המלצה למקלדת גיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת גיימינג

monya2007

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה נשברה לי המקלדת והחלתתי שזו הפעם האחרונה שאני קונה מקלדת רגילה (למרות שהיא היתה דיי טובה)

לכן אני רוצה המלצות למקלדת גיימינג

אני משחק הרבה אבל ממש הרבה במחשב לרוב משחקי MMORPG (משחק תפקידים מרובה משתתפים) וMMOFPS (משחק יריות מרובה משתתפים)

כנראה שזה מגיע לשורה תחתונה של VS. RAZER (כמו תמיד)

אז הפעם זה G15 Gaming Keyboard Vs. Lycosa Gaming Keyboard

אז אם למישהו יש המלצות או חוות דעת אישיות אודה לכם מאוד

בתודה,

עמנואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.למקלדת גיימינג יהיה אחריות שלא כמו למקלדת רגילה

ב.הלחיצה על המקשים יותר נוחה מעל מקלדת רגילה + אפשר לתכנת מקשים (בG15) שזו תוספת ענקית

ג.יש תאורה שזו עוזר הרבה כי אני משחק הרבה בלילה

יש עוד .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי הרבה דברים טובים על ה-G15, והרבה פחות על ה- ( גם ה-Tarantula וגם ה-Lycosa ), באופן אישי אני חושב שמקלדת גיימינג זה דיי מיותר, אתה משלם פי 5 מהמחיר של מקלדת רגילה כשגם איתה אתה יכול לעשות בידיוק אותם דברים באופן עקרוני.

אבל שיהיה..... אני לא מתיימר להבין יותר מדי בנושא הזה, אבל לפי מה ששמעתי - G15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מקלדת גיימינג זה יקר אבל התגובה של המקשים טובה יותר

למשל כשלוחצים על הפתור הו הולך / ואז _ במקלדת גיימינג הוא ישר יורד למטה (או משהוא בסגנון הזה)

בכל מקרה אני סגור על מקלדת גיימינג ואני הייתי דיי סגור על הG15 אבל לא הייתי בטוח

לכן הייתי צריך לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech Keyboard elite.

אין טעם להוציא סכומים מפוצצים על מקלדת "גיימינג"

המקשים אותו דבר חוץ מהתאורה, וזו שטות- גם בלילה יש לך אור בחדר. בני אדם כבר לא תלויים באור השמש מעל 120 שנה.

בכל מקלדת מדיה נורמלית יש לך מקשים שניתנים לתכנות (חוץ ממקשי המדיה)

...חוץ מזה שבסופו של דבר אף אחד לא משתמש בהם :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי המון מקלדות בשנים האחרונות, המקלדת היחידה (שגם במחיר סביר) שבאמת התחברתי אליה זאת ה COMFORT CURVE 2000 של MS.

מקלדת פשוטה מאוד, נוחה מאוד, סידור כפתורים סטנדרטי, "גובה" כפתורים ULTRA-THIN ובמחיר ממש נמוך.

אני לא מבין מה ההיגיון לקנות מקלדת ב500 שקל בטענה שיש לה "יותר אחריות", שבמחיר הזה אתה יכול לקנות 5 מקלדות סטנדרטיות.

מצד שני כל המקלדות שמנסות להיות בכוח משוכללות ומיוחדות, יכולות להרגיז מאוד (מאוד מאוד) מי שכבר שנים מקליד עיוור ורגיל לסידור סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את g15 הגירסא החדשה , אני משתמש בקיצורי המקרו שלו בעיקר לקניה מהירה ב cs , המסך הlcd מאוד שימושי יש המון תוכנות צד שלישי שאפשר להוריד בשבילה כמו מנהל task שאתה יכול לסגור את התוכנות שרצות לך במחשב בזמן המשחק בלי לחזור ל win ועוד שטויות אחרות .

המקלדת הזאת מקלדת ממותגת וגימיקית , היא לא תעשה אותך יותר טוב זה בטוח , אבל הפיצרים שלה מאוד עוזרים ברמה הכללית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה חושב שאני אחד מאלה שחושבים שהציוד הופך אותך לגיימר טוב יותר?

