בעיית שמע עם 6.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית שמע עם 6.1

FatherBoard

Recommended Posts

המחשב שלי מחובר לרמקולים 6.1 דרך מערכת.

הבעיה היא, שכשאני שומע שירים, אז כאילו אין איזון בין הערוצי שמע - לדוגמא, אם יש שירה ותופים, אז את התופים שומעים

אבל את השירה בקושי. השירה כאילו נבלעת בתוך התופים.

זה קורה גם כשיש למשל 2 כלים שונים, שבד"כ אמורים לשמוע אותם באופן זהה - אז אחר שומעים יותר ואת השני פחות.

בדקתי כמה שירים שהייתה בהם בעיה עם אוזניות, ושמעתי מצויין, כך שהבעיה היא לא בשירים עצמם אלא איפשהו בתקשורת\הגדרות

בין המחשב לרמקולים.

כשהורדתי אוזנייה אחת, ושמעתי רק עם אוזנייה אחת, שמעתי דומה לאיך ששומעים ברמקולים: חלק כן, חלק לא.

ניסיתי לבדוק חיבורים והם היו בסדר.

ניסיתי להחליף חיבורים בכל זאת וזה לא עזר.

יש לציין שהבעיה היא רק כשזה מחובר למחשב - כששומעים במערכת (של טלוויזיה) למשל, אז שומעים בסדר גמור.

מה לעשות? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם תשאל אותו איזה צבע הרמקולים... ;)

תראה , לא נתת מספיק נתונים , וגם לא בדיוק הגדרת את הבעייה , וכמו שציון אמר - לא פירטת את הציוד שלך..

אז דבר ראשון - התעקשת להדגיש שיש לך מערכת 6.1 , יפה , תתחדש , כל הכבוד , אבל לא הבנתי מה הקשר , אני לא יודע איך בדקת - אבל את הבדיקה של המוזיקה (ולא , אלא מוזיקת סטיראו) תעשה כשהרסיבר במצב סטיראו - ככה זה פחות יבלבל אותנו עם כל ה 6.1 שזרקת.

דבר שני - איך בדיוק מחובר הכ.קול שלך לרסיבר ואיזה כרטיס קול זה ? (ואני מתכוון בדיוק - מצידי תרשום עמוד - רק אל תגיד "עם כבל" ;) ).

שלישי - כל הכבוד על הבדיקה באזניות שכן פעלה טוב - אבל לאן בדיוק חיברת אותן כשזה פעל טוב ? (כ.קול , רסיבר , איזו יציאה בדיוק)

תוספות : מה זה בדיוק "אזנייה אחת" ? , האם כל השירים עושים בעייה ? , אם לא - האם יש קשר מסויים בין כל השירים שכן עושים בעייה ?

ולסיום - תנסה לתאר את הבעייה בצורה קצת אחרת וקצת יותר מקיפה , כי , מה אני יגיד , היא קצת לא ברורה... ::)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...