מחפש השוואה בין ה-ATRAC לבין MP3 ו/או CD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש השוואה בין ה-ATRAC לבין MP3 ו/או CD

ilia121

Recommended Posts

דחוף ? ???

אפשר לשאול מדוע אתה צריך כזאת השוואה? , אולי נוכל לעזור לך בדרך אחרת..

(ברור לך שהATRAC יוצא דופן בהשוואה כזאת כי הוא מאוד לא "שימושי")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איליה, את הקישורים האלה נתתי לך כבר בטכנו.

אבל אני ייתן לך עוד פעם - כדי שאחרים כאן יוכלו גם להשתמש בהם:

השוואה בין CD MD (ATRAC 4.5 & 3.0), MP3, VQF, RM.

[http://www.techtv.com/callforhelp/features/jump/0,24331,3387581,00.html=url]השוואה בין ATRAC לMP3.

ויש גם [http://www.dooyoo.co.uk/electronics/portable_audio/forum_minidisc_vs_mp3/=url]פורום שעוסק רק בנושא הנ"ל.

ד"א: תחדש על הניק ;D

.HaCoL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , אתה לא צריך לספר לי מה זה ATRAC יש לי המון נסיון איתו , והוא לא שימושי כי הוא מוגבל למכשיר אחד - שלא לדבר על קצבים בודדים בלבד שלו, ואותו מכשיר תומך רק בפורמט זה, אז אם אין לך הרבה ברירות בשימוש איתו - כדאי שתסביר קצת יותר מה אתה רוצה , כי לא ברור מה תעזור לך השוואה - כדאי שתענה לעניין למה כלכך דחוף לך לדעת (בשביל ידע כללי? אתה מתלבט בין מינידיסק למכשיר אחר? או לא יודע מה...) או יותר נכון מה בדיוק אתה רוצה לדעת ומה תעשה עם המסקנות שיביאו לך, ואוכל , כמו אנשים אחרים כאן, לענות לך מתוך נסיון.

עוד סיבה שהוא לא שימושי היא שאתה לא ממש יכול לדחוס איתו שירים במחשב לשימוש חופשי ,אמנם יש לי דוחס ATRAC 3 אבל זה איזה קוד כללי - לא הדוחס שמיוצר ע"י סוני, יש גם כמה אתרי מינידסק שמהם תוכל להוריד את הדוחס - כולל קודק וקבצים שונים דחוסים ב ATRAC כולל ה WAV המקורי.

בכל מקרה אני יכול להגיד לך שהATRAC כמו שאר הדוחסים הנפוצים מוריד את האיכות המקורית, אבל בקצב המקורי שלו (בערך 300 KBPS) גם הוא וגם או OGG או AAC נשמעים מעולה בצורה שיש סיכוי נמוך מאוד כמעט אפסי שתשים לב לשינוי כלשהו מהCD המקורי. ב 130 הוא נשמע לא רע אבל יש עיוותים מעצבנים שקצת הורסים חווית HIFI לפעמים.

HACOL - נחמש שהבאת את ההשוואה רק שני דברים :

" Fri, 19 Mar 1999 16:12:22 +0800 "

זה עתיק מאוד ,

2) משתמשים שם ב XING - הדוחס עם האיכות הכי גרוע , בנוסף לזה שהוא עתיק , ואין שם גם השוואה לאיכות גבוהה. אז אין הרבה מה להסיק ממנה. דוחס טוב בין ימינו ירביץ איכות הרבה יותר גבוה , והכי חשוב - מספקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום מה שאני באמת רוצה לדעת זה האם ב-SP או אפילו ב-LP אני שומע בערך באיכות CD?

כי האיכות נורא חשובה לי...

בקשר למכשיר אני לא מתלבט - כבר הזמנתי...(Sony MZ-N510CK)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש !! :smoke:

אבל מעניין מה הית עושה אם היו אומרים לך שהאיכות היא לא משהו ... ::) , טיפ לישראלים - להרגע קצת , ולא לחפש איפה "נידפקו" ;) (לאו דווקא מיועד אליך).

