הגיע הזמן: תערוכת HOME THEATER מלון כפר המכביה - תמונות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן: תערוכת HOME THEATER מלון כפר המכביה - תמונות

ggg456

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני גאה להציג את התמונות שצילתי (חובב אודיו וקולנוע בייתי מקצועי חחח) בתערוכת HOME THEATER שהתקיימה במלון כפר המכביה בתאריכים 17-18 באפריל 2008. בשתי מילים: היה מדהים !!!

לא הכל אני יודע בדיוק מה צילמתי (אבל לרוב כן אז מה שאני יודע אני יכתוב, תהנו:

ישר כשנכנסתי, מסך הורכס בעצם מ-9 מסכים, ביחד 126 אינץ', מחובר ל- 360 פרובולושן 2008 איזה מגניבבב

img1924qd2.jpg

כדי שדברים יובהרו, אין מסך אחד שמה שלא שידר משהו בהיידיפינישן.

img1925hf9.jpg

קבלים מחורעים דגי שאנשים יבינו מה הם קונים (סתם חחח :silly:)

img1926ow3.jpg

img1927kb4.jpg

img1928od9.jpg

img1930xm6.jpg

סוני 3 בהתגלמותו:

img1931ka9.jpg

מערכת מפחידה של 7.1 , הספק אדיר (לא יודע כמה אבל זה הרבה מאוד)

מערכת blou-ray של פייוניר, ורמקולים של חברה אחרת גם ידועה אבל ברח לי השם.

img1932fq0.jpg

img1933ml3.jpg

img1934wu0.jpg

img1935cr3.jpg

img1936vs8.jpg

ועכשיו, זו מערכת קצת שונה- בשווי של 1.2 מיליון שקל !!! מטורף לגמרי !!! אתם יכולים להעריך לעצמכם איך שומעים בזה.

img1938hk3.jpg

img1939pu0.jpg

img1940me1.jpg

מפלצתי !!!

img1941dz7.jpg

img1942mc8.jpg

img1943qo8.jpg

img1944wg6.jpg

img1945dt2.jpg

img1946fr4.jpg

img1947hn9.jpg

והמערכת כולה (תמונה אחרונה):

img1948eg8.jpg

img1949zf4.jpg

מערכת הקרנה של חברת אפסון ל-3D (משקפי תתל מימד) ניתנת השליטה על הבליטה של התמונה החוצה):

img1950vm9.jpg

לא ניתן לראות כל כך אבל ככה רואים את זה (ואני מזכיר גם במקרנים הכל בהיידיפינישן):

img1951pq9.jpg

תחשבו מזה תלת מימד+היידיפינישן ?!?!?! מדהיםםם !!!

עוד מקרנים של אפסון:

img1952cn3.jpg

img1953qz0.jpg

מערכת אחרת:

img1954ew5.jpg

img1955ms6.jpg

img1956qq2.jpg

img1957pm3.jpg

img1958em3.jpg

img1959ws6.jpg

img1960rf8.jpg

img1961ew5.jpg

img1962mi0.jpg

my.php?image=img1963lc4.jpg

img1964ny5.jpg

img1965ly8.jpg

img1966rg5.jpg

img1967oe0.jpg

img1968mb3.jpg

נגן מדיה בייתי (מימין) תומך HD ניתן להכניס דיסק קשיח רגיל בפנים, יש WIFI+ethernet, שלט,קומפוננט, אבל הוא לא מקליט. חוץ מזה אחלה של דבר.

img1969af0.jpg

img1970bs6.jpg

ומאחורה (עם מתאם מ-DVI ל-HDMI):

img1971ue8.jpg

הקופסא:

img1973am0.jpg

זהו. מצטער, אני יודע שהיה עוד הרבה לצלם אבל לא צילמתי, מהסיבה היחידה שלא היה לי זמן- הגעתי בשש בערך והיה מתוכנן לסגור ב- 8:00. לא נורא, בשנה הבאה אני אצלם פי שתיים !!!

אם לאנשים אחרים פה יש מהתערוכה המדהימה הזאת, בבקשה תעלו אותן, זה יהיה נחמד מאוד (לא לעשות את העבודה לבד חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי , אין לי כח להעלות אותן :)

הרמקולים שלא היית בטוח מהם במערכת 7.1 הם Klipsch ולדעתי הם המערכת הכי גרועה בתערכוה כבר מהשנה הראשונה. באנו ארבעה אנשים, ויצאנו כולנו עם דם באוזניים.

הבורמיסטר נתן באס פנטסטי, המיד והטרבל היום טובים, אבל לא בליגה של הבאס. מה שכן, הבמה ענקים לצדדים, ודבר שלי קצת הפריע הוא שאין קשרר בין מה ששומעים לגודל שלו. בין אם תשמע מקהלה או זמר בודד, הסאונד יישמע באותו הגודל (הענק) שלקולות בודדים נשמע פשוט מוגזם.

הרמקולים שאני הכי אהבתי היום דווקא ה-Harbeth של סאבו שנשמעו מאוד מפורטים ונקיים עם צליל מאוד מאוזן. אומנם לא היה להם באס חזק במיוחד, אבל כמו שהגדרתי ליגאל, זה רמקולים עם מדפי גדול, וזה משהו שהרבה אנשים יאהבו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליפש, ברר. בהחלט מערכת זוועה(אני אחד מהארבעה המוזכרים).

בחדר של home-cinema.co.il היתה מערכת של Highland שגם הדגימה Dolby TrueHD כמו הקליפש 7.1,

והיתה הרבה יותר שמיעה, כשהמערכת כולה פחות או יותר במחיר של הסנטר של הקליפש(לא לא חסרונות - כגון סנטר מאוד אנמי).

