The Best of the best of ROCK - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Best of the best of ROCK

IG

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד עידכון... הוספתי סקורפיונז, כל מיני שירים בודדים של כל מיני להקות (אוריה מורנינג או משהו כזה...), נראה לי שגם דיו הוספתי פה, זיזי טופ ועוד כל מיני....

זה גם מסודר יותר הפעם :)

-נצרת לא אהבתי

-הוקר לפי דעתי לא מתאים לפה (והאמת די נמאס לי ממנו... מהשירים שלו אפשר להבין שהוא איזה teen ager חרמן שרק מחפש מה לעשות לבחורות...)

-מיוז לא אהבתי (בכלל אני שונא את הזמרים האלה שקורעים את הגרון עם קול בכייני כאילו יש להם עצירות.... אשכרה דורשים סטירה כדי לצאת מהשוק שלהם... וגם את סיגנון המוסיקה שלהם אני לא אוהב... יותר מידי רעש)

-מג'ון לנון שמתי שיר אחד... אחרי ששמעתי אלבום אוסף שלו אני מתחיל להבין את הבחור שירה בו.... טוב חאלס, כמה אפשר לשיר על אהבה ושלום?! העיקר שהוא דפק לאישתו את הראש בקיר מעצבים....

מסקנות על בוב דילן ודרים ת'יאטר כבר כתבתי אאל"ט....

אני צריך המלצות להנדריקס בצורה מסודרת.... עוד יום יומיים נתחיל לעבוד איתו...

Rock On :ylsuper:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לביטלס, בחרת מתוך האלבומים או שזה פשוט מה שהיה לך על המחשב? כי לדעתי הרשימה די דלה ויכולה להיות יותר טובה. לדעתי יש להחליף את השירים הבאים:

I ME MINE

מועדון הלבבות הבודדים של הסמל פפר

Getting better (שיר נחמד, אבל לא מהטובים ביותר)

גנו של התמנון

ולהכניס למשל את אלו (לא כולל פופ, למשל here there and everywhere המעולה אני לא אציין כי הוא פופ, למרות ש-yesterday שהכנסת למשל הוא שיר פופ):

Oh Darling! (אם כבר the best of rock)

Happiness is a warm gun (דומה ברעיון לרפסודיה בוהמית הייתי אומר)

I Want you

I saw her standing there

Fixing a hole

and your bird can sing

Something

A little help from my friends

We can work it out

I'm so tired (שאני מניח שהרבה לא מכירים, חפשו ביוטיוב, שיר ענק)

I'm Down

Get back

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדיסקוגראפייה של הביטלז יש לי כבר כמה שנים, ולפני איזה 3 שנים עשיתי רשימה של שירים שלהם שאהבתי.... זו כבר רשימה מצומצמת, אז לקחתי ממנה את השירים ההכי טובים (לפי דעתי...)

אבל אני אבדוק את ההצעה שלך.

אגב, ברשימה אפשר לראות מול כל שיר מאיזה אלבום הוא....[br]פורסם בתאריך: 15 אפריל 2008, 22:24:24

אני חוזר על הבקשה להמלצות על הנדריקס...

וגם יש לי המלצה לכל מי שזה מעניין אותו:

מי שאהב את לד זפלין, יאוהב את האלבום Walking Into Clarksdale של ג'ימי פייג' ורוברט פלאנט. אחד האלבומים היותר טובים שיצא לי לשמוע בזמן האחרון.

הסיגנון טטיפה שונה מלד זפלין, אבל זה עדיין רוברט פלאנט ופייג'... מומלץ :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 18 אפריל 2008, 21:35:41

אחחח.... אנשים, זה לא בסדר שאתם לא משתפים פעולה ונותנים לי להגיע למצב של טריפל פוסט...

לעניין: הוספתי כמה שירים של הנדריקס.

אני לא חושב שאני אוסיף עוד כי השאר זה יותר מידי פסיכודאלי\ אלטרנטיבי או בלוז... הייתי מאוד שמח לראות הופעה שלו, אבל אני לא חושב שאני אשמע את השירים האלה סתם ככה (אלא אם מישהו יפרגן באיזה סיגריה עם גושים כהים :anim-jjd:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...