כונן Raptor, כמה שיפור נותן? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן Raptor, כמה שיפור נותן?

EAD

Recommended Posts

שלום

מה דעתכם על הכונן הזה?

יש לו 10000 RPM וכו', איך הוא מבחינת ביצועים? והאם כשאתה עובד עם חלונות ותוכנות , משחקים, וכו' אתה מרגיש שיפור בביצועים מבחינת זמני עליה וכו'?

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגמאות שימוש שנתת אני בספק שתרגיש את ההבדל ושזה יהיה שווה את ההשקעה הכספית.

הכוננים האלו נועדו לשימוש מקצועי כמו מסדי נתונים ועריכת וידיאו יותר מאשר שימוש ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

מה דעתכם על הכונן הזה?

יש לו 10000 RPM וכו', איך הוא מבחינת ביצועים? והאם כשאתה עובד עם חלונות VISTA ותוכנות אופיס, משחקים, וכו' אתה מרגיש שיפור בביצועים מבחינת זמני עליה וכו'?

תודה מראש !

אני חולק על דעתו של multicore.

אני אשתמש בדוגמא טיפה יותר קיצונית, שהיא:

http://www.dramexchange.com/WeeklyResearch/Post/1/536.aspx

שים לב שעם כונן , זמן העליה קטן ב30-40%.

בקשר לכונן ראפטוור לעומת כונן רגיל - כמובן שיהיה שיפור.

הרי, כונן רגיל מסתובב במהירות של 7.2k וכונן ראפטור במהירות של 10k, הבדל של כ30% במהירות ולכן גם בביצועים.

תנסה לעבוד עם כונן במהירות 5k לעומת 7k ואתה תרגיש הבדל מהותי, כך גם ההבדל בין כונן רגיל לרפטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי, כן נותן שיפור או לא?

יש למישהו יותר מידע מוסמך?

קראתי שוב את ההודעה ואני לא מבין איך לא הבנת אם קיים שיפור או לא,

שורה תחתונה: יש שיפור, והוא ניכר.

המידע שלי מוסמך לחלוטין, אך תרגיש חופשי לשמוע עוד דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא בא לזלזל, פשוט קראתי גם באינטרנט (חיפוש פשוט) ומצאתי ביקורות לכאן ולכאן.

הרוב אומרים שפרט לתוכנות כבדות של DATABASES וכו', כמעט ולא רואים שיפור.

זה נכון או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pyr0 אני בטוח שכונן שמסתובב המהירות יותר גבוהה יתן יותר ביצועים אבל השאלה היא מה התועלת למישהו שלא מריץ יישומים כבדים על הדיסק הקשיח בכל זה והאם זה משתלם כספית.

על אותו משקל אפשר להליץ לקנות בקר SCSI או fiber channel אבל זה ממש לא נחוץ למשתמש ביתי ממוצא גם יש לו עודף כסף רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pyr0 אני בטוח שכונן שמסתובב המהירות יותר גבוהה יתן יותר ביצועים אבל השאלה היא מה התועלת למישהו שלא מריץ יישומים כבדים על הדיסק הקשיח בכל זה והאם זה משתלם כספית.

על אותו משקל אפשר להליץ לקנות בקר SCSI או fiber channel אבל זה ממש לא נחוץ למשתמש ביתי ממוצא גם יש לו עודף כסף רציני.

יש תועלת. זה לא ניתן לערעור!

תנסה להפעיל שתי כוננים 7.2k בRAID0 ותגיד לי אם אתה מרגיש הבדל בביצועים.

אתה תראה שהכל פועל הרבה, הרבה יותר מהר.

בזמנו ראיתי ביקורת של משהו שמשחק COD4 על כונן שבנוי רק מסטיקים של (סה"כ 32GB) והביצועים קפצו לעומת אותה המערכת עם כונן 7.2k.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...