הברומיסטר - היתה מדהימה. בגדול אני מסכים עם מה שאנטולי אמר, רק אני אעיר שהבמה שלו מאוד הושפעה מאיפה שישבת, דווקא כשישבתי כמעט מול הרמקול הימני היא נעשתה יותר הגיונית וממוקדת. כתמיד, האקוסטיקה היא פקטור משמעותי.

קשה להגדיר בתערוכה כזאת מה הרמקולים שהכי אוהבים, חדרים שונים לגמרי, מערכות שונות לגמרי.

אבל אם להיות ראלים ולהשאר פחות או יותר על הקרקע, גם מבחינתי ה-Harbeth(הדגם הוא SuperHL5, למתענינים ;)) הם המנצחים הגדולים של התערוכה, לטעמי הם נשמעו יותר טוב מרמקולים שעולים פי שלוש וארבע מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הפאתוס? בגדול יחסית לגודל ולהשקעה של המערכת, שמעו דווקא מצויין. חוץ מזה, בכלל לא שמתי הבדלים בין המערכות. דבר אחד נכון- אחרי ששמעתי צלילים מסויימים בבורמיסטר, רציתי לצאת מהחדר.

המסכים היו גם מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקום של הכלים. היה פשוט מבייש. לא היה שום מיקום ושום רווח בין הכלים. היה משהו משמאל, משהו מימין, וזהו. לא היה שום קשר, לא היה שום רוחב, ולא היה שום עומק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוסף של קופסאות נוצצות שכל קשר בינן לבין מוסיקה מקרי בהחלט.

אם במקרה מוזה הייתה מבקרת מאוחר בלילה בביתו של אחד מיצרני הקופסאות האלה, והייתה גורמת לו לשניה אחת להבין משהו במוסיקה, הוא לא היה יודע מה הכה בו.

לדעתי צריך להחליף את כל התערוכות האלה בתערוכות של אסתטיקה טהורה - שיציגו של קופסאות יפות עם שמות יפים, ואז יעשו הצבעה - מי חשב על עיצוב יותר יפה ועל שם יותר פלצני. יהיה הרבה יותר ממוקד-מטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוסף של קופסאות נוצצות שכל קשר בינן לבין מוסיקה מקרי בהחלט.

אם במקרה מוזה הייתה מבקרת מאוחר בלילה בביתו של אחד מיצרני הקופסאות האלה, והייתה גורמת לו לשניה אחת להבין משהו במוסיקה, הוא לא היה יודע מה הכה בו.

לדעתי צריך להחליף את כל התערוכות האלה בתערוכות של אסתטיקה טהורה - שיציגו של קופסאות יפות עם שמות יפים, ואז יעשו הצבעה - מי חשב על עיצוב יותר יפה ועל שם יותר פלצני. יהיה הרבה יותר ממוקד-מטרה.

ומה זה קשור?! הייתה שם בכלל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנו ארבעה אנשים, ויצאנו כולנו עם דם באוזניים.

Anatoli.

???

נראה לי עקבתם אחרינו כל התערוכה ! כל חדר שנכנסו אחרי כמה שניות גם אתם נכנסתם.

יש לך חבר נמוך בלונדיני עם משקפיים? הוא כל הזמן הסתכל על חברה שלי שם...

ד"א היינו שם ביום חמישי בצהריים...

ולנושא, מאוד אהבתי את המערכת וינטאג' שלדעתי הניבה את "הביצועים" הכי טובים מכל המערכות שהיו שם. הייתה הכי מוסיקלית ונעימה לאוזן. אומנם לא מפורטת כמו שאר המערכות שהיו שם - או במילים אחרות לא כמו המערכות שם היום, אבל הייתי מעדיף אותה על פני כל מערכת אחרת שם.

אהבתי את הרמקולים שהיו אצל אבי יפה, הווילסון האדומים. היו מאוזנים מאוד עם באס רגוע (שמתאים לסוג המוזיקה שהנתגן שם - קלאסית)

כל שאר המערכות לא היו מאוזנות בשיט (אני מניח בגלל שהאקוסטיקה הייתה שם על הפנים). גם מהבורמסטר לא ממש התלהבתי... המערכת היחידה שהייתה עוד איך שהוא נורמלית הייתה בחדר שטופל אקוסטית שאם אני לא טועה ההרבט' נגנו שם.

הרמקולים של KLIPSCH עשו לי חור בראש. שמעתי שם רק צלילים גבוהים ובאסים שסתמו לי את האוזניים כאילו אני עולה על ההימליה... מה שכן ההדגמה של 7.1 הייתה נחמדה...

TOP AUDIO נתנו לי הרגשה שהם סתם באו עם הצהרה "אנחנו פה !" ואם אין לנו מערכת איכותית ולכל השאר יש, אז אף אחד לא שומע !

בנוגע לטלוויזיות, פעם ראשונה שראיתי את ה kuro ואני באמת יכול להבין למה המחיר שלה כל כך יקר.. באמת ה"טלוויזיה" של התערוכה.

התאכזבתי קצת מהפיליפס עם ה ambilight, ציפיתי ממנה ליותר בסכום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי אתה במציאות, אז לא יודע אם עקבנו אחריך או לא :)

דווקא מהטלוויזיות למרות שאהבתי את הפיוניר, הפנסוניק 103" היא שהכי אהבתי. תן לי כזאת לחדר ואני מסודר :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה קשור בדרך שאותה סביר שלא תבין אף פעם.

2. את רוב האנשים שארגנו את התערוכה ומציגים בה אני מכיר אישית.

3. "היית" כותבים ככה.

אתה יודע, פעם, לפני הרבה זמן היה נעים לגלוש בפורום. היום המקום מלא באידיוטים עם אופי מסריח שבכוח מנסים להראות כמה הם חכמים ומקושרים. גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...