קניית מק מחו"ל - התלבטות - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מק מחו"ל - התלבטות

Recommended Posts

לאחר קריאה אינטנסיבית של הפורום הנ"ל ושל פורום הניידים הכללי עדיין לא הצלחתי להגיע להחלטה ולכן אני מעלה נושא זה לדיון:

אני מחפש מחשב לגרפיקה בסיסית (freehand, dream weaver, flash ופוטושופ) ופחות למשחקים והייתי דיי נעול על מקבוק (1300$).

דיי חשוב לי שמערכת ההפעלה תהייה ווינדווס לא משום שאני נעול על זה אלא בגלל קלות השימוש הנוכחית

ולמי שהמחשב מיועד לו (שלא יתפתח פה דיון איזה מערכת הפעלה יותר טובה, אני צריך ווינדווס, מוכן לשתי מערכות הפעלה ב bootcamp).

קראתי בפורום שאם כבר מתקינים ווינדווס אז למק של אפל אין כבר יתרון גדול על מחשב נייד מחברה אחרת (LENOVO, DELL) אולם לא הצלחתי למצוא

מחשב נייד אחר באותה רמת חומרה בסיסית (מעבד - 2.4GHz Intel 2 Duo 3MB shared L2 cache, זיכרון - 2GB ,

דיסק קשיח - 160GB, משקל ומסך) ובאותו מחיר (מהחברות שרשמתי, לא מעוניין בחברה אחרת).

לכן לאחר הרקע המייגע אסכם את השאלה:

בקנייה מחו"ל (ארה"ב - זמן קנייה מתוכנן לאפריל) ולצרכים שרשמתי איזה דגמים קיימים לחברות הנ"ל באותו מחיר ורמת ביצועים (או יחס מחיר לתועלת, לא חייב להיות בדיוק 1300$) או שפשוט המקבוק עדיף במקרה זה? (שוב, שלא יתפתח דיון vs. , מספיק לי דגמים עם הסבר מתומצת)

תודה מראש למי שטרח לקרוא את המגילה שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לעבור רק בWINDOWS אכן לא רק שלא עדיף לך מקבוק גם יהיה לך קצת פחות נח בגלל מחסור של כפתור נוסף בעכבר בWINDOWS.

דגם מקביל - XPS1330 עולה קצת יותר עם אבזור מקביל (עושים CUSTOMIZE באתר של ומאבזרים אותו באותו מפרט)

יתרונות - 2 כפתורים לעכבר וקל יותר.

כל השאר די מקביל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי מחשב ממש נחמד ב 1453$ כולל דיסק 200GB וכרטיס מסך 128MB NVIDIA® 8400M GS(כלולים) אך יש לי שאלה,

כתוב 3GB Shared memory, מה זה אומר? והאם לכרטיס מסך יש יעודי? (או זה מה שהתכוונו ב shared?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...