מבחינת משחקים / ביצועים מה עדיף.. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחינת משחקים / ביצועים מה עדיף..

Shiker

Recommended Posts

היי חברים אני נמצא כבר חצי שנה עם ה- ולאחרונה התקנתי גם את ה- SP1 ששוחרר...

המערכת זזה יותר טוב, אבל עדיין אני מרגיש מועקה כזה יחסית למחשב שעליו היא רצה 4 ליבות, 2 גיגה זכרון וכרטיס מסך 8800GT512MB

השאלה היא האם כדאי לחזור ל- ?

איזה משחקים אני אפספס אם אני אחזור ל- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועקה? למה? לדעתי הייתי נשאר במחשב כמו שלך עם וויסטה, במחשב הנוכחי שלי (שלאחרונה הוספתי לו עוד 2GB וגם בלעדיהם היא רצה מצויין)

היא רצה לי מצויין ואני ממש נהנה, מה ז"א מועקה? איטיות? או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא הייתי חוזר לXP במחשב כמו שלך.

שני, הייתי מוסיף עוד גיגה במחשב כמו שלך.

ואני לא מבין את הבעיה שלך עם המערכת, אם אתה כבר חצי שנה בויסטה, אין סיבה שלא תמשיך. אם יש לך בעיות איטיות מסוימות, נסה לבטל SERVICES מיותרים(ולפי הבנתי יש כמה כאלה בויסטה).

עקרונית, כמובן שויסטה "יקרטע" יותר מXP, אבל במחשב כמו שלך זו לא אמורה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין סיבה לחזור לXP, כבר מספיק זמן בשוק כדי שיתקנו את כל מחלות הילדות שהיו בחצי השנה הראשונה של חייה.

חצי שנה לWindows (כל לא רק VISTA) זה מספיק בשביל יתמלא המון זבל על המחשב, שיאט אותו, אמליץ לך להתחיל לנקות קצת, להוריד דברים מיותרים מהSTARTUP, SERVICES ועוד..

גם תריץ פה Anti-Spyware וסריקה מלאה של המחשב.

אם אתה לא עושה את הדברים האלה קבועה, אתה תתפלא כמה שהמחשב שלך "יחזור לכושר" :xyxthumbs:

אם יש כסף, 2GB נוספים יכולים מאוד לעזור לויסטה שלך לעבוד מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות חבר'ה יתכן ואני אפרמט את ה- שלי..

ותאמינו או לא יש לי מלא תוכנות ששומרים על המחשב כמו

Diskeeper

adaware

spybot

spyware doctor

registry mechanic

לגבי ה- Services המיותרים, תוכלו לשפוך עוד מידע על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותאמין לי או לא, כל התוכנות האלה ביחד זה זבלה אחד גדול, רוב הסיכוים שהתוכנות האלו + עוד תוכנות "ששומרות על המחשב" הן אלו שמאטות.

תשים רק SPYBOT וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני גולש מהנושא, יש איזו תוכנה טובה שמתקנת ומנקה את מהחשב בצורה טובה בלי הרבה חירבושים מסביב

כי אני הולך להסיר את כל התוכנות מלבד SPYBOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם ccleaner כמובן :)

NOD32 ו SPYBOT S&D, לא צריך יותר.

בדיוק מה שאני משתמש (-: , וגם מאחה הדיסק של למרות שיש יותר טובים, ומתקן את השגיאות בכונן פעם בשבועיים בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שיש עוד מספר דברים שאתה יכול לעשות

קודם כול אתה יכול לבטל את ממשק הAERO כדי לחסוך זמן עבודה מן הכרטיס מסך והמעבד.

אחר כך, תוריד כול מיני תוכנות SPY וכו', שים רק אחת ברקע ואנטי וירוס, אם אתה רוצה תשאיר את ההתקנות ופעם בשבוע תריץ בדיקות (זה למקרה שאתה ממש פראנויד)

ודבר שלישי והכי חשוב, תבדוק SERVICES, יכול להיות שיש לך מלא שטויות שעולים בחלונות אוטמטי, כמו לדוגמא תמיכה ברשת אלחוטית או מדפסות, או שיתוף קבצים ברשת מקומית וכו', הרבה מן הדברים האלו גם ככה לא באים לידי ביטוי עבור המשתמש הביתי.

גם את הFIREWALL אתה יכול לבטל אם אתה משתמש באחד משלך

אתה תראה מהר מאוד שמתוך איזה 100 SERVICES שעולים בהתחלה, לא צריך יותר מ40 בהגזמה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...