האם ה8600GT שלי יכול להריץ FULL HD? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה8600GT שלי יכול להריץ FULL HD?

Night

Recommended Posts

הבעיה שרוב האנשים מריצים FULL HD RIP שהורידו מהאינטרנט והכרטיסים לא בהכרח יודעים לפענח אותי חומרתית ואז העומס נופל על המעבד והמעבד שלך כנראה לא יוכל לנגן 1080P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה אין לNVIDIA משהו מקביל לAVIVO של ATI?

בHTPC שאני משתמש בו עכשיו (מפרט בצד) אני צופה בסרטי P1080 (כל אחד 15GB+-) וצריכת המעבד מגיע רק ל20% +- שזה נהדר יחסית למעבד כזה, וזה בזכות AVIVO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שאמרתי מקודם בטח אין שם התייחסות לניגון סרטים פיראטיים אלא רק לסרטים רשמיים של HD DVD / BLU RAY (שכמובן עומדים בתקנים שונים שמאפשרים פיענוח חומרתי).

תקרא

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=1155&mode=thread&order=0&thold=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

נכון שהTV היא 720, אז כשתיהיה לי את הבחירה אני אוריד ואריץ רק 720.

אבל קורים מצבים שאין ברירה והגרסא היחידה שמוצאים להוריד היא 1080 (ולא משנה למה... זה לא קשור ליכולת החיפוש שלי P: )

אז רציתי לדעת איך זה יתמודד עם הרצת 1080, ובכלל איך התצוגה של 1080 תיהיה על טלויזית 720.

אבל כן, ברוב המקרים התוכן יהיה 720 ולא 1080... אז אני לא באמת מודאג. רק רוצה להפיג את הסקרנות ולדעת מה האפשרויות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין תמיכה חומרתית של הכרטיס מסך בלנגן HD אז בשביל לנגן חלק 720 תצטרך לעשות קטן ל3.2 בשביל שכול הסרט ינגן לך חלק בלי תקיעה אחת. ובשביל לנגן 1080 אז תעשה ל3.6 למרות שעדיף לך לנסות לנגן רק 720 בגלל שלא תראה הבדל.

מנסיון אני אומר את זה לפי המפרט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...