הויסטה הזה הרג לי את המחשב - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הויסטה הזה הרג לי את המחשב

Os.Master

Recommended Posts

יש לי מפרט כמעט זהה לשלך (כרטיס גרפי זהה רק עם פחות זיכרון) ואין לי תלונות למעט לאקספלורר ששותה והתרסק לעיתים קרובות עד התיקונים האחרונים שעודכנו לפני כמה ימים. במה זה מתבטא אצלך? (יכול להיות שיש לך ביוס ישן ואתה צריך עדכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כישלון נחרץ? לדעתי אנשים ממש מגזימים, וויסטה לדעתי מעולה, יש לי מפרט הרבה פחות חזק משלך,

וויסטה פשוט טסה, המשחקים רצים חלק, אפילו הכבדים והחדשים (חוץ מCRYSIS , שהוא ידוע בזה שהוא כבד),

וויסטה מצויינת... חבל שאנשים יותר מדי נגד, לחץ חברתי, קינאה, או ניסיון ראשוני על וויסטה, לא אומר בהכרח שהיא לא השתנה מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4400 X2 וגיגה והמע' רצה לי מצויין...

היה לי 2GB שהיו תקולים (ועכשיו מחכים כבר למחשב חדש במקום) וכן, זה מאוד עזר, אבל גם בלי, ואללה... אין תלונות.

לא מבין את ההתבכיינות על המע' הזאת, היא סבבה לגמרי, משחקים רצים חלק, ALT TAB מעולם לא עבד כל כך מהר, ובכלל, הכל סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להריץ CCLEANER:

http://www.ccleaner.com/

לעשות איחוי דיסק כול שבועיים לפחות... (אולי חלק יגידו לי שאפשר גם פעם בחודש... החלטה שלך),

סריקת שגיאות בדיסק, סריקת ווירוסים.

ניקוי רוגלות, בעזרת Ad-aware או Spybot Search and destroy....

ממממ.... לבדוק תמיד תמיד שאין תהליכים שפתוחים סתם ,

ללכת להתחל> הפעלה msconfig , ולבדוק אם יש מה להוריד בשביל להוריד תוכנות שלא יעלו סתם עם המחשב (כמו , או ITUNES לחלקכם)...

אם שומרים על המחשב ולא נכנסים לאתרים שעלולים לפגוע בך, המערכת הפעלה תחזיק מעמד המון המון זמן,

רק לתחזק...

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחח לחץ חברתי.

xp רץ לי יותר מהר מויסטה על 1500 ו 256mb ram

לעומת זאת על t7250 ו2 ג'יגה ראם,ויסטה עובדת לאט,תופסת ג'יגה זיכרון בלי אף תוכנה פועלת(רק דרייברים והמערכת עצמה) לעומת 300 מגה בייט עם xp. אבל הכי גרוע,המערכת מתרסקת בלי אזהרה מוקדמת,מתברר שie,,messnger,skype, ביחד זה כבד מידי וכבר כמה פעמים המערכת התרסקה.

ie7 מתרסק בלי סיבה,הפלאגין פלאש לא עובד כמו שצריך וגורם גם לפיירפוקס להתרסק.

אה וכל ההתרסקויות של המערכת זה עם sp1

בא לך להאיר את עיני במה היא כל כך טובה הוסיטה?

ד"א אם תעשה איחוי דיסק כל שבועיים ,תוך חודשיים לא ישאר לך דיסק.

ואם היה לי דריבר שמתאים גם לxp בשביל הכרטיס רשת ,מהר מאוד הייתי חוזר לxp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בודק את הזכרון של המחשב שלך לפני שהייתי מדבר.

מעולם לא הייתה לי התרסקות עם ויסטה.

בטח ובטח לא משטויות כמו וכו'.

IE התרסק לי איזה פעם פעמיים, אבל זה היה בתחילת הדרך, עוד לפני ה-PATCH הבסיסיים.

ממליץ שתריץ MEMTEST על הזכרון שלך. או שתבדוק את הטמפ' שלך.

או אולי, תתקין מחדש, אולי משהו התחרבש בדרך.

ואגב, וזאת אחת הטעויות הנפוצות, לא רושם לך כמה הוא תופס, אלא גם הוא שומר, שזה לא בדיוק אותו דבר.

ניהול הזכרון שלו אחר, זה שרשום שהוא תופס גיגה, לא אומר שמשהו אחר יצטרך את זה הוא לא יתן לו. קל לראות את זה אחרי שמריצים משחק מאוד כבד שיכול לקחת גיגה או שתיים, ואז להסתכל על ה-TASK MANAGER ולראות שזה באמת מה שהוא תופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויסטה רצה לי פצצה, בניגוד ל- כמעט ואין לי בעיות טכניות איתה, אין התרסקויות, הודעות שגיאה מוזרות וכו'. אני מתה על הפיצ'רים הקטנים והשיפצורים שיש בה שעושים לי את החיים קצת יותר קלים, ואני משחקת בה בכיף ובלי שום בעיה (והמפרט שלי פחות חזק משל פותח הת'רד).

אני מבינה שבהתחלה שויסטה הייתה בחיתולים היה הרבה אנטי נגדה, וחששתי נורא כשעברתי מXP לויסטה, אבל אני מרוצה לאללה ולא הייתי חוזרת אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...