אז ככה ב SP(ז"א 80 דקות לדיסק) - תקבל איכות כמו של CD , בתאורייה זה קרוב מאוד ל CD , בתכלס מבחינתך (אם קנית את הדגם הזה אז אני מניח שאתה לא אודיופיל מושבע עם מגבר של 12000 שקל) זה יהיה בדיוק כמו דיסק , אתה גם תהנה מLP2 , הוא דיי מספק לשמיעה רנדומלית , בעיקר אם דחסת מ שמישהו דחס בצורה לא איכותית , אבל הוא לא ייתן את השלמות שאודיופילים כלכך אוהבים ולפעמים יש לו עיוות מעצבן , אבל אתה צריך גם ככה אוזן טובה ונסיון בסאונד בשביל זה, - בכללי הוא דיי מספק. LP4 - בזה אל תיגע , זה גרוע , לא איכותי , לא משקף טוב את הסאונד המקורי , ופוגע המון במרחביות של הסאונד.

זהו - אם אתה לחוץ תשתמש ב SP ואתה באמת מסודר. מה שכן - כל השאלה והתשובה לא אומרת הרבה בלי אזניות איכותיות , אזניות פשוטות גם ככה יורידו את איכות הסאונד בלא מעט מונים....

זהו,

שוב - תתחדש !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אז אם כבר הזכרת... תשמע, לא חיפשתי איפה נדפקתי, אלא חיפשתי לדעת איך זה עובד - אתה יודע... בעצם, חיפשתי איפה נדפקתי... ;D

בכל אופן, אני רוצה לקנות לו ... לא רוצה את האזניות המגעילות האלו שנכנסות לאוזן: גם קטנות ואיכות ממש גרועה... אני גם לא רוצה את הענקיות שמתלבשות על כל הראש (איכותיות משו פחד, אבל יש לי כאלה והן לא ממש נוחות לנסיעות...) אז מה אתם מציעים?

ד.א. מה אתה אומר על הדגם הזה בכללי? (שוב, מחפש איפה נדפקתי... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש !! :smoke:

אבל מעניין מה הית עושה אם היו אומרים לך שהאיכות היא לא משהו ... ::) , טיפ לישראלים - להרגע קצת , ולא לחפש איפה "נידפקו" ;) (לאו דווקא מיועד אליך).

אז ככה ב SP(ז"א 80 דקות לדיסק) - תקבל איכות כמו של CD , בתאורייה זה קרוב מאוד ל CD , בתכלס מבחינתך (אם קנית את הדגם הזה אז אני מניח שאתה לא אודיופיל מושבע עם מגבר של 12000 שקל) זה יהיה בדיוק כמו דיסק , אתה גם תהנה מLP2 , הוא דיי מספק לשמיעה רנדומלית , בעיקר אם דחסת מ שמישהו דחס בצורה לא איכותית , אבל הוא לא ייתן את השלמות שאודיופילים כלכך אוהבים ולפעמים יש לו עיוות מעצבן , אבל אתה צריך גם ככה אוזן טובה ונסיון בסאונד בשביל זה, - בכללי הוא דיי מספק. LP4 - בזה אל תיגע , זה גרוע , לא איכותי , לא משקף טוב את הסאונד המקורי , ופוגע המון במרחביות של הסאונד.

זהו - אם אתה לחוץ תשתמש ב SP ואתה באמת מסודר. מה שכן - כל השאלה והתשובה לא אומרת הרבה בלי אזניות איכותיות , אזניות פשוטות גם ככה יורידו את איכות הסאונד בלא מעט מונים....

זהו,

שוב - תתחדש !!

הממ...

http://www.hwzone.co.il/articles.php?file=portable_audio4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עלה לך המיני?

לי לפני חודש הלך המיני לעולמו MZR500 אחרי יחס מחפיר של שנתיים.

אני כנראה עוד כמה ימים קונה את הMZR 505, מה אתם אומרים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...