מתגייס עוד יומיים.... מתלבט קשות לאן ללכת :S - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס עוד יומיים.... מתלבט קשות לאן ללכת :S

summer69

Recommended Posts

אז ככה....

יום רביעי הקרוב אני מתגייס.

בגדול בשביל לקצר עניינים - מיליתי שתיי מנילות, וקרה ששיבצו אותי למג"ב.

עכשיו ליהיות איזה סייר במג"ב לא נראה לי שמתאים לי. אין לי בעיה עם קרבי, פשוט הרמה של האנשים שם לרוב הבנתי שלא משהו, והרבה אמרו לי שלא כדאי לי ללכת לשם.

בכל מקרה, יש לי קומבינה דיי חזקה שם שאני יכול ליהיות כמעט בכל תפקיד שם אולי חוץ מימ"ס והיחידות האלו.

האם יש תפקיד במג"ב יותר מעניין מלעשות שמירות כל היום וליהיות סייר? משהו בבילוש או משהו שאתם יכולים להמליץ לי?

עוד אופציה זה לא להתפנות בבק"ום ולבקש חי"ר, אבל הבנתי שבדרך כלל מה שמציעים לך משהו כמו מודיעין/הנדסה שאין לי בעיה ללכת לזה, רק שאני לא יודע אם זה עדיף.

רציתי גם לעשות משהו במחשבים אבל על זה אין כל-כך מה לדבר כי גם אני פורפיל 97 וגם לא עשיתי איזה מיונים קדם-צבאיים או משהו כזה...

מודה מראש על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אחי ששמעתי את זה כבר מלא פעמים.

הקטע הוא שאם יש שם תפקיד מעניין יותר, יהיה לי יותר קל ללכת אליו.

מה גם שרוב החברים שלי הם פרופיל64 ולא קרביים מן הסתם, או שעשו יג' ורוב הסיכויים שיעשו משהו במחשבים בצבא.

שתבין אם אני רוצה אני גם יוכל ללכת פה לשח"ם ליד הבית ולעשות יומיות ואפילו ליהיות טבח ולעשות שבוע שבוע, אבל לא נראה לי שזה מה שאני רוצה...

למרות שיש רגעים שבא לי ליהיות כזה חחח אני לא אשקר. אבל תמיד צריך אנשים בקרבי והתמורה והסיפוק הם לדעתי יותר גדולים, וזה גם מעצב לך את האישיות ובונה אותך.

אבל זה קשה לסגור כשבת כשאתה שומע את כל החברים שלך בטלפון מוסרים לך ד"שים מהבית. לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יגיד לך לאן ללכת כי זאת החלטה שלך ודוגרי אל תקשיב לאף אחד שאומר לך דברים כמו "יש לי חברים שברחו משם..." או להפך "וולאק חברים שלי שם נהנהים רצח..." כי זה תלוי בנאדם וביכולות שלו וגם במוטיבציה כי אם מישהו בא בראש שלא אז בטוח לא ישאר שם גם לדוגמה אם זאת תיהיה יחידה מובחרת.

(אני מכיר אנשים שהיו באותה כיתה ביחידות מסויימות ואחד כל היום אמר לי כמה סבבה לו והוא מאושר וטוב לו והשני בכה לי שאין לו כוח לזה ורע לו ובסוף יצא, זה הכל תלוי בבנאדם...)

תכלס, תחשוב על זה שיש ביקוש דיי גדול למג"ב, ויש עוד 2 בני אדם שהתחרו איתך על המקום לשם ואתה זכית. ליפול משם זה קל בגלל שיש ביקוש גדול אז לא יעשו לך בעיות גדולות, שמע אל תקשיב לאף אחד, שב עם עצמך שניה ותחשוב מה אתה רוצה ומה אתה עושה וסיימנו.

תכניס עוד אפשרות שתצא אולי לגיבוש יחטיות ויש לך משם להגיע לכמה יחידות מובחרות שתאמין לי שהתפקידים שם מאוד מעניינים. (ימ"ס - מסתערבים, ימ"ג - לוחמה בטרור, מתלי"ן - יחידה מודיענית ויחידת הכלבנים של מג"ב)

אז אפשרויות במג"ב לא חסרות, רק תלוי לאן תשאף ותעבוד. כמו כן גם בהנדסה ומודעין שדה יש תפקידים מעניינים וזה תלוי בך.

אז תחשוב יש לך יומים ושיהיה בהצלחה.

(ד"א אתה בטוח שב25 אתה במג"ב ולא בגיוסי השלמות ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

26 ו25 זה גיוס מג"ב.

בכל מקרה אני יודע שאני מיועד למג"ב כי ככה אמרו לי בלשכת גיוס וככה גם כתוב לי באינטרנט.

עשיתי חושבים עם עצמי לא מעט... הקטע שאני עדיין לא יודע לאן אני שולח את עצמי לעומת אלה שכן עשו , בגלל זה ההתלבטות.

עוד משהו, קראתי קצת סטטיסטיקה, ולגיוס הזה בשביל כל מקום במג"ב יש 0.8 מתחרים - ככה שיש מחסור.

לעומת גולני שיש 4 לכל מקום, או נח"ל שזה 2 או 3 אם אני לא טועה.....

מה שכרגע נראה לי שאני אעשה זה להתפנות למג"ב, לנסות ללכת לאחד התפקידים היותר מעניינים.

אם לא ילך וקרה ואני אהיה סייר - אני פשוט אבקש טופס העברה. הבנתי שלצאת ממג"ב לחיל הירוק זה יותר קל מההפך.

אם גם זה לא ילך, מקרה הכי גרוע אני ילך למשטרה כחולה.

אומנם ג'ובניקים, אבל אלה לא אותם אנשים שתמצא במג"ב.

לי למשל יש חבר שהוא פורפיל 64 והוא נמצא במשטרה כחולה. אם אני לא טועה השם של התפקיד שלו זה "מאבטח אישי מודיעין" או משהו כזה...

רמת הסיכון של התפקיד שלו זה א+. יש לו מלא מעצרים ומרדפים ודברים מעניינים בתוך השטחים - והכל הוא עושה בשיתוף עם הצבא.

וכל זה עוד ביומיות חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...