לא אמרתי שום דבר שאפילו רומז לזה רק רציתי מקלדת שלא תגביל אותי באינוחות או עיצוב מעצבן שלא נוח לי כמו כל מקלדות הCOMFORT /WAVE

ובסגנון הזה לי אישית לא נוחות כן נוחות להקלדה אבל אני לא מצליח לשחק איתן אני יכול להתרגל (לוקח לי בערך 10 דקות להתרגל למקלדת) אבל כל זה הולך אחרי שאני כותב משהוא במישחק כמו GJ (Good Job או כל דבר אחר כל ההתרגלות הולכת לעזאזל ואני צריך להתרגל מחדש (זה יותר מידי מסובך להסביר את זה במילים / בכתב לכן אני לא יחפור יותר מידי על הנושא הזה)

בקשר להודעה של VATOS אני לא מקליד לגמרי עיור (אני מסתכל במקלדת פעם ב...) והG15 זה סידור רגיל של כפתורים רק עם תוספת של 6 מקשים (+שלושה בנקים שזה שווה ל 18 כפתורים בכללי) שניתים לתכנות MACRO שזה לא כמו כל מקלדת אחרת עם מקשים ניתנים לתכנות ומכיון שאני משחק הרבה MMORPG אני צריך את המקשים האלה הLCD אין לך מושג כמה אני מוצא אותו שימושי ואני לא אחד מאלה שבא ואומר "יש לזה LCD אז אתה חייב לקנות את זה סתם כי יש LCD"

אני גם יודע ומכיר תוכנות מאוד שימושיות לLCD שמאוד יעזרו לי

טוב כפי שאני רואה את זה G15 היא המנצחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזעזל אתה מתעצבן ? , אם כבר בחרתה את g15 ואתה מכיר אותה כל כך טוב למה אתה צריך אותנו ? שנלווה אותך יד ביד עד לחנות ?

אני לא חושב שציוד הופך אותך לגיימר טוב יותר , אני התכוונתי שהמקלדת לגיימרים אבל היא לא בהכרח תשפר את ביצועי המשחק שלך ,כי המיקום של כפתורי ה g במקום ממש לא נוח ואפשר לתכנת רק אותם .

מה שרשמתה בהמשך ממש לא הבנתי ....

לסיום ,דעה אישית מקלדת חמודה ושימושית , אבל עדיין לא מצדיקה את המחיר שלה , אני משחק ב wow ואני יכול לחיות גם בלעדיה , יש גם מקרו במשחק עצמו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להודעה של VATOS אני לא מקליד לגמרי עיור (אני מסתכל במקלדת פעם ב...)

מצאת חנות שמוכרת אותה עם אותיות בעברית או שאתה מתכוון לקחת אותה לחריטה בחנות מיוחדת שמתעסקת בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Star אני מתעצבן?, אתה זה שנראה כאילו אתה מתעצבן :lol:

אני לא משחק בWOW אני משחק במשחקים אחרים ולי נוח המיקום של מקשי הG ובאותו משחק אין מקרו לכן זה נוח לי,

לא הייתי סגור לגמרי על ה G15 לכן חשבתי להתיעץ אולי יש מקלדת באותה הרמה עם אותם הדברים כמו הLCD והמקשים שאפשר לתכנת ואולי טובה יותר

באתי להתיעץ זה הכל חשבתי שיש מקלדת טובה יותר ממנה לשימושים שלי ולנוחיות שלי הבנתי שלא לכן אני קונה את הG15

לVATOS לא אני לא לוקח אותה לחריטה ולא אני לא קונה אותה עם אותיות בעברית כי אני בקושי משתמש בעיברית במחשב חוץ מזה ה G15 היא מקלדת מה שאומר שאני יכול להשתמש במקלדת PS/2 ובG15 אז מתי שאני יצתרך לכתוב משהו בעברית אשתמש במקלדת הPS/2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...