האם יש אפשרות לעשות 3way sli עם 9600gt - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות לעשות 3way sli עם 9600gt

Be BEN

Recommended Posts

אני מעוניין לדעת אם כדאי לי לקנות של 9600 ואם לא יספיק הביצועים אני יוכל להוסיף עוד אחד

אני עובד על מסך די גדול 24" וכנראה שאני קונה מסך בכלל גדול סביבות ה 50" לסלון שאני ישתמש בו הרבה גם למחשב

יש לי לוח של ככה שאני יכול לעשות רגיל וגם 3WAY וכמובן גם QUAD

מה כדאי לי לעשות :nixweiss: :s05: :s05: אני ישתגע :screwy: אם אני יקנה מסך ענק ולא יוכל להשתמש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול כי ל9600GT אין 2 חיבורי , אתה יכול לעשות רגיל אבל לא משולש.

אם אתה מחפש כרטיס חזק בתקציב של 3 9600GT הייתי ממליץ על 3780X2 שזה כרטיס כפול שעובד בCF ובא עם 1GB מה שיעזור לו להתמודד עם רזולוצייה של מסך 24'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הרזולוציה של מסכי טלויזיה נמוכה יותר מזו של מסכי מחשב, ואפילו מסך 50" FULL HD מגיע ברזולוציה של 1920X1080, פחות מזו של מסך מחשב 24". אגב, הרזולוציה הזו אינה נתמכת ע"י רוב המשחקים הקיימים כיום, שכן יחס הגובה-רוחב שונה בין מסכי מחשב (רחבים, 20" ומעלה) לטלויזיות מסך רחב.

דבר שני, איזה לוח אם יש לך? יש מעט מאוד לוחות שאכן תומכים ב 3WAY, וגם אז - מדובר בעסק מאוד לא יעיל ולא משתלם.

דבר שלישי, נכון להיום רק ה8800 GTX וULTRA תומכים ב3WAY - ואין לזה שום קשר לכמות חיבורי הSLI של הכרטיסים כמו שטוען המגיב הקודם, בכל כרטיס ישנו מחבר אחד בלבד, ואילו הגשר עצמו מתפרש על פני שלושת הכרטיסים. הסיבה שהכרטיסים החדשים לא תומכים בטכנולוגיה היא כלכלית בלבד - מעוניינת לשמר את נתח השוק של הכרטיסים הכי יקרים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...