Gates: Windows 7 may come in the next year - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gates: Windows 7 may come in the next year

nokobik

Recommended Posts

הסוף של כבר מגיע? :lol:

נקווה שילמדו מהטעויות שלהם עם המערכת החדשה.

MIAMI-- Chairman Bill Gates on Friday indicated that 7, the next major version of , could come within the next year, far ahead of the development schedule previously indicated by the software maker.

In response to a question about Windows Vista, Gates, speaking before the Inter-American Development Bank here, said: "Sometime in the next year or so we will have a new version." Referring to Windows 7, the code name for the next full release of Windows client software, Gates said: "I'm -enthused about what it will do in lots of ways."

http://www.news.com/8301-13860_3-9911470-56.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows 7 Build 6519 Screenshot Gallery

"... A few weeks back, the first external build of Windows 7, the next version of Windows, fell into my hands. I installed it initially in just a virtual machine and took hundreds of shots, and that's what you're looking at here. Essentially, Windows 7 build 6519--dating back to December 2007--is just a slightly enhanced version of Windows Vista.

My guess--and at this point, it's just a guess--is that things will change more significantly over time. But even in this early build, a number of interesting developments emerge. I'll have more to say about that in the days ahead. For now, enjoy this first screenshot gallery. It won't be the last."

http://www.winsupersite.com/showcase/win7_6519.asp

http://www.winsupersite.com/showcase/win7_6519_2.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונות והטקסט, 7 (לביינתים) ניראה בדיוק כמו וויסטה, מה שכניראה (אני כמעט בטוח לפחות)

שמיקרוסופט ישנו את העיצוב, יותר מדי אנשים מסתכלים על העניין של העיצוב, אני לא חושב שמיקרוסופט תפספס את זה....

עריכה: יש הטוענים גם שזאתי של 7 (שאני בטוח כמעט שזה לא.. למרות שזה ניראה קצת מגניב):

11.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי שאני ממש לא חושב שזה WIN7... ואם כבר הSidebar היה בצד ימין (אם זה באנגלית...)

בכול מקרה, זה ממש מהר לדעתי אם WIN9 יצא שנה הבאה, התמונות שנתנו ניראות הכי אמיתיות, אחרי הכול...

הם מבססים את הקוד (אם אני צודק) על המערכת הקודמת ומתקנים /מוסיפים... ובטח בסוף הם משתנים את העיצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה ? ד"א גייטס כבר לא יהיה יו"ר החברה שנה הבאה, אז מה איכפת לו להגיד...

כמה שינויים היו לדעתם בין 95 ל 98 ל ME ? כמה שנים היו בין היציאות של המוצרים הנ"ל ?

אולי בחברה הם בוחנים חזרה לשורשים אחרי הכשלון שלויסטה שזה אומר עדכונים אינקרמנטליים קטנים וזמני יציאה מקוצרים בין מערכות ההפעלה החדשות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בחברה הם בוחנים חזרה לשורשים אחרי הכשלון שלויסטה שזה אומר עדכונים אינקרמנטליים קטנים וזמני יציאה מקוצרים בין מערכות ההפעלה החדשות שלהם.

גם אני חושב ככה אבל עדיין MS ניתפסת בעיני כחברה שמוציא דברים באיחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני יודע, אבל היום לא נירא לי שהיא כזאת, אני זוכר שהשמועות על וינה התחילו עוד קצת לפני RTM, אמרו שהיא תצא בעוד שנתיים (כלומר סוף 2008) אבל עכשיו אומרים דברים אחרים, לדעתי 7 RTM לא תצא לפני 2010, הבטאות יתחילו בטח בתחילת 2009 או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה ? ד"א גייטס כבר לא יהיה יו"ר החברה שנה הבאה, אז מה איכפת לו להגיד...

אין בעיה, אבל פעם ראשונה שבעצם MS מודים שויסטה נכשלה, אחרת לא היו מוציאים את W7 כל כך מהר.

וכמובן שאכפת לו מאוד, MS מפסידה כסף הוא מפסיד כסף.

כמה שינויים היו לדעתם בין 95 ל 98 ל ME ? כמה שנים היו בין היציאות של המוצרים הנ"ל ?

השינויים לא היו גדולים, ובגלל זה גם לא היה שווה לבעלי WIN95 לשדרג ל-WIN98 ואין מה לדבר בכלל על WINME.

לא ממש. עד כמה שאני הבנתי הקרנל של W7 הוא קרנל חדש לחלוטין שאמור להיות פחות כבד ובאופן כללי המערכת תגיע די עירומה ומה שתרצה מעבר תצטרך לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היה הרבה מה לשדרג בין 95 ל 98 (כל מי שאני מכיר לפחות שדרג בזמנו, עובדה). כנראה שאתה גם מבין המון על איך הולך פיתוח מוצר ואתה בקיא בהיסטוריה של מערכות הפעלה, אבל שתדע גם ויסטה תוכננה במקור לצאת 3 שנים אחרי , פשוט עשו שם הרבה פשלות ניהוליות שגרמו לעיכוב הנ"ל.

גם כנראה שלא הבנת כלום לגבי הקרנל של W7, מדובר בקרנל דומה לזה של רק עם הפרדת ברורה יותר בין הרכיבים, אל תדאג, המערכת לא תגיעה עירומה, יהיה לה חם ונעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אבל פעם ראשונה שבעצם MS מודים שויסטה נכשלה, אחרת לא היו מוציאים את W7 כל כך מהר.

וכמובן שאכפת לו מאוד, MS מפסידה כסף הוא מפסיד כסף.

מה זה שהם מוציאים מערכת הפעלה חדשה אחרי 3 שנים זה אומר שהקודמת נכשלה? ממש לא, לויסטה עדיין יש שם רע כי בהתחלה היו איתה המון בעיות אבל אחרי הקייץ האחרון הרוב תוקן.

ככה זה היה עד XP וככה זה גם עם , שכל שנה וחצי בערך יוצאת מערכת חדשה.

לא ממש. עד כמה שאני הבנתי הקרנל של W7 הוא קרנל חדש לחלוטין שאמור להיות פחות כבד ובאופן כללי המערכת תגיע די עירומה ומה שתרצה מעבר תצטרך לקנות.

בטח עדיין יהיו גרסאות אולטימייט שיהיו בהן הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...