איך הHD של חברת Seagate שנותנת 5 שנים אחריות מבחינת ביצועים איך הם לעומת W.D ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הHD של חברת Seagate שנותנת 5 שנים אחריות מבחינת ביצועים איך הם לעומת W.D ?

N82

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתי החברות טובות, בעיקרון יש איזושהי סטיגמה בזמן האחרון על WD שהם נוטים ליפול ,אני לא חושב ,

למרות זאת את הHD האחרון שרכשתי העדפתי לקנות מתוצרת ,יותר זול, מאוד שקט (יותר מWD ,יש לי גם וגם).

ועושה באמת אחלה של עבוד ,אין תלונות ,מה גם שהזכרת כבר שהוא מגיע עם 5 שנות אחריות. לעומ 3 של WD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטיגמה הזו לא חדשה כלל.היא די נפוצה כאן בפורום אך לדעתי כשמה כן היא.מבחינת אמינות לשניהם היא שווה.זה עניין של מזל.

מבחינת ביצועים זה תלוי בדגם אך גם כאן קשה להרגיש בהבדל למשתמש הביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתפגרו לי שלושה HDים של WD: שניים לפני סוף האחריות ואחד אחרי :-\, אני כנראה אבחר בחברה שנותנת לי כמה שיותר אחריות.

אפקט נוסף שקרה בעקבות ההתפגרויות הוא שאני מדבר עם אנשים על הצורך לגבות מידע כמו שאמנון יצחק מטיף לחוזרים בתשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

בכל מקרה תלך על ,5שנות אחריות לא עדיף?

הם גם יותר שקטים מניסיון ,יש לי אחד ואחד ,אפילו טיפה יותר מהירים.

מתחממים קצת יותר מWD אבל לא קריטי ,בגדול ,אם אתה עושה מאזניים אז עדיף שיהיו אפילו יותר זולים מ . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת היום עדיף סייגיט (תלוי בדגם כמובן) אך לא בגלל האחריות.האחריות של היא 3+2 כאשר בשנתיים האחרונות יש רק זיכוי חלקי (ולא מחליפים לחדש).לא הבדל גדול מספיק כדי לקחת דיסק בגלל זה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...