The Best of the best of ROCK - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Best of the best of ROCK

IG

Recommended Posts

זה שאתה הבאת לינק אחד זה בסדר, פשוט משירשורים אחרים שראיתי, אנשים יכולים להזכר עכשו שיש ויוטיוב ולהביא רשימות של 20 לינקים... [br]פורסם בתאריך: 12 אפריל 2008, 14:58:26

טוף, עברתי על ההמלצות שלכם, הוספתי את מה שחשבתי לנכון, בינתיים אף אחד לא הציע להוריד דברים מהרשימה אז כל מה שהייה נשאר...

סנטנה והוקר, זיזי טופ, סקורפיונז, מיוז, דרים תיאטר, לנון, דיו, בוב דילן, וסימון וגרפינקל בדרך, וכנראה שיקח להם עוד קצת זמן...

מסקנה מההאזנה האחרונה:

לבנים שמנסים לשיר\ לנגן בלוז זה בד"כ פתטי... הבריטים עשו מזה רוק, האמריקקים עשו מזה ח*א.... וזה מסקנה אחרי האזנה די ממושכת לסטפנוולף (שעתם שפשוט חזרו על עצמם בלי משהו שבאמת עניין אותי :P... הייה נחמד בהתחלה, אבל אחרי 20 דקות פשוט התחיל להרדים אותי).

עוד המלצות\ הערות\ הארות לגבי דברים ששכחתי\ פיספסתי או שאתם חושבים שנעשה עוול עם שיר כלשהו, שתפו...

ורק כדי לחזק עוד קצת את הכיוון שלי: אני מעדיף דברים עם קצב ולא עייפים (דוגמא לעייפים: 90% מדיר סטריטס), ורצוי תוצרת בריטנייה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם אמרו כבר אבל:

Camel - Never let go

Camel - Lady fantasy

Metallica - Welcome Home (Sanitarium)

Metallica - One

Metallica - Fade to Black

שים לב שאלו שירים לא כבדים יחסית, בכוונה הכנסתי אותם למשל, ולא את Seek & Destroy או Master of Puppets.

Rush - 2112 יצירת מופת, וסלח לי אם זה לא עומד בקריטריונים של הבית פזמון בית. :lol:

Eagles - Hotel California כמובן. גם Victim of Love מאותו אלבום אחד האהובים עליי (לא מכיר עוד אלבומים שלהם מודה)

Dire Straits - Sultans of Swing, Money for קלאסיקות!

ואיפה ג'ימי? Jimi Hendrix - Hey Joe, Foxy Lady, All Along the Watchtower, Little Wing ואי אפשר להפסיק.. אבל זה מה שעלה לי כרגע לראש

Lynyrd Skynrd - Sweet Home Alabama - אחד השירים המגניבים שיש, ואין מי שלא מכיר אותו, גם ילדי MTV.

U2 אני מקווה שהכניסו כבר את הדברים הראויים.

Pearl Jam - Alive

וסליחה אי אפשר בלי Pantera - Cemetery Gates, פשוט אי אפשר. הוא קצת כבד להגרדה של רוק דה פקטו אבל פשוט שיר מדהים.

הרוב פה לא יותר מדי הבי, שלא תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך אי הבנה קטנה של המושג "הבי מטאל"... המושג מתייחס למוסיקה שמאופיינת בסאונד נמוך, וברוב המיקרים גם במצקב מהיר... חצי מהרשימה שלי בערך זה הבי מטאל קלאסי (בלאק סאבאת', דיפ פרפל....)...

למטאליקה יש כמה שירי הבי מטאל, אבל בעיקרון הם מוגדרים כטראש- שזה רוק כבד עם איפיון מסויים, ולא בהכרח צליל נמוך...

בכלל יש לי הרגשה שלא ממש עברת על הת'ראד הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה מההאזנה האחרונה:

לבנים שמנסים לשיר\ לנגן בלוז זה בד"כ פתטי... הבריטים עשו מזה רוק, האמריקקים עשו מזה ח*א.... וזה מסקנה אחרי האזנה די ממושכת לסטפנוולף (שעתם שפשוט חזרו על עצמם בלי משהו שבאמת עניין אותי :P... הייה נחמד בהתחלה, אבל אחרי 20 דקות פשוט התחיל להרדים אותי).

lol, המלצתי לך על שיר אחד שלהם, לא להוריד את כל הדיסקוגרפיה..

אין לך ברשימה את Metallica - One, אחד הטובים שלהם.

גם Queen - The Seven Seas of Rhye חסר (לדעתי).

