מסיכת אב"כ/"ערכת אנטי-טרור", יהיה סיפור לייבא מחול? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיכת אב"כ/"ערכת אנטי-טרור", יהיה סיפור לייבא מחול?

HitmanX

Recommended Posts

דויד, אתה מייצג את הישראלי החלש - זה שנשבר מהאיומים שמסביבו.

ד"א, למה אתה מתגונן רק ממתקפת אב"כ? מה עם פיגוע ירי? אני יודע! תוסיף גם שכפ"צ להזמנה! ככה תהיה מוגן לחלוטין!!

לא..רע.. מה עם הקטיושה תפגע בדיוק בבית שלך? תצטרך לבנות בונקר אחרת השכפ"צ והערכת אב"כ לא שווים כלום..

שכחתי משהו?

אה נו ברור... פיגוע תופת... מה שווים השכפ"צ, הערכת אב"כ והמגורים בבונקר - שהם בכלל לא נוחים - אם בכלל תיקלע לפיגוע תופת? תצטרך להוסיף גם חליפת חבלנים... עכשיו על זה אני בטוח שיעשו לך בעיות במכס...

שניה... ומה עם תאונות דרכים? הרי כולנו יודעים שהסיכוי שתיפגע בתאונת דרכים הרבה יותר גדול מאשר הסיכוי שתיפגע באירוע פח"ע... מה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה לא מסוגל להבין שחייבים להמשיך לחיות אני מרחם עלייך.

אני מבין שחייבים אני פשוט אומר שאני לדעתי חשוב שיהיה מה שיציל אותך.

דויד' date=' אתה מייצג את הישראלי החלש - זה שנשבר מהאיומים שמסביבו.

אה נו ברור... פיגוע תופת... מה שווה השכפ"צ הערכת אב"כ והמגורים בבונקר שהם בכלל לא נוחים אם בכלל תיקלע לפיגוע תופת? תצתרך להוסיף גם חליפת חבלנים... עכשיו על זה אני בטוח שיעשו לך בעיות במכס...

[/quote']

מה אני אגיד לך , מרגיש בטוח במדינה הזאתי - לא ממש.

ד"א הרגת אותי , יש חליפות כאלה בEBAY?

LOL

לגבי תאונות דרכים , אין לי בעיה כי ברוב הפעמים הרכב מגן עלי.

ותכלס פשוט נמאס לי מהמצב הביטחוני פה, עכשיו יש מתיחות עם סוריה ולבנון לפי מה שהבנתי - למה אני צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת - אתה נתפל לקטנות.

בוא נגיד את זה ככה, רוב הזמן:

ההגנה שמספקת מסכת אב"כ > להיות בלי כלום.

אתה מסכים איתי?

אני מסכים, אבל אתה צריך לקחת בחשבון שהמסנן של המסיכה מספיק ללא יותר משעתיים, בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תאונות דרכים , אין לי בעיה כי ברוב הפעמים הרכב מגן עלי.

1. לא תמיד ההגנה שמספקת קופסת הפח שנקראת מספיקה כדי שלא תצא במצב אופקי קבוע.

2. אם תפגע בתאונת דרכים בתור הולך רגל, מה אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אתה מייצג את הישראלי החלש - זה שנשבר מהאיומים שמסביבו.

ד"א, למה אתה מתגונן רק ממתקפת אב"כ? מה עם פיגוע ירי? אני יודע! תוסיף גם שכפ"צ להזמנה! ככה תהיה מוגן לחלוטין!!

לא..רע.. מה עם הקטיושה תפגע בדיוק בבית שלך? תצטרך לבנות בונקר אחרת השכפ"צ והערכת אב"כ לא שווים כלום..

שכחתי משהו?

אה נו ברור... פיגוע תופת... מה שווים השכפ"צ, הערכת אב"כ והמגורים בבונקר - שהם בכלל לא נוחים - אם בכלל תיקלע לפיגוע תופת? תצטרך להוסיף גם חליפת חבלנים... עכשיו על זה אני בטוח שיעשו לך בעיות במכס...

שניה... ומה עם תאונות דרכים? הרי כולנו יודעים שהסיכוי שתיפגע בתאונת דרכים הרבה יותר גדול מאשר הסיכוי שתיפגע באירוע פח"ע... מה עכשיו?

קליל קליל... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם לזה פתרונות ע"ע C6

ומי מבטיח לך שהמכונית שתפגע בך (חס וחלילה) תהיה מצוידת בטכנולוגיה כזו או אחרת להפחתת הנזק להולך הרגל שנפגע ממנה (ואגב לפעמים כדאי יותר למות מאשר לחיות עם הנזק שנגרם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...