה האוטומטית עד כמה שזכור לי אין פיתרון.

בכל מקרה אין צורך לדבר על קבצים כאלו ואחרים ולהשוות כי אני אומר שכבר השוותי - בנורטון נמצאו קבצים והיו כמה וכמה False positve ואילו עכשיו ב-Nod32 בגרסתו הרביעית אין שום דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא היה לי עדיין סיטואציה שהוא מחק קובץ שהוא לא וירוס

יש אפשרות להיכנס להגדרות ולהגיד שהתוכנה תשאל אם למחוק או לא, יש לך גם אפשרות להיכנס להגדרות ולהגדיר שהקובץ לא וירוס והוא לא יתריע יותר ולא יגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, עברו כמה חודשים מאז כל הסיפור אבל אני זוכר שניסיתי ולא הלך בדיוק מה שרציתי. בכל אופן עובדה שה-Nod32 לא מוצא שום דבר. מה גם שזכור לי שבזמנו כשרק יצא ה-NAV2009 והיו הרבה דיבורים לגביו אז נאמר שהבעיה היחידה שלו היא ה-False

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא היה לי עדיין סיטואציה שהוא מחק קובץ שהוא לא וירוס

יש אפשרות להיכנס להגדרות ולהגיד שהתוכנה תשאל אם למחוק או לא, יש לך גם אפשרות להיכנס להגדרות ולהגדיר שהקובץ לא וירוס והוא לא יתריע יותר ולא יגע.

אך אני עושה את זה שהיא תשאל כי לי זה כן קראה היא מחקה לי את ההפאץ' שהורדתי לCOD5 לדוגמה...

אין לי מושג, עברו כמה חודשים מאז כל הסיפור אבל אני זוכר שניסיתי ולא הלך בדיוק מה שרציתי. בכל אופן עובדה שה-Nod32 לא מוצא שום דבר. מה גם שזכור לי שבזמנו כשרק יצא ה-NAV2009 והיו הרבה דיבורים לגביו אז נאמר שהבעיה היחידה שלו היא ה-False

מה שמוזר שלפי av-comparatives אין הרבה False

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...