הויסטה הזה הרג לי את המחשב - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הויסטה הזה הרג לי את המחשב

Os.Master

Recommended Posts

נו מה אנשים :nixweiss:

אצלי יש

Q6600

לידטק 8500GT

2 גיגה

אני נכנס לאתרים מפוקפקים כמעט תמיד מפעיל אנטי וירוס פעם ב

והיא עובדת חלק בלי כלום בלי האטה בקצב של ואני כבר עובד איתה חצי שנה כמעט והיו לי יותר ריסטרים בXP מאשר :nixweiss:וגם אם מערכת כמו שלי אני מריץ קריסיס על הכול HI|GH בלי תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחח לחץ חברתי.

xp רץ לי יותר מהר מויסטה על 1500 ו 256mb ram

לעומת זאת על t7250 ו2 ג'יגה ראם,ויסטה עובדת לאט,תופסת ג'יגה זיכרון בלי אף תוכנה פועלת(רק דרייברים והמערכת עצמה) לעומת 300 מגה בייט עם xp. אבל הכי גרוע,המערכת מתרסקת בלי אזהרה מוקדמת,מתברר שie,,messnger,skype, ביחד זה כבד מידי וכבר כמה פעמים המערכת התרסקה.

ie7 מתרסק בלי סיבה,הפלאגין פלאש לא עובד כמו שצריך וגורם גם לפיירפוקס להתרסק.

אה וכל ההתרסקויות של המערכת זה עם sp1

בא לך להאיר את עיני במה היא כל כך טובה הוסיטה?

ד"א אם תעשה איחוי דיסק כל שבועיים ,תוך חודשיים לא ישאר לך דיסק.

ואם היה לי דריבר שמתאים גם לxp בשביל הכרטיס רשת אלחוטי,מהר מאוד הייתי חוזר לxp

256 MB זיכרון ורץ יותר מהר? זה בכלל אפשרי להריץ על דרישות מערכת כאלה?? אפשר להגיד אותו הדבר 98 רץ לי חלק על 64MB ו- רץ לאט!,

בטח שזה לא ירוץ חלק עם כאלה דרישות!,

עריכה קטנה:

מצטער, כניראה לא הבנתי אותך נכון, כניראה היתכוונת ש- על מערכת כזו רץ יותר מהר מוויסטה... (ושוב השאלה, איזה השוואה בדיוק עשית? 256MB זיכרון של על 512 זיכרון של VISTA? או מה?)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בקשר לזה שאמרת שמחשב יותר חזק מריץ אותה לאט, כניראה אתה לא מתחזק אותו טוב /לא מעדכן, או שייתכן דבר כזה או אחר.

בקשר לאיחוי כול שבועיים, אני לא מאמין שהוא "יאכל" לך את ההארד דיסק, מה שהוא עושה זה הוא מסדר את הכונן מחדש,

וכול פעם שאתה מאחה אותו כול שבועיים, הכונן שלך (אם אני מבין נכון), הוא יתאחה יותר מהר, מפני שכבר רוב הקבצים מסודרים,

וככה לכונן יותר קל לשלוף את המידע.

בכול מקרה, כול אחד והמחשב שלו ומה שהוא עושה, מה שאני אומר לך עכשיו זה עובדה (עובדה אני מתכוון על המחשב שלי , אני לא אומר בכללי), וויסטה רצה לי חלק (בלי עין הרע), וחוויתי

הרבה פחות תקלות מ-, להחלטתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בודק את הזכרון של המחשב שלך לפני שהייתי מדבר.

מעולם לא הייתה לי התרסקות עם ויסטה.

בטח ובטח לא משטויות כמו FIREFOX וכו'.

IE התרסק לי איזה פעם פעמיים, אבל זה היה בתחילת הדרך, עוד לפני ה-PATCH הבסיסיים.

ממליץ שתריץ MEMTEST על הזכרון שלך. או שתבדוק את הטמפ' שלך.

או אולי, תתקין VISTA מחדש, אולי משהו התחרבש בדרך.

ואגב, וזאת אחת הטעויות הנפוצות, VISTA לא רושם לך כמה זכרון הוא תופס, אלא גם הוא שומר, שזה לא בדיוק אותו דבר.

ניהול הזכרון שלו אחר, זה שרשום שהוא תופס גיגה, לא אומר שמשהו אחר יצטרך את זה הוא לא יתן לו. קל לראות את זה אחרי שמריצים משחק מאוד כבד שיכול לקחת גיגה או שתיים, ואז להסתכל על ה-TASK MANAGER ולראות שזה באמת מה שהוא תופס.

עשיתי בדיקת זיכרון של בערך 20 דקות עם תוכנת הדיאגנוסטיקה המובנת של הנייד שלי .

