בעיה בהגדרה של GF 8600M GT על דל 1520 בחלונות XP - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהגדרה של GF 8600M GT על דל 1520 בחלונות XP

Triple-z

Recommended Posts

שלום

יש לי פה 1520 עם 8600M GT

הבעיה היא שמשום מה נדפקו ההגדרות של הכרטיס מסך ובמשחקים שאני מפעיל רואים ריבועים בשחור לבן בחלקים שונים במסך

וגם ה- TVOUT הפסיק לתפקד

ניסיתי להתקין גרסאות רבות של לכרטיס מסך אך ללא הצלחה..

מישהו מכיר את הנושא ויכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהכרטיס מסך הזה הוא כרטיס מיוחד לניידים, אסור לך בשום פנים ואופן להתקין דריברים אחרים מלבד אלו שנמצאים באתר הרשמי של , הדריברים האלו מותאמים אישית לכרטיס מסך הזה ודריברים אחרים יצרו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון.

הדרייברים הם למעשה דרייברים רגילים לגמרי שעוברים מוד קטן לכמה קבצים, שכן הליבות של כרטיסי המסך זהות לגרסאות השולחניות.

עד לא מזמן עבדתי עם דרייבר רגיל שפשוט שינו לו את ה INF בשביל שהוא יזהה גם 8600M GT

אבל סוף סוף שחררו דרייבר חדש באמצע מרץ, אז עברתי חזרה לדרייבר של .

לא היה שום הבדל. הדבר היחיד שקצת בעייתי הוא שאם אתה סוגר את המסך, הוא מפסיק להעביר אות וידאו למסך חיצוני, אלא אם אתה מגדיר את החיצוני כראשי, מה שלא קורה בדרייבר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד הבדלים ויכול להיות שלך אישית לא היו בעיות נוספות, אבל אני בטוח שלמשתמשים אחרים שניסו חוו בעיות:

The M series and Go series notebook GPUs use drivers that have been customized by the notebook manufacturers to support hot key functions, power management functions, lid close and suspend/resume behavior. NVIDIA has worked with some notebook manufacturers to provide notebook-specific driver updates, however, most notebook driver updates must come from the notebook manufacturer. Additionally, the desktop graphics drivers will not install on M series and M series notebook GPU's.

לא מומלץ כלל להתקין דריברים שלא מותאמים ע"י יצרנית המחשב הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחיצת שחזור במחשב שתחזיר את ההתקנה למצב "חדש" כמו שיצא מהקופסא, לא מצאתי איך אני מפעיל את תוכנת השחזור כדי להתקין את האימיג' שיושב על הפרטישן של השחזור.. מישהו יודע איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

http://support.euro.dell.com/support/topics/topic.aspx/emea/shared/support/dsn/en/document?c=il&l=en&s=dhs&docid=3E48AE3870775D64E040A68F5B2877D4&journalid=49F291F2482F3BEBE040A68F73282F9E&Query=&SystemID=&ServiceTag=&contenttype=&os=&component=〈=&doclang=&toggle=&dl=

יש לך כפתור ירוק באמצע הדף שכתוב עליו Click here to continue to the next phase כשאתה לוחץ עליו מופיעים עוד כפתורים ואתה כבר תבין את ההמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...