Nvidia אחראית ל-30% מהבאגים ב-Vista - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia אחראית ל-30% מהבאגים ב-Vista

musari

Recommended Posts

כמובן כי אחראית לזה שקבצים גדולים יותר מ10 MB עוברים לאט

והיא גם אחראית שפתאום אחרי התקנת עדכון מינורי הויסטא לא עולה יותר

והאינספור בעיות של תוכנות לא תומכות ומשחקים לא תומכים

זה קל להאשים חברה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אהה ...MS במקום להגיד יצרנו מערכת חרא הם מגלגלים את זה לחברות של החומרה...רשום בהמשך הכתבה...ציטוט:

17 אחוזים מהבאגים נובעים בגלל "גורמים לא מזוהים". אז יש לנו 30 אחוז אינוידיה 9 ATI ו 17 ע"י לא מזוהה שזה 56 אחוז תקלות לא בגללם עכשיו הם כן מודים

על ציטוט:"מיקרוסופט עצמה אחראית ל-17.9 אחוזים מהבאגים (אפשר לטעון כי החברה אחראית לכולן, כמובן, אך במקרה זה הכוונה לבאגים בדרייברים של החברה בהם לא מעורב גורם חיצוני"....איפה נעלמו שאר האחוזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא מאמין לזה - שיזכר בבקשה בחודשים הראשונים של ויסטה ובתמיכה (או חוסר תמיכה) הזוועתית של נווידיה בויסטה שגרמה להם לקבל תביעה ייצוגית. יש לכם זיכרון ממש ממש קצר חברה.

חוצמזה שמאז ומתמיד נווידיה לא היו ידועים בדרייברים מעודכנים ואיכותיים. בניגוד ל ATI שמוציאה כל חודש דרייבר חדש, נווידיה לפעמים גוררת את זה חודשים רבים כשבאמצע צצות להם כל מיני בטא חצי אפויות.

תגידו מה שתגידו - נווידיה מעולם לא הצטיינה בתחום הדרייברים.

http://www.google.com/search?q=nvidia+vista+driver+problem&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי דרייברים רבים של עשו בעיות בין אם מדובר בכרטיס הקול של הלוח או בין אם מדובר בכרטיס המסך.

שלא נדבר על זה שהם לא מספקים תמיכה בבעלי כרטיסים עם ב vista

לכן אני לא מתפלא על הידיעה הזו, אולי קצת ניפחו אבל זה עדיין לא מסיר מהם אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווידיה לפעמים גוררת את זה חודשים רבים כשבאמצע צצות להם כל מיני בטא חצי אפויות.

א. נוידיה הוציאה לפחות 5 על כל דרייבר אחד של ATI (ולי יש כרטיס של ATI... למקרה שאתה חושב שיש לי אינטרס)

ב.אין כזה דבר בטא חצי אפויה

הסיבה היחידה שקראו לזה בטא זה בגלל שמייקרוסופט לא חתמו על הדרייבר כ"תקין"

ובכלל אתה לא יכול להתקין לא חתומים על ויסטא ולכן מופיע לנו 2 דברים חדשים

מה שאמרת בכלל לא נכון

ושנוידיה (וגם ATI) נגררו על הסחבת של מייקרוסופט (שידועה בסחבת המהוללת שלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי מה ניסית להגיד ב 2-3 משפטים אחרונים אז אני אגיב רק על הראשונים. עצם העובדה שמיקרוסופט משחררים נתון שכזה (30% עקב של נווידיה) רק מראה למה הבטא של נווידיה לא ממש מומלץ להתקנה ולמה הם נקראים בטא. אם הם היו כ"כ מוצלחים לא הייתה להם סיבה לא לקבל אישור ממיקרוסופט כמו בדרייברים של ATI.

בתור לקוח לשעבר של ATI עם X1900XT ועוד שעבר לנווידיה 8800GT, אני יכול להגיד לך שחוויתי המון עידכוני של ATI ללא שום בעייה המיוחדת. לעומת זאת הדרייבר הנוכחי של נווידיה כבר עושה לי בעיות והרשת מלאה באנשים שמתלוננים על הדרייברים שלהם. אז תזכיר לי שוב מה השטות שפלטתי ולמה החלטת להשתלח בדבריי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציטטתי את השטות שלך...

נווידיה לפעמים גוררת את זה חודשים רבים כשבאמצע צצות להם כל מיני בטא חצי אפויות.]נווידיה לפעמים גוררת את זה חודשים רבים כשבאמצע צצות להם כל מיני בטא חצי אפויות.

כאדם שהשתמש גם בדרייבר בטא של נוידיה גם ברגיל של נוידיה וגם באלה של ATI

דווקא היו לא לי יותר בעיות עם הדרייברים של ATI

יציאה של דרייבר פעם לחודש לעומת פעם בשבוע של נוידיה (אפילו יותר שיוצא משחק חדש)

לפעמים הדרייבר של ATI מותקן ללא בעיות אבל כל משחק חוטף ארטיפקטים עד שאני מתקין אותו מחדש

ואין שום באגים בזה של נוידיה פשוט ללקוחות אין כוח לחכות שמייקרוסופט יעשו את הבדיקות המייגעות שלה ויחתמו WHQL בגאון על הדרייבר

במקום זה נוידיה הנחמדה נותנת את הדרייברים החדשים ביותר ללקוחות שלה לעומת ATI ששומרת את הכל לעצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"במקום זה נוידיה הנחמדה נותנת את הדרייברים החדשים ביותר ללקוחות שלה לעומת ATI ששומרת את הכל לעצמה"

אחרי משפט שכזה אני לא אטרח להיתדיין מולך, הוכחת שפשוט חבל על זמני. ואני זה שמדבר שטויות. יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"במקום זה נוידיה הנחמדה נותנת את הדרייברים החדשים ביותר ללקוחות שלה לעומת ATI ששומרת את הכל לעצמה"

אחרי משפט שכזה אני לא אטרח להיתדיין מולך, הוכחת שפשוט חבל על זמני. ואני זה שמדבר שטויות. יפה.

אני יודע שזה קשה שהמציאות שלך נשברת

אבל זה המצב וזה ידוע לכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=328077.msg2839166#msg2839166 date=1206864447]

30% מהבאגים החמורים של Windows Vista נובעים מבעיות במנהלי ההתקנים של כרטיסי המסך של Nvidia...

המשך...

http://www.ynet.co.il/articles/0' date='7340,L-3525177,00.html[/url']

מצחיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה שמאז ומתמיד נווידיה לא היו ידועים בדרייברים מעודכנים ואיכותיים. בניגוד ל ATI שמוציאה כל חודש דרייבר חדש, נווידיה לפעמים גוררת את זה חודשים רבים כשבאמצע צצות להם כל מיני בטא חצי אפויות.

שטויות. רק לפני כמה שנים ATI נזכרה לתפוס את עצמה בידיים ולהתחיל להוציא דרייברים סבירים כל חודש. לפני כן לא היה שום ספק בכלל בעליונות של NVIDIA בתחום הדרייברים (ולדעתי ב-XP עדיין יש ל-NVIDIA יתרון).

מה שנאמר במקור לפני ש-Ynet עשו סלט מכל הסיפור זה שהדרייברים של NVIDIA גרמו ל-30% מהקריסות (מסכים כחולים) שדווחו ל-MS ב-Vista. לא מדובר פה בבאגים בתוך Vista, אלא בדרייברים.

http://arstechnica.com/news.ars/post/20080325-vista-capable-lawsuit-paints-picture-of-buggy-nvidia-drivers.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...