איך אני מסיר את ההודעה של ה-30 יום נסיון... - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מסיר את ההודעה של ה-30 יום נסיון...

eli2

Recommended Posts

כשאתה קונה דיסק של ווינדוס, אתה בעצם קונה איתו גם רשיון שימוש. כאשר ההתקנה של הווינדוס מתבצעת יותר מפעם אחת, אתה צריך לעשות Activate לווינדוס. במקרה ופירמטת ואתה מתקין שוב, אתה מתקשר לתמיכה של מיקרוסופט והם נותנים לך את הActivate Key הזה. אבל במקרה והתקנת את הווינדוס מאותו הדיסק על יותר ממחשב אחד, אתה תצתרך לקנות עוד רשיון לווינדוס, דבר שעולה סכום כסף לא מבוטל, ומראה עד כמה עריצים, משום שהם לא נותנים לך להשתמש ברכוש שקנית כפי רצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל הוויכוח כאן??

אני כבר התקנתי חלונות (Home Edition) מקורי ועשיתי Activation על יותר ממחשב אחד ולא היה שום בעייה וזה עבד טוב.

אני לא קולט מה כל הקטע של ה Activation אם אפשר לעשות על יותר ממחשב אחד הרי כל הקטע שזה לא יאפשר לעשות Activation על יותר ממחשב אחד....

מסקנה: הם יקרנים שמוציאים לכולם כסף על מע"ה ובנוסף לכך עושים לעצמם פדיחות בכך שמערכת האקטיבציה שלהם מפשלת בגדול וגם כבר פרצו אותה מזמן......

מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לאינטרנט ואז לנסות לעשות Activation דרך האינטרנט אין צורך להתקשר לשום מקום.... ואם מערכת ההפעלה מקורית, זה אמור לעשות אקטיבציה לפחות על 2 מחשבים אחרים יותר מ3 פעמים לכל מחשב (לפחות) ולפי מה שידוע לי שזה מוגבל למשהו כמו 30 אקטיבציות (או יותר).

נסה, אם יצליח יצליח (זה לא יכול להזיק בשום צורה) אם לא יצליח אז הדרך היחידה זה להתקין Activation Crack....

אבל זה לא חוקי, וגם לא חוקי להסביר איך להתקין כאן בפורום הזה ולכן לא אוכל להסביר יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה לא חשבתי על זה. אני לא מכיר את החוק האמת (ובטח תגיד לי: אי-ידיעת החוק אינה פותרת מעונש = צודק ::) )

רק אל תדווח עלי...

::) ::) ::)

;D

LOL, אבל הוא צודק.

הגירסאות הבלתי חוקיות שיש לרובנו והושגו מהאינטרנט הם בעצם הגירסא המסחרית של ווינדואז PRO אשר נמכרת לחברות. בגלל שהן לא יתקשרו בשביל כל מחשב למיקרוסופט הם קונים דיסק אחד או יותר עם רישיון להתקין אותו על כל המחשבים בלי להתקשר לMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...