צריך עזרה עם וירוסים (התקנת אנטיוירוס בצורה שונה כנסו לפרטים) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם וירוסים (התקנת אנטיוירוס בצורה שונה כנסו לפרטים)

DXM

Recommended Posts

חבר שלי חטף וירוס רציני כנראה מפייס-בוק. כפי שאתם בטח מכירים הוא מטיס מלא תוכניות "אנטי ספיי" שלמעשה הם

ספיי בעצמם. הבעיה שהמחשה נתקע לפני שאני מצליח לסיים להתקין את האנטי וירוס, ואני כמובן לא מצליח להתקין את

האנטי וירוס דרך SAFEMODE שם המחשב רץ חלק ללא תקיעות.

כעת הצלחתי בצורה משונה ביותר להתקין NOD32 החדש ביותר בגרסאת הטרייל. הוא למעשה לא סיים את ההתקנה המלאה

אך באיזושהיא צורה מוזרה, האנטי וירוס הצליח לרוץ. הייתי מעדיף עם מישהו יודע על אנטי וירוס שיכול לרוץ בסייף מוד

דרך דיסק ללא התקנה או אנטי ספייור שיכול לרוץ באותו צורה.

אם הוא יוכל להדריך אותי בצריבת הדיסק הודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי שחזור מערכת, וכעת המחשב פועל באופן רגיל (שיחזרתי למועד מוקדם בו הוירוס עדיין לא הותקן ומחקתי את הקבצים שנראה לי

נגועים).

ניסיתי להתקין נוד אצלו אבל זה פשוט תוקע לו את המחשב, מחר/מחרתיים אנסה להתקין AVG, בנוסף אני מתכוון

להתקין נטלימיטר בכדי לראות אם ישנה איזו שהיא העלאה לאינרטנט (אני אנתק תוכנות שמשתמשות באינטרנט).

אם למישהו יש מושג האם הוירוס הזה יכול לעבור דרך הרשת הביתית (הם מנותבים דרך אותו ראוטר קווי)?

לאבא של הילד יש מחשב חשוב מאוד והוא מפחד שכאשר אפעיל את המערכת סריקת

אנטי וירוס באינטרנט הוירוס יעבור דרך המערכת אליו.

(לצערי לילד לא היה אנטי וירוס מעודכן-SECIRTY CENTER של TREND MICRO מ2005).

יש לי בעיה מאוד קריטית עם התקנת תוכנות אצלו כי אני פשוט לא מסיים להתקין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית את הקישור שהבאתי? AVZ לא דורש התקנה.

יש לי כל מיני בעיות אצלו במחשב אני די מוגבל מבחינת האפשרויות שיש לי.

ניסיתי משם משהו אבל הוא נתקע די מוקדם, אני על כל פנים יודע שבסייפמוד המחשב רץ חלק.

אבל אני חייב לגלות איפה המקור של הוירוס, מחקת כמה תיקיות ועת הוא לא מציק, לצערי

לא היה לי הרבה זמן לשבת אצלו (יש לי מבחן ענק בהיסטוריה על הראש מחר, ומחר גם כן לא יהיה לי זמן)

אז הדיאגונזה שלי לוקה הרבה בחסר.

בכל מקרה מה דעתך, הוירוס יוכל לעבור דרך הרשת הביתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...