תוכנה לזיהוי ועדכון שירים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לזיהוי ועדכון שירים

xZiPeR

Recommended Posts

נתחיל מהקדמה קצרה:

פעם הייתי מוריד את כל השירים שלי בעצמי, וכל שיר ושיר הייתי מחפש באינטרנט את כל הפרטים של האלבום שלו וכו' ומעדכן את הפרטים שלו ידנית .. אבל אז התחלתי להוריד שירים בבוחטות ולקבל שירים מחברים - והכל נהיה סבטוחה גדולה ...

המדיה פלאייר יודע בעצמו לזהות ולעדכן חלק מהשירים, אבל הוא לא ממש טוב בזה .. חשבתי אולי אם יש תוכנה שמתחברת למאגר באינטרנט ומעדכנת את הפרטים של השירים עפ"י שם הקובץ / פרטים שכבר יש (/ השיר עצמו ?) זה יכול להיות מאוד נחמד .. מכירים תוכנה כזאת אולי ?

אם יש אחת שתומכת גם בשירים בעברית זה בכלל מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופצייה כזאת ב-MediaMonkey, לא יצא לי לחקור אותה יותר מדי, לכן אני לא יודע עד כמה היא יעילה.

ובכלל, MediaMonkey תוכנה מעולה לניהול מאגרי גדולים.

גם אני פריק של סדר וניקיון בקבצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הורדתי את התוכנה הזו אבל לא הבנתי מה עושים שם .. יש שם הרבה יותר מדי סמלים ותפריטים בשביל השכל המוגבל שלי :-[

תוכל להדריך אותי איך בקלות (המקסימלית) אני יכול לסמן לי שיר (\ כמה שירים ביחד בכלל מעולה) ולהגיד לו לעדכן את הפרטים שלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הורדתי את התוכנה הזו אבל לא הבנתי מה עושים שם .. יש שם הרבה יותר מדי סמלים ותפריטים בשביל השכל המוגבל שלי :-[

אוי זה כזה משפט לציטוט בשביל חתימה! :lol:

אתה בוחר שירים ע"י הסימון שלהם (אפשר גם בעזרת check box).

מה בדיוק אתה רוצה לעשות? לעדכן ID3TAG או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אתה מוזמן לשים בחתימה, זה יהיה לי לכבוד xD

אממ .. כן נראה לי שאני רוצה לעדכן את זה .. לא שאני בדיוק יודע מה זה..

בקיצור - הפרטים שמופיעים בכל נגן כשאני מפעיל את השיר (ובסיפריית מדיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלחצתי על F9 זה כתב לי כל מיני דברים על זה שאני צריך לבחור כמה קבצים רק מאותו דיסק \ אלבום (לא מה שרציתי ממש.. רציתי שזה יעשה להכל, אבל לא נורא) אז עשיתי בחרתי שיר בודד ועשיתי את זה שוב וזה פתח לי חלון כזה שאין לי מושג מה עושים בו .. אני מרגיש ממש דביל :kopfpatsch:

F8 פתח לי מלמעלה משהו שעוזר להחליף שמות של קבצים לפי הTAGים (לא שימושי כי אין לי תגים במילא ..), משהו להחליף TAGים להרבה קבצים ביחד (לא הבנתי מה הוא עושה בדיוק) ואפשרות לקבל TAGים משם הקובץ ... לא נראה לי שאף אחד מהם שיומשי בשבילי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xZiPeR לקחת היום את התרופות שלך? ???

אותו id3tag הוא בעצם החלק שמכיל את המידע על השיר (metadata) בקובץ.

התוכנות האלו נועדו לעבוד בעיקר עם אוספים/אלבומים/סינגלים שלמים אבל יכולות גם להתמודד עם קבצים נפרדים רק בצורה פחות אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איך אתה היית מגיב אם תוכנה משוגעת הייתה מחליטה לגרום לכל השירים שלך להשתייך לאיזה אלבום לא ידוע של להקה לא ידועה ? :S

חחח בכל מקרה הצלחתי להחזיר את זה .. הצלחתי להסתדר קצת עם התוכנות האלו, אבל כולן עובדות בצורה קצת מוזרה משום מה ..

תודה רבה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...