זקוק להמלצה על כרטיס קול לשיפור איכות הסאונד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על כרטיס קול לשיפור איכות הסאונד

spira200sx

Recommended Posts

אני מאזין למוזיקה אך ורק מהמחשב. במחשב יש כרטיס קול מובנה כלשהו, והמערכת היא מערכת ביתי יקרה.

מה שקורה זה שאיכות המערכת לא באה לידי ביטוי בגלל איכות הסאונד שהמחשב מוציא ובגלל כבל ארוך מאוד שמקשר בין המחשב לרסיבר.

אני זקוק להמלצה על כרטיס קול סביר עם יציאות נורמליות למערכת שישפר את איכות השמע שהיא כרגע לא זוועתית אבל טעונה שיפור.

אגב אין לי צורך בסראונד 5.1, 7.1 וכדומה, יציאות סטריאו טובות יהיו די והותר מאחר שעיקר השימוש הוא למוזיקה.

אני די בור בנושא אשמח להסבר,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המערכת, מה שרלוונטי לסאונד מהמחשב:

רמקולים wharfedale pacific

רסיבר YAMAHA RX-V661

מה ההבדל בין חיבור דיגיטלי לחיבור אנאלוגי ?

כמו שאמרתי בנושא הסאונד במחשב אני לא יודע כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי קצת שעורי בית אז אני אחדד את השאלה שלי:

המערכת שלי היא מערכת רצינית (ביחס לכל הת'רדים שקראתי על אנשים שרוצים הגברה במאות שקלים, אני קניתי את שלי באלפים), לא משהו שמיועד למחשב אלא משהו שבמקור קניתי לקולנוע ביתי איכותי ועכשיו השימוש שלה הוא אך ורק למוזיקה מהמחשב.

מיכוון שהחוליה החלשה היא בברור כרטיס הקול צריך לקנות אחד ברמה גבוהה יותר.

התקציב הוא עד 300 ש"ח לכרטיס.

ממה שמצאתי בינתיים זה AUDIOTRAK Maya 5.1 שצמ-ינון דיגיטל מציעים ב-260 ש"ח

האם יש בארץ משהו של Auzentech שקראתי שמומלצים בתקציב הזה ?

ראיתי בזאפ Auzentech X-Tension DIN ב-350 ש"ח אבל הכרטיס ניראה כאילו נועד ליוצרי עם כל הכניסות שיש בו.

הבעיה היא שאני רואה כמעט בכל כרטיס הרבה פיצ'רים שאני לא צריך. סה"כ אני רוצה חיבורים (יציאות) איכותיות כדי לחבר לרסיבר, ושאיכות הסאונד תיהיה גבוהה, זה מה שחשוב לי בכרטיס. אני לא יוצר ולא צופה בסרטים, רק שומע .

מקווה שעכשיו אני יותר ברור, אז יש עוד משהו מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שאתה רוצה בעיקר למוזיקה, אני חושב שאפשר להשקיע בכרטיס שיהיה בעיקר למוזיקה. במקרה הכי גרוע, לא תנצל את הפוטנציאל של הכרטיס.

אתה יכול לבדוק בלוחות של act.co.il לפני כמה ימים ראיתי שם ב-400שקל JULIA של ESI. זה כרטיס מצוין במוזיקה, ויודע להוציא DDאו DTS בחיבור דיגיטלי. אז במוזיקה תשתמש בחיבורים האנאלגיים, ולסרטים שיש לך בסראונד תעביר לכניסה הדיגיטלית. לדעתי זה השילוב הכי טוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...