סאות'פארק - הדיון הרשמי :P - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאות'פארק - הדיון הרשמי :P

Mesatla

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אני אהיה הפלצן ואומר, שהעונה הזאת של סאות'פארק וגם העונה הקודמת

חלשות בצורה משמעותית מהקודמות שלהן.

זה אפילו התחיל בפרק האחרון של העונה העשירית. :-\

אבל זה עדיין לא אומר שאני אפסיק לראות, אני בכל זאת מעריץ :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון :smile1:

רק מאיפה זה הגיע? זה הרי נועד להיות פרודיה על משהו [חוץ מזה שהקנדים מפגרים]

זה פארודיה על הדרך שבה קנדים פונים אחד לשני, "Friend","Budy","Guy.... כמו שישראלים פונים אחד לשני כ"אחי".

חזרה לפרק - עצמו, חוץ מהעניין של הפרינד, באדי גאי, מדובר באחד הפרקים היותר חלשים של סאות' פארק אי פעם, פארודיה שבעצם לא עושה פארודיה... הם לא צוחקים באופן מיוחד על וידיואי האינטרנט, סתם מראים אותם... הרמה הנמוכה ביותר של פארודיה.

זה כמו שאני ארצה לעשות פארודיה על הנצרות ואני פשוט אראה את האפיפיור - אין בזה שום חשיבה יצירתית, וזה סתמי לחלוטין.

כמובן שיש נקודות של אור, עניין ה"10 מיליון דולרים תיאורטיים" היה ענק, וגם הזוג שצופר ("I did my good deed for the week!"), המסיבת ניצחון של השביתה וגם עניין הפרינד באדי גאי היה חמוד.

All in all - אחד הפרקים החלשים של סאות' פארק, הפרק הקודם היה הרבה יותר טוב(איטז פון טו דו, heavy metal haulin!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק חלש יחסית

אבל עדיין, מוכיח שהסדרה לא תמות לעולם

תמיד יש על מה לצחוק

אני אהבתי מהעונה הזאת את פרק 3... חזק מדי.

גם קארטמן בתור מציל החתולים וגם קני בתור המסטול החדש :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משמיצים למען ההשמצה. כל פרק שבו יש דברים שהם memorable (כמו למשל כל מה שJudas Iscariot הזכיר) הופך את הפרק לפרק טוב+ לפחות. לראייה, היו המון פרקים מעונות קודמות שלא היה בהם שום דבר מיוחד. בנתיים העונה מוצלחת במיוחד, ואני מאד מצפה לכל פרק חדש.

אתם פשוט לא זוכרים כמה עונות זוועתיות שהיו, שבהן היו פשוט פרקים אחר פרקים משעממים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הפרקים הראשונים של העונה הזאתי זוועתיית לעומת זאת השניים האחרונים הם שיפור רציני

ועכשיו שאני חושב על זה למה הם לא הכניסו את כריס קרוקר לפרק עם בריטני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרק עם האיידס היה אדיר, אפילו אחד החזקים אי פעם, מזמן לא צחקתי ככה מפרק של סאותפארק.

אבל הפרק עם בריטני באמת היה לא משהו, הכוונה מאחוריו הייתה נחמדה אבל הביצוע לא משהו, הפרק הכי חלש בעונה הזאת לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...