גם ל Aerosmith יש עוד כמה שירים, כמו Walk This Way, ו Come Together, אבל אני לא מכיר הרבה שירים שלהם אז אני לא יכול להמליץ על אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שציינתם פה זה לא רוקנרול...זה רך מידי , ציינתם בעיקר רוק קלאסי , ולהקות פופלריות , וברשימה הזו alice in chains צריכים להיות בטופ ,

בכל מקרה כל מי שרוצה לדעת מה זה רוקנרול שישמע את השיר הבא , cows - ort , בלי גראולים , מינאפוליס שנות ה90 , אחת הלהקות הכי טובות אי פעם לדעתי, תשיגו אלבום בשם Cunning Stunts מ1991 כל הרוק שציינתם פה זה רוק לגותיות שמנות בנות 12 , האוזן שלכם יכולה לעכל דברים יותר מורכבים ,

אני מצרף לינק לשיר , אם מישהו אחד ישמע , זה כבר שווה לי את הזמן שבזבזתי בכתיבת ההודעה הזו :D

http://www.mediafire.com/?pcpxdx2o8ms

אשמח לשמוע תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-סדר.... לא רוק... רך מידי.... וalice in chains זה להקה מאוד קלאסית... זה השאר שסתם הקדימו באיזה 30 שנה :lol:

טוב, לא משנה, אם כבר יש פוסט, אז אני אעדכן קצת:

הגיע דילן- נחמד מאוד... תמיד מהנה לשמוע אותו

דרים- להקה שמיעה, אבל לא ממש טעם שלי (אולי יכנסו כמה שירים לרשימה... נראה...)

הגיע אלבום של דיו- Dream Evil.... אין מה להגיד... אכזבה.... איפה העוצמה שהייתה לו בקודמים? :-\

סקורפיונז, עוד אחד של מטאליקה ולנון גם הגיעו- נשמע מחר...

יש עוד כמה שיגיעו לקראת הסופ"ש כנראה...

שאלה:

הורדתי אלבום של ג'ון לי הוקר בשם chill out, אל בשום מקום לא כתוב שם סנטאנה.... יש מצב שזה לא האלבום להמשותף שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם תשמע את השיר בקישור תבין למה אני מתכוון , ואליס אין ציינס די לא מוערכים , הם היו הרבה יותר טובים מנירוונה ,

וכל שאר הלהקות שפעלו בסגנון , גם הלהקת צד של ליין הוציאה אלבום מופת - mad season - above

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

הורדתי אלבום של ג'ון לי הוקר בשם chill out, אל בשום מקום לא כתוב שם סנטאנה.... יש מצב שזה לא האלבום להמשותף שלהם?

השיר הראשון הוא בשיתוף אם סנטנה!

לגבי השאר לא זוכר כבר..

ולגבי סימון וגרפונקל, אני מאמין שזה אני שהמליץ לך אליהם ;D

תשיג את האלבום BLUES של ג'ימי הנדריקס, אלבום מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, זה לא אתה אמרת שסנטנה והוקר עשו את האלבום ביחד?

הנדריקס גם בדרך... כולו... וסימון וגרפונקל נשמעים כאילו מישהו הפתיע אותם באמצע... משהו שהם עשו... אחד לשני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, זה לא אתה אמרת שסנטנה והוקר עשו את האלבום ביחד?

כנראה נסחפתי קצת ;D

הנדריקס גם בדרך... כולו... וסימון וגרפונקל נשמעים כאילו מישהו הפתיע אותם באמצע... משהו שהם עשו... אחד לשני....

איזה אלבומים של סימון וגרפונקל יצא לך לשמוע עד עכשיו?

נזכרתי בלהקת רוק עתיקה ( :P ) בשם Nazareth, שווה לבדוק היו להם כמה אלבומים מעניינים!

אלבום ספציפי שזכור לי לטובה Razamanaz! וגם Hair of The Dog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אבן יסוד חשובה ברוק - זמר הבלוז אלברט קינג (לא להתבלבל עם ביבי קינג בעל הזכויות בריתם-אנד-בלוז) שהוא המבצע האהוב עלי בבלוז הצפוני (כל מה שמצפון למיזורי כולל שיקגו, בניגוד לדרומי כמו הוקר ומאדי ווטרס). 4 שירים מייצגים היטב:

BORN UNDER A BAD SIGN

THE VERY THOUGHT OF YOU

THE SKY IS CRYING

I'LL PLAY THE BLUES FOR YOU

מלבד הקול המדהים שלו, הוא נגן גיטרה חשמלית שאני מאוד אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע את האלבום Bridge Over Troubled Water של סימון והחבר שלו...

השער של הכלב גם בדרך (ואני בקרוב גם בדרך... לכלא :P)

callMeAl, זה ת'ראד על רוק... יש תיכנון עתידי לת'ראד על בלוז (עם העדפה לבלוז חשמלי...), אבל לא כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...