ESI JUL ורעש סטטי קבוע - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESI JUL ורעש סטטי קבוע

shay820

Recommended Posts

יש ?

יש כזה דבר כבל בלי הטבעת שמקיפה את השפיף? אני בחיים לא ראיתי או שמעתי על דבר כזה.. גם ניסיתי להוריד את הטבעת מהכבל הישן אבל אין מצב שזה יורד..

אם כבר דיברנו על אדמה יש מצב שהרעשים הזה נובעים מזה שהמטען של הנייד שלי מחובר לחשמל עם פלאג של 2 שפיצים ולא 3? (הרי השלישי זה בשביל הארקה לא? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהמטען גורם לזה. אבל אתה יכול בקלות לבדוק.

ואין כבל בלי הטבעת, צריך לפרק אותה לבד. יותר קל לחתוך את החיווט של הסיכוך. או לאטום כראוי עם סלוטייפ.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהמטען גורם לזה. אבל אתה יכול בקלות לבדוק.

ואין כבל בלי הטבעת, צריך לפרק אותה לבד. יותר קל לחתוך את החיווט של הסיכוך. או לאטום כראוי עם סלוטייפ.

Anatoli.

אגב ניסתי לעטוף את הטבעת עם סלוטייפ וזה לא עזר, רק כשאני מאריק את הטבעת (כמו שאמרת נוגע בה עם סרגל ברזל והיד שלי) אז הרעש נפסק..

איך אני יכול להאריק את הטבעת בלי היד שלי??

ואיך אני יכול להדוק בקלות אם זה המטען? ברגע שאני עובד עם אז אין רעשים אבל אין לי כבל של מטען עם 3 שפיצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני אנסה לנסח מחדש..

ניסיתי לעטוף את הטבעת שמקיפה את החיבור של הכבל בסלוטייפ כמו שהמלצת אבל זה לא הפסיק את הרעש...

הרעש נפסק רק כשאני נוגע עם סרגל ברזל בטבעת העוטפת של החיבור (כלומר מאריק אותה, כי הסרגל נוגע בי ואני מן הסתם הארקה).

יכול להיות שהחיבור בלפטופ לא תקין כי הוא לא מאריק??

יכול להיות שבכלל הכבל שמחבר בין הרמקולים למחשב לא תקין? (למרות שהוא חדש והוא בא עם הרמקולים לא מזמן)

למה בכלל יש את הטבעת הזאת?

אני פשוט רוצה להעלים את הרעש.

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכפת לך להסביר איפה בדיוק שמת את הסלוטייפ?

צריך שלא יהיה מגע בכלל בין הטבעת שעל הקונקטור לבין החלק החיצוני של החיבור במגבר.

Anatoli.

למה התכוונת "חלק החיצוני של המגבר"?

אני שמתי את הסלוטייפ על הכבל שמחבר בין הנייד לרמקולים (ATP3 ) בחלק שמחובר לנייד (ממש על הטבעת כלומר כשהכבל מחובר אז הטבעת לא נוגעת בנייד).

התכוונת לשים את הסלוטייפ בצד שמחובר לרמקולים (כאילו לסאב )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...