שאלה|האם כונן MYBOOK של WD הESATA שלו יעבוד על SATA 150 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|האם כונן MYBOOK של WD הESATA שלו יעבוד על SATA 150

or_doc

Recommended Posts

זה חיצוני לא זוכר את הדגם אבל זה חיצוני עם וESATA השאלה עם מתאם זה יעבוד על סאטא 150 כי ESATA ‎זה 300 מגה ואין איזה גאמפר ובספר לא מצאתי משהוא לגבי זה אהה וניזכרתי זה MYBOOK ויש לזה כפתור עגול עם לד כחול שעושה אפקטים ומכבה וזה דגם משהוא S1500E0 אני לא בבית ואני כותב מהפלאפון מהאופרה מיני [br]פורסם בתאריך: 22.04.2008 בשעה 19:26:11

זה חיצוני לא זוכר את הדגם אבל זה חיצוני עם וESATA השאלה עם מתאם זה יעבוד על סאטא 150 כי ESATA ‎זה 300 מגה ואין איזה גאמפר ובספר לא מצאתי משהוא לגבי זה אהה וניזכרתי זה MYBOOK ויש לזה כפתור עגול עם לד כחול שעושה אפקטים ומכבה וזה דגם משהוא S1500E0 אני לא בבית ואני כותב מהפלאפון מהאופרה מיני [br]פורסם בתאריך: 22.04.2008 בשעה 19:26:53
זה חיצוני לא זוכר את הדגם אבל זה חיצוני עם וESATA השאלה עם מתאם זה יעבוד על סאטא 150 כי ESATA ‎זה 300 מגה ואין איזה גאמפר ובספר לא מצאתי משהוא לגבי זה אהה וניזכרתי זה MYBOOK ויש לזה כפתור עגול עם לד כחול שעושה אפקטים ומכבה וזה דגם משהוא S1500E0 אני לא בבית ואני כותב מהפלאפון מהאופרה מיני
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...