"24 מתאים לשולחן עבודה שלי ? + המלצה על דגם + כרטיס מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"24 מתאים לשולחן עבודה שלי ? + המלצה על דגם + כרטיס מסך

theoherzel

Recommended Posts

אני לא בטוח ש- "24 לא גדול מידי לשולחן העבודה שלי. מעל השולחן יש מדף שנמצא בגובה 45 ס"מ . המדף לא עמוק (20 ס"מ) אבל אם אני לא רוצה להיות קרוב מידי למסך נראה לי שאצטרך למקם אותו מתחתיו, כך שיש מגבלת גובה של 45 ס"מ. עומק השולחן כ- 80 ס"מ, ה אורך 140. אשמח לקבל התייחסות.

אני עובר מ- "15 אז לחילפוין אלך על 20 או 22 למרות שאני מבין שב- 22 אין מבחר. האם הקפיצה ל-24 מוצדקת ?

לגבי הדגם, לאור מה שקראתי (עדיין לא ראיתי) חשבתי על 2407wfp אם אצליח להשיג או 2408. האם זו בחירה נכונה או יש למישהו משהו אחר להציע ?

אני חושב לחבר למסך שני מחשבים, אחד ישן, עם כרטיס מסך ישן ב- VGA והשני ב- DVI האם זה אפשרי בדגמים האלו ?

המחשב שיוחבר ב- DVI מצוייד ב- 8600GT עם 512MB האם זה מספק ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח ש- "24 לא גדול מידי לשולחן העבודה שלי. מעל השולחן יש מדף שנמצא בגובה 45 ס"מ . המדף לא עמוק (20 ס"מ) אבל אם אני לא רוצה להיות קרוב מידי למסך נראה לי שאצטרך למקם אותו מתחתיו, כך שיש מגבלת גובה של 45 ס"מ. עומק השולחן כ- 80 ס"מ, ה אורך 140. אשמח לקבל התייחסות.

תלוי בדגם ה-24" שייקנה. אם ניקח לדוגמה את ה-2408WFP מבחינת יכולת הזחת גובה, במצב הנמוך ביותר גובהו כ-39 ס"מ, כך שאם תכניס אותו מתחת למדף בצורה הזו יישאר מרווח של 6 ס"מ. אני ממליץ שתעבוד עם מזגן במצב כזה, מכיוון שהחלק העליון של המסך די חם וחשוב שיהיה תיעול טוב של עודפי החום החוצה לטובת אריכות חיי המסך.

אני עובר מ- "15 אז לחילפוין אלך על 20 או 22 למרות שאני מבין שב- 22 אין מבחר. האם הקפיצה ל-24 מוצדקת ?

תלוי מה אתה רוצה לעשות עם ה-24". לגלישה בלבד על אתר אחד כל הזמן זוהי השקעה לא משתלמת ומסך 20" איכותי יספיק לצורך כך. לעבודה על כמה מסמכים או ולצפייה מזדמנת בסרטי HD 24" מספק תמורה טובה.

לגבי הדגם, לאור מה שקראתי (עדיין לא ראיתי) חשבתי על 2407wfp אם אצליח להשיג או 2408. האם זו בחירה נכונה או יש למישהו משהו אחר להציע ?

קשה להאמין שנשאר מלאי של 2407. הייתי מתאמץ למצוא אם מדובר במחיר נמוך ובתנאי שמאפשרים לך לבדוק שהוא תקין לפני התשלום.

אני חושב לחבר למסך שני מחשבים, אחד ישן, עם כרטיס מסך ישן ב- VGA והשני ב- DVI האם זה אפשרי בדגמים האלו ?

אפשר לחבר בו-זמנית ל-VGA ו-DVI שני מחשבים. בוררים את הכניסה בעזרת כפתור Input Source.

המחשב שיוחבר ב- DVI מצוייד ב- 8600GT עם 512MB האם זה מספק ?

באופן כללי ל-1920X1200 הכרטיס מסך הנ"ל מספיק בהחלט ליישומי שולחן העבודה ברזולוציה הטבעית וגם לסרטי HD. חלק מהמשחקים הישנים ירוצו ללא בעיה ברזולוציה הטבעית. תוכל להוריד פילטרים ו-AA לשיפור המשחקיות לפני ירידה ברזולוציה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...