צריך המלצה ללוח SLI עם יכולות OC טובות, בלי פיצ'רים מיותרים . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללוח SLI עם יכולות OC טובות, בלי פיצ'רים מיותרים .

anri

Recommended Posts

בסביבות ה 700 ש"ח .

לא רציתי סתם לפתוח דיון חדש, אז רציתי לשאול גם לגבי זיכרון, אם יש הבדל ממשי כלשהו (יבוצע OC ) בין ה -

G.SKILL (2GBx2)800MHZ CL5

לבין ה CL4 שעולה 100 ש"ח יותר ממנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך אחי, אבל אם אני אגיד על כל 100-200 ש"ח, שזה כמעט אותו מחיר אז אני אגיע לעוד איזה 1000ש"ח, בזכות הקטנות האלה חח מכיר את זה .

אני מנסה לקצץ פה ושם מעט, כי זה ישנה לי מאוד .

אני יודע ש ה CL4 טובים יותר ב OC כמו שאתה אומר, השאלה שלי אם זה ממש שווה תהשקעה של ה 100 ש"ח האלה, או שהביצועים היו כמעט אותו הדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הזיכרון הוספה של 100 שקלים לא משתלמת..מה שכן יש דגמים של חברות שונות באותו מחיר עם CL נמוך..

לגבי לוחות אם..אם אתה לא מחפש משהו מפוצץ חפש לוח שמבוסס על ה750i אם אתה רוצה קצת יותר יש לך את ה780 ובעתיד הקרוב גם 790...

אבל המחירים בהתאם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הזיכרון הוספה של 100 שקלים לא משתלמת..מה שכן יש דגמים של חברות שונות באותו מחיר עם CL נמוך..

לגבי לוחות אם..אם אתה לא מחפש משהו מפוצץ חפש לוח שמבוסס על ה750i SLI אם אתה רוצה קצת יותר יש לך את ה780 ובעתיד הקרוב גם 790...

אבל המחירים בהתאם....

790I תומך אך ורק ב DDR3 הכוונה ממה שיצא מהמפעלים של NV כמו XFX BFG EVGA וכו

היצרניות השונות יפתחו אולי אחרכך ל DDR2 כמו ASUS GIGABYTE DFI וכו אבל זה בכלל לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...