איזה זכרונות מבין הבאים הכי משתלמים לOC? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה זכרונות מבין הבאים הכי משתלמים לOC?

massinvallus

Recommended Posts

ו2530 עם אומר בערך 3300+ מבחינת דירוג. אבל האינטל יציג ביצועי טובים בהרבה. בכל מקרה. למה נראה לך שהווינבונד יחזיקו 500 אבל אתה צריך קורסייר בשביל 440?

בשניהם לקחתי מקרים קיצוניים אך אפשריים בהחלט. גם ראיתי איזה ביקורת שמבקר עם הלוח של CHAINTECH הגיע ל250 בקלות אבל הוא לא יכל לעבור זאת מפני שהגבילו את הביוס ל250 והוא אמר שדרוש רק עדכון ביוס ויהיה אפשר להגיע לבאסים הבה יותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן זה אפשרי להגיע לבאס 250 לפחות לפי הביקורת הזאת http://www.vr-zone.com/reviews/Chaintech/9CJS/page4.htm

ורציתי קורסיאר כדי להגיע ל220*11.5 ווינבונד\טווינמוס גם יהיו יציבים ומתוזמנים טוב במהירות כזאת?? ז"א תוספת המהירות שהקורסיאר מוסיפים היא משמעותית מאוד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקנות כבר ווינבונד או טווינמוס (שווה תוספת מחיר של 140 שקל?) ולחסוך כסף מזכרונות קורסייאר? או שכבר לקנות איזה P4 800MZ FSB ולעשות OC קל לבאס ל250 וכך לקבל מעבד אדיר 250*12=3000MHZ!!! ובאס אדיר של 1000 מה"ז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שלא צריך לבזבז את כל הכסף, אפילו שיש, תשמור לשדרוגים, שרוצים לשדרג פתאום מגלים שאין מספיק כסף,

תחסוך לשדרוג הבא.

בכסף שיש לך קנה 2100+ 0.13M TB AIUHB {תבקש סטפינג טוב מהחנות שאתה קונה ממנה אם לא תגיד לה ביי ותעבור לאחרת}

ותקנה זכרונות Winbond PC3200 ותקבל ביצועים בדיוק כמו של ה-, כי שתיהם משתמשים ב-BH5 והזכרונות שנמכרים

תחת השם Winbond בארץ ה-PCB שלהם דווקא לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב אומר שיבי - בביקורת שראיתי על הלוח של צ'יינטק הם השתמשו בזכרונות PC3200 והגיעו לבאס 255 בלי בעיה ואמרו שהם יוכלו להגיע הרבה יותר אבל הלוח מגביל אותם ודרוש רק עדכו ביוס כדי שהם יעברו את 255

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה יכול להיות מאוד רצחני לעבור 3.5 גיגה קראת את זה

"I am able to push the FSB of the Chaintech 9CJS to its maximum at 255Mhz with memory running at 204Mhz FSB. Certainly the Chaintech 9CJS is able to reach much higher FSB but the present limits the FSB to 255Mhz. The clock generator does support FSB up to 400Mhz FSB therefore Chaintech just need to update their to allow that. The memory bandwidth is certainly good at this speed reaching 5400+MB/s."

אתה יודע מה זה אומר?? למעבדים האלה יש יכולות OC אדירות!!! זה סתם אחד מלוחות האם הראשונים האחרים שיבואו עם בסטפינגים טובים יעברו 3 גיגה בקרוב ויגיעו אולי ל3.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה העניין שאני רוצה לדעת על מה כדאי לי ללכת - מערכת OC לAMD שתגיע אולי ל2500 מה"ז או מערכת שתעבור OC קל של 600 מה"ז ותגיע אולי ל3000 מה"ז?? מי תציג ביצועים טובים יותר??

ד"א זה לא נכון בקשר ללוחות אם בדובים מוכרים לוח שנראה די טוב

עריכה מנהלתית-אין פרסום חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...