צריך עזרה בבחירת מגמה שלנה הבאה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מגמה שלנה הבאה.

yot

Recommended Posts

כעיקרון אני אוהב יותר אלקטרוניקה וכל זה וגם כל העסק של מחשבים דיי קורץ לי, מבחינת חלקים פנימיים וכל זה, ואני כבר מתקן כמה מחשבים באיזה חנות אחת.. (אם לפרק מחשבים ולתת להם ראסיות כדי שהם יעבדו נקראה להיות , אז אני חושב שאני טוב בזה! ;D).

אז מה אתם אומרים, מכטרוניקה יתאים לי? (וAwingum, יש המעבדות שלנו ציוד חופשי שאפשר "להשאיל" ולנסות כל מיני דברים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מממ

מי עומד לעשות בגרות בלשון בט'? ;D

משרד החינוך מתחיל מהמחזור הבא של טטים לעשו בגרויות בט'

eat that ;D

(עכשיו יש לי 90~ בלשון ובחטיבה לא הבנתי בגרוש... ההבשלה משתלמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ

eat that ;D

נייט בגרות בלשון בכיתה ט', רק מגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ

eat that ;D

זה לא ההבשלה, זה הרמה של המורים. שנה שעברה אנשים היו נכשלים על החומר של הבניינים בצורת השלמים. היום מי ירשה לעצמו לטעות בזה כשיש עוד 98453486 צורות.

Yot! לך לאורט ביאליק! אנחנו שולטים! יש הרבה יותר בחירה ומרחב של מקצועות, ואני באלקטרוניקה 10 יחידות ופיזיקה 5 יחידות (פלוס בונוסים, מבחני מעבדה ואפשרות לעשות פרוייקט שיהיה הציון ל5 יחידות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ההבשלה, זה הרמה של המורים. שנה שעברה אנשים היו נכשלים על החומר של הבניינים בצורת השלמים. היום מי ירשה לעצמו לטעות בזה כשיש עוד 98453486 צורות.

Yot! לך לאורט ביאליק! אנחנו שולטים! יש הרבה יותר בחירה ומרחב של מקצועות, ואני באלקטרוניקה 10 יחידות ופיזיקה 5 יחידות (פלוס בונוסים, מבחני מעבדה ואפשרות לעשות פרוייקט שיהיה הציון ל5 יחידות)

אני דווקא שמעתי דברים טובים על אורט מוצקין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה טוב או לא. אני רק יכול להגיד שילד שבחטיבה היה עושה מבחנים באנגלית עם יומן אלקטרוני ומבחנים במתמטיקה עם מחשבון (עוד כשזה היה שאלות חישוב) לומד אלקטרוניקה כמוני. שבביאליק הדרישה היא 4 יחידות ושם כנראה לא קיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבחר מקצוע שאתה אוהב, זה חשוב מאוד !

אני למשל בחרתי , אני דווקא נהנה בשיעורים, לומדים הרבה דברים שדומים למחשב עצמו

(אולי איזה O/C לרובוט שלי לא יזיק הוא הולך להיות עגלה...)

מה שכן המורה אוהבת אותי, אני מבקש פה ושם נגדים וכל מיני שטויות ;)

ד"א את הבסיס של הרובוט אני בונה מפרספק (1 ס"מ עובי) ודוחף שם איזה כמה לדים נחמדים .

זה הרובוט של כיתה י-יא' אז אני יכול לעשות מה שאני רוצה. ברובוט שבונים לתחרות בארה"ב כבר אי אפשר לעשות את השטויות

האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל, אני שוקל לעשות עבודה במדעי המדינה/ביטחון לאומי/משהו בסגנון בשנה הבאה. who knows (בנוסף להרחבות שלי), תלוי איך אעמוד בלחץ 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...