איך הHD של חברת Seagate שנותנת 5 שנים אחריות מבחינת ביצועים איך הם לעומת W.D ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הHD של חברת Seagate שנותנת 5 שנים אחריות מבחינת ביצועים איך הם לעומת W.D ?

N82

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחליפים להרדדיסק מחודש ולא להרדדיסק חדש. חלאס עם הטענות של הרעש בהרדדיסקים, הרדדיסק תקין לא משמיע רעש בעוצמה

שיש להתחשב בה (כל עוד אין לך חוות הרדדיסקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק שואל את עצמי- למה טושיבה לא מוציאים דיסקים גם למחשבים השולחניים?

במחשב הנייד הישן שמכרתי למישהו לפני 3 שנים (אחרי 3 שנים שהמחשב היה אצלי) יש דיסק 20 ג'יגה של טושיבה שעובד עד היום במלוא המרץ (הקונה הוא חבר של ההורים שגר פה ליד)

אין קליקים או חריקות, והכל עדיין מתקתק.

בכל מקרה, בכל השולחניים יש לי כבר כמה שנים טובות, עוד לא קרה שהייתי צריך להחליף הארדיסק או משהו.

יש לי גם חיצוני של , מייבוק 320 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחליפים להרדדיסק מחודש ולא להרדדיסק חדש. חלאס עם הטענות של הרעש בהרדדיסקים, הרדדיסק תקין לא משמיע רעש בעוצמה

שיש להתחשב בה (כל עוד אין לך חוות הרדדיסקים).

גם חוות HDs קטנה כמו שלי עדיין לא עושה רעש (חוץ מהרפטור שעושה רעש בשביל כולם)

ובקשר לזה שHDs מתפגרים זה כניראה עניין של מזל כי אצלי מתו גם וגם MAXTOR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ומעולם קניתי ומעולם עוד לא התקלקל אף אחד מהם.

שזה 250GB מלפני שנה וחצי

120GB מלפני כמה שנים

24GB (אני חושב) מלפני בערך 8 שנים

ועוד אחד של איזה 4GB מלפני איזה 12 שנה, שפעם אחרונה שניסיתי להפעיל את המחשב שלו (פנטיום 100) היה לפני איזה שנתיים והוא עבד.

וחוץ מהאחרון שכבר לא בשימוש כולם בשימוש לאורך השנים.

תגידו, מה קרה פתאום בימים האחרונים שהמחירים נפלו?

הארד-דיסקים שעלו איזה 500 ש"ח (500GB) לפני כמה ימים עולים פתאום 400 וגם בנפחים אחרים המחירים נפלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא בטוח שהוא כולכך יותר יקר.. בגלל שכל ההארדיסקים אתה יכול למצוא אותם בכלום כסף כבר היום.. ואתה יכול למצוא 32 שיותר זול מ 16 היום..

וחוץ מזה כמובן שהוא אמור ליהיות יותר יקר ככל שיש לך יותר מטמון בהארדיסק זה יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SEGATE עדיף 5 שנות אחריות, יש לי 8 כאלו ובינתיים לא עושים בעיות (אבל אין לי אותם מספיק זמן בשביל להגיע למסקנה) ואין שום רעש אפילו מכל ה8 ביחד,

WD לעומת זאת יש לי 12 HD מתוכם שניים הלכו (אחד של 120GB עבד 24 שעות במשך שנים4 כך שלא נורא) ואחד של 250JS שפשוט התפגר יום אחד (לאחר שנה).

אבל כך אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים באמת נפלו חבל על הזמן.. עכשיו קניתי את הסיג'ט הזה 32 מטמון ב 380 שקל..500 ג'יגה.. בגלל הדולר גם..

איפה קונים 500 ג'יגה במחיר כזה? O_O

לי יש שנתיים וחצי ואין תקלות (נקווה שגם לא יהיו!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...