כמעט כל פעם שאני מוריד ב-uTorrent, כשאני פותח את האקספלורר אני מקבל "דף לא נמצא" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמעט כל פעם שאני מוריד ב-uTorrent, כשאני פותח את האקספלורר אני מקבל "דף לא נמצא"

TheSlayer

Recommended Posts

היי חבר'ה,

בחודשים האחרונים יש לי בעיה מוזרה במחשב.

כל פעם שאני מוריד ב-uTorrent, אחרי כמה דקות כשאני פותח את האקספלורר או תוך כדי גלישה אני מקבל "דף לא נמצא" לכל האתרים, למרות שההורדות ממשיכות בביטורנט.

ברגע שאני סוגר את התוכנה, אחרי 20 שניות שוב אפשר לגלוש כרגיל.

יש לי של 1.5M יורד ו-0.5M עולה. את ה-upload הגבלתי ל-45kb וגם כאשר אני מוריד רק על 40 הבעיה מופיעה (כלומר יש עדין מספיק רוחב פס לגלישה).

יש לי ראוטר של LevelOne ובדרך כלל 2-3 מחשבים דלוקים בו זמנית, כאשר במחשבים האחרים רק גולשים באינטרנט (בלי הורדות). כמובן שכאשר אני מקבל "דף לא נמצא" זה גם קורה במחשבים האחרים, כלומר כולם לא יכולים לגלוש.

במחשב שלי מותקן ויסטה.

ספק האינטרנט שלי זה ברק (בלי חייגן)

והתשתית של .

ראוי לציין שפעם זה לא היה קורה אפילו אם הייתי נותן upload של 50kb ומוריד על 170kb.

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שאתם צודקים. הבעיה טמונה בראוטר.

חיברתי את המודם ישירות למחשב (עם כבל USB) ולא שיניתי את מספר החיבורים של ה-UTORRENT, ועד עכשיו הבעיה לא הופיעה.

כנראה שבאמת הראוטר מגביל אותי. השאלה היא לכמה? הסתכלתי בחוברת שלו ולא רשום כמה.

איך אני יכול למצוא את המידע הזה כך שבפעם הבאה שאני ארכוז ראוטר אני אדע מראש לכמה חיבורים הוא מגביל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בגוגל לפי דגם הנתב, יש אתרים כמו www.smallnetbuilder.com שבודקים את זה.

אם אני זוכר נכון רוב הנתבים יכולים להחזיק בין 80 ל200 חיבורים בו זמנית, תשחק אם ההגדרות עד שתגיע למצב שעובד לך טוב... יותר חיבורים זה לאו דווקא שווה יותר מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...