לגבי זיכרון,בxp עם 2 ג'יגה ראם ביטלתי תswap file והכול היה רץ חלק אפילו קרייסיס היה מסתדר.

פה בויסטה firefox ie icq skype messnger ותוכנה לעריכת php היו גורמים באיזשהו שלב להופעת הודעה שלווינדוס יש מעט זיכרון פנוי ושאני צריך לסגור תוכניות.בסוף נכנעתי והחזרתי תswap.

256 MB זיכרון ורץ יותר מהר? זה בכלל אפשרי להריץ VISTA על דרישות מערכת כאלה?? אפשר להגיד אותו הדבר 98 רץ לי חלק על 64MB ו-XP רץ לאט!,

בטח שזה לא ירוץ חלק עם כאלה דרישות!,

עריכה קטנה:

מצטער, כניראה לא הבנתי אותך נכון, כניראה היתכוונת ש-XP על מערכת כזו רץ יותר מהר מוויסטה... (ושוב השאלה, איזה השוואה בדיוק עשית? 256MB זיכרון של XP על 512 זיכרון של VISTA? או מה?)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בקשר לזה שאמרת שמחשב יותר חזק מריץ אותה לאט, כניראה אתה לא מתחזק אותו טוב /לא מעדכן, או שייתכן דבר כזה או אחר.

בקשר לאיחוי כול שבועיים, אני לא מאמין שהוא "יאכל" לך את ההארד דיסק, מה שהוא עושה זה הוא מסדר את הכונן מחדש,

וכול פעם שאתה מאחה אותו כול שבועיים, הכונן שלך (אם אני מבין נכון), הוא יתאחה יותר מהר, מפני שכבר רוב הקבצים מסודרים,

וככה לכונן יותר קל לשלוף את המידע.

בכול מקרה, כול אחד והמחשב שלו ומה שהוא עושה, מה שאני אומר לך עכשיו זה עובדה (עובדה אני מתכוון על המחשב שלי , אני לא אומר בכללי), וויסטה רצה לי חלק (בלי עין הרע), וחוויתי

הרבה פחות תקלות מ-XP, להחלטתכם.

הבנת לא נכון,כלומר בתיקון הבנת יותר נכון אבל לא עד הסוף.

בזמנו,ב2001 קניתי מחשב של 1500 xp+ עם 256 מגה ראם ווינדוס xp (יש לציין וינדוס מקורי),הוינדוס עבד הרבה יותר מהר על הקונפיגורציה ההיא.

וכמובן שכששידרגתי לליבה כפולה עם 2 ג'יגה ראם הxp טס עוד יותר.

עכשיו ויסטה עובדת לי על t7250 ו 2 ג'יגה ראם,כלומר לרוב היא רצה בסדר הויסטה אבל הרבה פעמים נתקע וכו'.

לגבי לא מתחזק ולא זה,המחשב בן פחות מחודש.

התקנתי שכלל את כל העדכונים עד לפברואר 2008 בלילה,למחרת כשהדלקתי תמחשב ראיתי שיצא הסרוויס פאק,התקנתי אותו ואחרי זה את כל הפאטצ'ים של .

ככה שגם בלי תחזוקה בכלל עדיין הכול אמור לעבוד כמ ושצריך.

ולגבי תחזוקה הavast(אנטיוירוס)עושה עבודה נהדרת וגם בvista מובנה הanti spyware של ,ככה שאני מוגן.

ועוד לא דיברנו על זמן ,בxp הוא היה נותן לי 4 עד 4 וחצי שעות,פה בויסטה במקרה הטוב 3 שעות.

לגבי האיחוי,בעיקרון מה שאתה אומר גם נכון,אבל עדיין זה מאמץ מאוד את הכונן,והשיפור לא יהיה כזה מורגש בשביל שהוא יהיה שווה את המאמץ הזה.

עכשיו כשהוא קורס, אז בפעם האחרונה זה היה משהו bad pool request אבל אני לא סגור על זה,הפעם הוא גם שמר מיני דאמפ,למישהו יש הפניה לתוכנה של ניתוח dumps של ויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שאחת הבעיות יכלה להיות גם (ניסית לעדכן את כול הדרייברים?), באמת שאני לא משקר , וויסטה רצה לי ממש ללא בעיות ואני נהנה ממנה (בלי עין הרע)

מה שכן שחכתי לציין, שלי יש גירסת 64 ביט, למרות שהיה לי 32 ביט על מחשב פנטיום 4 ו-1GB והיא רצה נחמד,

בקשר לDUMP שוויסטה כותבת ברגע שיש שגיאה, ניראה לי שצריך להיות רשום שמה כבר באנגלית שאפשר להבין מה לעשות...

או לפחות אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...